Promocja! CX197 ORAC DECOR, LISTWA SUFITOWA, listwy sufitowe, gzymsy, listwy sufitowe led, listwa sufitowa led Zobacz większe

CX197 Orac Decor -  nowoczesne listwy sufitowe w kształcie schodkowym z prostymi krawędziami. CX197 Orac Decor to listwy sufitowe led które dają oświetlenie pośrednie i wspaniały efekt wizualny. Listwa sufitowa odporna na uszkodzenia i wilgoć. CX197 Orac Decor to oryginalne i stylowe rozwiązanie do wyjątkowych wnętrz. Listwy sufitowe CX197 Orac Decor zaprojektowane przez - Orio Toniniego.

CX197 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA - U-STEPS

GZYMS CX197    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość5 cm
Długość200 cm
Szerokość9,3 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

141,20 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 155,16 zł brutto

70,60 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa sufitowa led - CX197 Orac Decor - Orio Tonini

Listwa sufitowa o symbolu CX197 Orac Decor to nowoczesna dekoracja wewnętrzna bez ornamentów o kształcie schodkowym i z prostymi krawędziami. CX197 Orac Decor to listwa sufitowa, którą można także zastosować jako maskownica karnisza, listwa ścienna Led czy listwa przysufitowa. CX197 Orac Decor zaprojektowana została przez wybitnego projektanta Orio Toniniego. Gzymsy CX197 Orac Decor posiadają gładką powierzchnię i proste krawędzie. CX197 Orac Decor to nowoczesna sztukateria wewnętrzna o wymiarach 200 cm. długości, 9,3 cm. szerokości i 5 cm. wysokości. Listwy sufitowe o symbolu CX197 Orac Decor to eleganckie modele do nowoczesnych i współczesnych pomieszczeń, które montowane są do sufitu największą sekcją klejem montażowym. Listwa sufitowa jak CX197 Orac Decor to wysoka jakość i dbałość o każdy detal. CX197 Orac Decor to listwy sufitowe, które zostały wykonane z twardego materiału o nazwie Duropolymer®. Materiał jak Duropolymer® ‎gwarantuje Państwu trwałość i odporność na uderzenia mechaniczne jak i wilgoć przez co gzymsy posłużą wiele lat. CX197 Orac Decor to listwy sufitowe led, które możemy pomalować farbami na dowolny kolor pasujący do projektu wnętrza. Listwa sufitowa CX197 Orac Decor jest wilgocioodporna przez co śmiało można ją zastosować nawet w miejscach o dużej wilgotności takich jak łazienka czy kuchnia.

CX197 Orac to także listwy sufitowe ledowe do której wystarczy przykleić taśmę oświetleniową i w ten sposób stworzymy romantyczny nastrój we wnętrzu. Listwa sufitowa led - CX197 Orac Decor posłuży również jako dodatkowe, energooszczędne oświetlenie pośrednie.

CX197 Orac Decor mają wszechstronne zastosowanie, a co ważne możemy je także precyzyjnie łączyć i montować dookoła pomieszczenia. CX197 Orac Decor to listwa sufitowa, która może pełnić funkcję osłony karnisza, listwy przysufitowej czy listwy ściennej oświetleniowej.

Gzymsy sufitowe - CX197 Orac Decor cechuje również precyzja i jakość wykonania w każdym detalu przez co mają wielu zwolenników. CX197 Orac Decor pasuje do wnętrz nowoczesnych i współczesnych jak i eklektycznych stanowiąc funkcjonalne i estetyczne wykończenie pomieszczenia. Takie nowoczesne listwy sufitowe sprawdzają się w domach, mieszkaniach, apartamentach jak i w biurach, hotelach, pensjonatach czy restauracjach. Listwa sufitowa przepięknie zdobi wnętrze i nadaje mu charyzmy. Gzymsy producenta Orac Decor to wysoka jakość i doskonały wybór do szybkiej metamorfozy wnętrza w którym poczujemy się komfortowo i zrelaksowani.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

CX197 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA - U-STEPS

CX197 ORAC DECOR - LISTWA SUFITOWA - U-STEPS

CX197 Orac Decor -  nowoczesne listwy sufitowe w kształcie schodkowym z prostymi krawędziami. CX197 Orac Decor to listwy sufitowe led które dają oświetlenie pośrednie i wspaniały efekt wizualny. Listwa sufitowa odporna na uszkodzenia i wilgoć. CX197 Orac Decor to oryginalne i stylowe rozwiązanie do wyjątkowych wnętrz. Listwy sufitowe CX197 Orac Decor zaprojektowane przez - Orio Toniniego.

Produkty powiązane