Promocja! LISTWY SUFITOWE, LISTWY PRZYSUFITOWE, C395 ORAC DECOR, LISTWA SUFITOWA LED, GZYMSY SUFITOWE, LISTWY PRZYSUFITOWE, GZYMSY Zobacz większe

Gzymsy o symbolu C395 Orac Decor posiadają ostre kąty są gładkie i modernistyczne. Listwy sufitowe C395 Orac Decor mocowane są do sufitu na klej montażowy najszerszą częścią. Gzymsy sufitowe w oryginalny sposób zdobią projektowane wnętrze i nadają charakteru. Dzięki profilom C395 Orac Decor przestrzeń staje się szersza. Listwy sufitowe mają wymiary 200 x 15,5 x 3,1 cm.

C395 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA

LISTWA C395    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
TypProjektant Orio Tonini
Wysokość3,1 cm.
Długość200 cm.
Szerokość15,5 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

186,15 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 204,56 zł brutto

93,08 zł za 1 mb.

W magazynie: 993 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwy sufitowe - C395 Orac Decor - Orio Tonini

Listwy sufitowe o symbolu C395 Orac Decor to nowoczesne modele o gładkim, schodkowym kształcie. C395 Orac Decor jest to uniwersalna sztukateria wewnętrzna o wielu opcjach zastosowań zaprojektowana przez wybitnego Orio Tonini. Listwa sufitowa C395 Orac Decor nie posiada zdobień jest ze skośnymi rogami powyżej i poniżejC395 Orac Decor to nowoczesne listwy sufitowe sporych rozmiarów 200 cm. długości, 3,1 cm. wysokości i 15,5 cm. szerokość. Gzymsy sufitowe pod symbolem C395 Orac Decor to eleganckie i wyjątkowe propozycje do nowoczesnych, współczesnych i awangardowych aranżacji. Listwa sufitowa jak C395 Orac Decor to jakość i precyzja każdego detalu na najwyższym poziomie. C395 Orac to listwy sufitowe wykonane z twardego materiału o nazwie Purotouch. C395 Orac Decor to modele sztukaterii, które można pomalować farbami po montażu na dowolny kolor pasujący do wystroju wnętrza. Materiał Purotouch gwarantuje Państwu trwałość i odporność na uderzenia mechaniczne przez co listwy sufitowe C395 Orac Decor posłużą długie lata. C395 Orac Decor jest wilgocioodporna przez co śmiało można ją zastosować nawet w miejscach o dużej wilgotności takich jak łazienka czy kuchnia.

C395 Orac Decor to sztukateria dekoracyjna - którą można łączyć ze sobą i wykonać efektowne dekoracje na suficie dookoła pomieszczenia. Takie połączenie daje fantastyczny efekt wizualny nadając wnętrzu charakteru i oryginalności. C395 Orac Decor to zarówno maskownica karnisza, listwa ścienna czy listwa oświetleniowa led.

Listwy sufitowe - C395 Orac Decor cechuje wysoka jakość, dobre materiały i wzornictwo. Gzymsy sufitowe C395 Orac Decor pasują do wnętrz nowoczesnych, awangardowych i współczesnych stanowiąc efektowne i estetyczne wykończenie pomieszczenia. Tego rodzaju listwy sufitowe jak C395 Orac Decor można zastosować w domach, mieszkaniach, biurach, hotelach, pensjonatach czy restauracjach. Gzymsy producenta Orac Decor to wysoka jakość i doskonały wybór do szybkiej metamorfozy wnętrza w którym poczujemy się komfortowo i wyjątkowo i z klasą.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4 - krotnie.

Opinie

Napisz opinię

C395 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA

C395 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA

Gzymsy o symbolu C395 Orac Decor posiadają ostre kąty są gładkie i modernistyczne. Listwy sufitowe C395 Orac Decor mocowane są do sufitu na klej montażowy najszerszą częścią. Gzymsy sufitowe w oryginalny sposób zdobią projektowane wnętrze i nadają charakteru. Dzięki profilom C395 Orac Decor przestrzeń staje się szersza. Listwy sufitowe mają wymiary 200 x 15,5 x 3,1 cm.

Produkty powiązane

Pliki do pobrania