Promocja! LISTWY SUFITOWE, LISTWY PRZYSUFITOWA, SX194 ORAC DECOR, LISTWA PRZYSUFITOWA ORAC DECOR, gzymsy, gzymsy sufitowe Zobacz większe

Listwa sufitowa SX194 Orac Decor prosta i minimalistyczna w zdobienia. Listwy sufitowe jak SX194 Orac Decor to uniwersalne profile o wielu możliwościach zastosowań. Listwa sufitowa o symbolu SX194 Orac Decor mają gładką powierzchnię bez zdobień o wymiarach 200 x 1 x 2 cm. Gzymsy pasują do większości aranżacji w różnym stylu.

Listwa sufitowa została wykonana z materiału Duropolymer.

SX194 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA

LISTWA SUFITOWA SX194    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość1 cm.
Długość200 cm.
Szerokość2 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

20,95 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 23,03 zł brutto

10,48 zł za 1 mb.

W magazynie: 985 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa sufitowa - SX194 Orac Decor

Gzymsy o symbolu SX194 Orac Decor to małych rozmiarów sztukateria dekoracyjna, którą można zastosować na ścianie w pomieszczeniu w wielu opcjach. SX194 Orac Decor wykonana z twardych i wytrzymałych tworzyw. Listwy sufitowe pięknie akcentują wnętrze nadając charakteru i klasy. Minimalistyczna - prosta w zdobienia listwa sufitowa z ostrą krawędzią w kształcie prostokąta. Listwy sufitowe jak SX194 Orac Decor mają wymiary 200 x 1 x 2 cm. Listwa sufitowa - SX194 Orac Decor dostępna jest również w wersji giętkiej Flex o oznaczeniu SX194F, skierowana do wnętrz o zakrzywionych ścianach, zaokrąglonych czy do kolumn.

Listwy sufitowe SX194 Orac Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wodoodporne, łatwe w montażu, oraz w malowaniu na dowolny wybrany kolor farbą. Listwy przysufitowe o symbolu SX194 Orac Decor są bardzo uniwersalne śmiało można je montować jako listwy podłogowe czy listwy ścienne.

Listwa sufitowa jak SX194 jest wytrzymała i wodoodporna dzięki temu można ją zastosować także w miejscach zawilgoconych jak łazienka czy kuchnia.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

SX194 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA

SX194 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA

Listwa sufitowa SX194 Orac Decor prosta i minimalistyczna w zdobienia. Listwy sufitowe jak SX194 Orac Decor to uniwersalne profile o wielu możliwościach zastosowań. Listwa sufitowa o symbolu SX194 Orac Decor mają gładką powierzchnię bez zdobień o wymiarach 200 x 1 x 2 cm. Gzymsy pasują do większości aranżacji w różnym stylu.

Listwa sufitowa została wykonana z materiału Duropolymer.

Produkty powiązane