Promocja! LISTWY SUFITOWE, C391 ORAC DECOR, LISTWA SUFITOWA, LISTWY SUFITOWE ORAC, GZYMSY, GZYMS, ORAC DECOR Zobacz większe

C391 Orac Decor - STEPS to listwy sufitowe w nowoczesnej stylistyce. C391 Orac Decor to sztukateria dekoracyjna o wielu możliwościach montażu. Listwa sufitowa ma kształt schodkowy, gładki bez zdobień. C391 Orac Decor to oryginalne i stylowe rozwiązanie do wyjątkowych wnętrz. Listwy sufitowe o symbolu C391 Orac Decor zaprojektowane zostały przez - Orio Tonini.

C391 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA

GZYMS C391    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
Wysokość6 cm.
Długość200 cm.
Szerokość16 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

222,18 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 244,16 zł brutto

111,09 zł za 1 mb.

W magazynie: 978 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwy sufitowe - C391 Orac Decor - Steps - Orio Tonini

Listwa sufitowa o symbolu C391 Orac Decor to nowoczesny profil o kaskadowym wzorze, gładki bez ornamentów. C391 Orac Decor to listwa sufitowa, którą można także zamontować jako maskownica karnisza, listwa ścienna Led czy listwa przysufitowa. C391 Orac Decor zaprojektowana została przez wybitnego projektanta Orio Tonini. Gzyms C391 Orac posiada gładką powierzchnię z ostrymi kątami. C391 Orac Decor to nowoczesna sztukateria wewnętrzna o wymiarach 200 cm. długości, 16 cm. szerokości i 6 cm. wysokości. Listwy sufitowe o symbolu C391 Orac Decor to bardzo ciekawe modele do nowoczesnych i współczesnych pomieszczeń, które montowane są do sufitu największą sekcją klejem montażowym. Listwa sufitowa jak C391 Orac Decor to dbałość o każdy detal, oraz precyzja i jakość wykonania. C391 Orac Decor to listwy sufitowe, które zostały wykonane z twardego materiału o nazwie Purotouch. Materiał Purotouch gwarantuje Państwu trwałość i odporność na uderzenia mechaniczne przez co gzymsy o symbolu C391 Orac Decor posłużą wiele lat. C391 Orac Decor to listwy sufitowe, które możemy pomalować farbami na dowolny kolor pasujący do projektu wnętrza. Listwa sufitowa C391 Orac Decor jest wilgocioodporna przez co śmiało można ją zastosować nawet w miejscach o dużej wilgotności takich jak łazienka czy kuchnia.

C391 Orac Decor mają wszechstronne zastosowanie możemy je również precyzyjnie łączyć dookoła pomieszczenia. C391 Orac Decor to listwa sufitowa, jak i osłona karnisza, listwa przysufitowa czy listwa ścienna oświetleniowa. Takie połączenie daje fantastyczny efekt wizualny nadając wnętrzu charakteru i oryginalności, a także jest to zwieńczenie całej inwestycji i postawienie wisienki na torcie.

Gzymsy sufitowe - C391 Orac Decor to również precyzja i jakość wykonania w każdym detalu przez co mają wielu zwolenników. C391 Orac Decor pasuje do wnętrz nowoczesnych i współczesnych stanowiąc funkcjonalne i estetyczne wykończenie pomieszczenia. Takie nowoczesne listwy sufitowe - C391 Orac Decor sprawdzają się w domach, mieszkaniach jak i w biurach, hotelach, pensjonatach czy restauracjach. Listwa sufitowa przepięknie zdobi wnętrze i nadaje mu charyzmy. Gzymsy producenta Orac Decor to wysoka jakość i doskonały wybór do szybkiej metamorfozy wnętrza w którym poczujemy się komfortowo i na czasie.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

C391 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA

C391 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA

C391 Orac Decor - STEPS to listwy sufitowe w nowoczesnej stylistyce. C391 Orac Decor to sztukateria dekoracyjna o wielu możliwościach montażu. Listwa sufitowa ma kształt schodkowy, gładki bez zdobień. C391 Orac Decor to oryginalne i stylowe rozwiązanie do wyjątkowych wnętrz. Listwy sufitowe o symbolu C391 Orac Decor zaprojektowane zostały przez - Orio Tonini.

Produkty powiązane

Pliki do pobrania