Promocja! SX187 ORAC DECOR, LISTWY PRZYSUFITOWE, OZDOBNE, LISTWA PRZYSUFITOWA, DEKORACYJNA LISTWA SUFITOWA, SUFITOWE LISTWY POLISTYRENOWE Zobacz większe

Listwa przysufitowa SX187 Orac Decor - High Line. Listwy przysufitowe SX187 Orac Decor to nowoczesne - kompaktowe dekoracje, które idealnie wkomponują się do współczesnych i nowoczesnych wnętrz. Swoim stylem listwa sufitowa jest podobna do modeli C391, C392, C393 Orac Decor. Listwa przysufitowa o symbolu SX187 Orac Decor jest gładka, a kształt schodkowy z ostrymi krawędziami.

SX187 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - HIGH LINE

Orac SX187    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość7,5 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,2 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

69,56 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 76,44 zł brutto

34,78 zł za 1 mb.

W magazynie: 937 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przysufitowa SX187 Orac Decor - High Line

Listwa przysufitowa SX187 Orac Decor z kolekcji High Line. Listwa sufitowa posiada wymiary 200 x 1,2 x 7,5 cm. SX187 Orac Decor to nowoczesny profil dekoracyjny, fajnie akcentujący narożnik na suficie. Minimalistyczny - prosty wzór, oraz ostre krawędzie to idealne proporcje dla modernizmu. Profil SX187 Orac Decor to listwa sufitowa prosta ze schodkowym poszerzeniem. Listwa przysufitowa SX187 High Line producenta Orac Decor oferowana jest również w wersji giętkiej Flex o symbolu SX187F jako listwa podłogowa elastyczna. Profile Flex skierowane są dla przestrzeni o krzywych ścianach, zaokrągleniach czy na obłożenie kolumn. 

Profil listwy sufitowej SX187 Orac Decor - High Line fantastycznie łączy ścianę z sufitem.

Listwa przysufitowa SX187 Orac Decor jest wytrzymała i wodoodporna dzięki temu można ją zastosować także w miejscach zawilgoconych jak łazienka czy kuchnia. Listwy przysufitowe możemy malować farbami na dowolne wybrane kolory pasujące do aranżowanego pomieszczenia.

Montaż SX187 Orac Decor odbywa się za pomocą specjalistycznego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a spoinowanie klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Super

Ekspresowa wysyłka i super kontakt

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX187 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - HIGH LINE

  SX187 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA - HIGH LINE

  Listwa przysufitowa SX187 Orac Decor - High Line. Listwy przysufitowe SX187 Orac Decor to nowoczesne - kompaktowe dekoracje, które idealnie wkomponują się do współczesnych i nowoczesnych wnętrz. Swoim stylem listwa sufitowa jest podobna do modeli C391, C392, C393 Orac Decor. Listwa przysufitowa o symbolu SX187 Orac Decor jest gładka, a kształt schodkowy z ostrymi krawędziami.

  Produkty powiązane