Promocja! CX196 ORAC DECOR, LISTWA SUFITOWA, listwy sufitowe, listwy sufitowe led, listwa sufitowa led, listwy sufitowe ledowe, dekorplane Zobacz większe

CX196 Orac Decor to listwa sufitowa led która pełni wiele funkcji. CX196 Orac Decor to listwy sufitowe w nowoczesnej stylistyce z pięknym schodkowym kształtem, oraz prostymi krawędziami. Listwy sufitowe ledowe CX196 Orac to oryginalne rozwiązanie do wyjątkowych wnętrz. CX196 Orac posłużą także jako energooszczędne oświetlenie pośrednie. Listwy sufitowe CX196 Orac Decor mają wymiary 200x11,3x4 cm.

CX196 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA - U-STEPS

GZYMS CX196    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość4 cm
Długość200 cm
Szerokość11,3 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

141,20 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 155,16 zł brutto

70,60 zł za 1 mb.

W magazynie: 997 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa sufitowa led - CX196 Orac Decor - Orio Tonini

Listwa sufitowa CX196 Orac Decor to nowoczesny model o pięknym schodkowym kształcie z gładką powierzchnią. CX196 Orac jest to bardzo elegancki gzyms z możliwością zastosowania na różne sposoby. Listwy sufitowe oświetleniowe - CX196 Orac Decor zostały zaprojektowane przez Orio Toniniego i mogą dodatkowo pełnić funkcję jako listwa przysufitowa, maskownica karnisza, listwa ścienna. CX196 Orac listwa sufitowa jest nowoczesna o następujących wymiarach 200 cm długości, 11,3 cm wysokości oraz 4 cm grubości. Listwy sufitowe od producenta Orac Decor zostały wykonane z wysokiej jakości materiału o nazwie Duropolymer®. Jest to bardzo wytrzymały materiał, dzięki temu listwy sufitowe są twarde, lekkie a zarazem odporne na działanie wody, zarysowania, uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Listwy sufitowe CX196 Orac Decor w bardzo szybki sposób podkreślą styl naszego wnętrza. Listwy sufitowe CX196 Orac Decor świetnie odnajdą się w pomieszczeniach nowoczesnych oraz współczesnych. Montaż jest prosty i czysty. Listwy sufitowe montujemy przy pomocy kleju montażowego Decofix Pro FD500, a połączeń dokonujemy poprzez zastosowanie kleju do łączeń Decofix Extra FX200. Listwy sufitowe CX196 Orac Decor możemy montować w pomieszczeniach o dużej wilgotności takich jak kuchnia i łazienka.

Listwy sufitowe - CX196 Orac Decor to gwarancja precyzji i jakości wykonania w każdym detalu. Listwy pod sufit CX196 Orac Decor mają wszechstronne zastosowanie, co pozwali na montaż w różnych miejscach oraz pomieszczeniach. Listwy sufitowe led bez problemu możemy użyć w domach, restauracjach, kamienicach, mieszkaniach, hotelach jak również apartamentach. CX196 Orac to także listwa sufitowa led do której wystarczy przykleić taśmę oświetleniową i efektownie stworzyć romantyczny nastrój we wnętrzu. Listwy sufitowe Orac Decor to wysoka jakość oraz idealny wybór do szybkiej przemiany wnętrza w którym poczujemy się komfortowo i przytulnie.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

CX196 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA - U-STEPS

CX196 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA - U-STEPS

CX196 Orac Decor to listwa sufitowa led która pełni wiele funkcji. CX196 Orac Decor to listwy sufitowe w nowoczesnej stylistyce z pięknym schodkowym kształtem, oraz prostymi krawędziami. Listwy sufitowe ledowe CX196 Orac to oryginalne rozwiązanie do wyjątkowych wnętrz. CX196 Orac posłużą także jako energooszczędne oświetlenie pośrednie. Listwy sufitowe CX196 Orac Decor mają wymiary 200x11,3x4 cm.

Produkty powiązane