Promocja! LISTWY SUFITOWE, LISTWA SUFITOWA, C396 ORAC DECOR, GZYMSY, GZYMSY SUFITOWE, LISTWY PRZYSUFITOWE Zobacz większe

Gzymsy o nowoczesnym kształcie C396 Orac Decor idealne do oryginalnych projektów wnętrz. Listwa sufitowa w kształcie schodków o gładkiej powierzchni i ostrych kątach. C396 Orac Decor to listwy sufitowe, które mocujemy największą sekcją do sufitu, dzięki czemu przestrzeń wydaje się szersza. Gzymsy sufitowe są wysokiej jakości twarde i wytrzymałe, nadające się do malowania na dowolny kolor farbami.

C396 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA - ORIO TONINI

LISTWA OŚWIETLENIOWA C396    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
TypProjektant Orio Tonini
Wysokość6,1 cm.
Długość200 cm.
Szerokość18,5 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

232,70 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 255,72 zł brutto

116,35 zł za 1 mb.

W magazynie: 984 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Gzymsy - C396 Orac Decor - Steps - Orio Tonini

Listwa sufitowa o symbolu C396 Orac Decor to nowoczesny, gładki profil o schodkowym wzorze. C396 Orac Decor to listwa sufitowa, którą można także zamontować jako maskownica karnisza, listwa ścienna Led, listwa przysufitowa. C396 Orac Decor stworzona została przez znanego projektanta Orio Tonini. Gzyms C396 Orac posiada gładką powierzchnię, z ostrymi kątami. C396 Orac Decor to nowoczesna sztukateria - dekoracyjna o wymiarach 200 cm. długości, 18,5 cm. szerokości i 6,1 cm. wysokości. Listwy sufitowe o symbolu C396 Orac Decor to oryginalne modele do nowoczesnych i współczesnych pomieszczeń, które montowane są do sufitu największą sekcją klejem montażowym. Listwa sufitowa jak C396 Orac Decor to dbałość o każdy detal, oraz precyzja i jakość wykonania. C396 Orac Decor to listwy sufitowe, które zostały wykonane z twardego materiału o nazwie Purotouch. C396 Orac Decor to gzymsy, które możemy pomalować farbami na dowolny kolor pasujący do projektu wnętrza. Materiał Purotouch gwarantuje Państwu trwałość i odporność na uderzenia mechaniczne przez co gzymsy o symbolu C396 Orac Decor posłużą wiele lat. Listwa sufitowa C396 Orac Decor jest wodoodporna przez co śmiało można ją zastosować nawet w miejscach o dużej wilgotności takich jak łazienka czy kuchnia.

C396 Orac Decor o wszechstronnym zastosowaniu, można precyzyjnie ją łączyć dookoła pomieszczenia. C396 Orac Decor to listwa sufitowa, jak i osłona karnisza, przysufitowa czy ścienna oświetleniowa. Takie połączenie daje fantastyczny efekt wizualny nadając wnętrzu charakteru i oryginalności, a także jest to zwieńczenie całej inwestycji i postawienie wisienki na torcie.

Gzymsy sufitowe - C396 Orac Decor to również precyzja i jakość wykonania w każdym detalu. C396 Orac Decor pasuje do wnętrz nowoczesnych i współczesnych stanowiąc funkcjonalne i estetyczne wykończenie pomieszczenia. Takie nowoczesne listwy sufitowe o symbolu C396 Orac Decor sprawdzają się w domach, mieszkaniach jak i w biurach, hotelach, pensjonatach czy restauracjach. Listwa sufitowa przepięknie zdobi wnętrze i nadaje mu charyzmy. Gzymsy producenta Orac Decor to wysoka jakość i doskonały wybór do szybkiej metamorfozy wnętrza w którym poczujemy się komfortowo i na czasie.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

C396 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA - ORIO TONINI

C396 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA - ORIO TONINI

Gzymsy o nowoczesnym kształcie C396 Orac Decor idealne do oryginalnych projektów wnętrz. Listwa sufitowa w kształcie schodków o gładkiej powierzchni i ostrych kątach. C396 Orac Decor to listwy sufitowe, które mocujemy największą sekcją do sufitu, dzięki czemu przestrzeń wydaje się szersza. Gzymsy sufitowe są wysokiej jakości twarde i wytrzymałe, nadające się do malowania na dowolny kolor farbami.

Produkty powiązane