Obniżka! LISTWA PRZYPODŁOGOWA, DX162-2300, dx162, sx162, ORAC DECOR, LISTWA PODŁOGOWA, ŚCIENNA, SUFITOWA, GŁADKA, BIAŁA, LISTWY PRZYPODŁO Zobacz większe

Nowoczesny prosty i gładki profil wielofunkcyjny DX162 Square Orac Decor Axxent o wielu możliwościach w atrakcyjnej cenie. Profil o wysokości 4 cm i długości 200 cm, posiadający wnękę w tylnej części na zagospodarowanie okablowania. DX162 Square Orac Decor występuje także w wersji elastycznej listwy Flex DX162F Orac Decor Axxent.

DX162 GŁADKI PROFIL WIELOFUNKCYJNY SQUARE ORAC DECOR AXXENT

PROFIL DX162    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
KolekcjaAxxent
Wysokość4 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

35,03 zł brutto  /szt.

-7%

Zamiast 37,66 zł brutto

17,51 zł za 1 mb.

W magazynie: 592 Przedmioty

Więcej informacji

Nowoczesny gładki profil wielofunkcyjny DX162 Square Orac Decor Axxent

Prosta gładka listwa DX162 Square Axxent Orac Decor to multifunkcyjna sztukateria z wieloma możliwościami zastosowań w bardzo korzystnej cenie. Profil prosty gładki wielofunkcyjny DX162 jest całkowicie gładki bez zdobień i przetłoczeń z wnęką na zagospodarowanie okablowania. Model sztukaterii bliźniaczy z modelem DX157 tylko, że nieco mniejszy o wysokości 4 cm i długości 200 cm. Na zdjęciach poglądowych mogą Państwo zobaczyć możliwości zastosowań tej wielofunkcyjnej gładkiej listwy. Profil wielofunkcyjny DX162 Orac Decor możemy użyć jako listwa przypodłogowa, listwa ścienna, listwa przysufitowa, obudowa drzwi, zabudowa, listwa sufitowa. Model profilu DX162 występuje także w wersji elastycznej Flex DX162F Orac Decor. Profil jest łatwy w montażu, który docinamy ręczną bądź elektryczną piłą, wykonany z wytrzymałych na uszkodzenia tworzyw, który cechuje się także odpornością na wilgoć i możliwością malowania na dowolny kolor farby. Montaż profilu wielofunkcyjnego DX162 odbywa się za pomocą specjalistycznego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a spoinowanie klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-01-09

Boskie

Rewelacja!

  Oceń 
  2017-12-27

  Gorąco polecam

  Ekspresowa wysyłka

   Oceń 
   2017-12-25

   Towar godny polecenia

   Świetne

    Oceń 
    2017-12-19

    Boskie

    Ładne i szybki montaż

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     DX162 GŁADKI PROFIL WIELOFUNKCYJNY SQUARE ORAC DECOR AXXENT

     DX162 GŁADKI PROFIL WIELOFUNKCYJNY SQUARE ORAC DECOR AXXENT

     Nowoczesny prosty i gładki profil wielofunkcyjny DX162 Square Orac Decor Axxent o wielu możliwościach w atrakcyjnej cenie. Profil o wysokości 4 cm i długości 200 cm, posiadający wnękę w tylnej części na zagospodarowanie okablowania. DX162 Square Orac Decor występuje także w wersji elastycznej listwy Flex DX162F Orac Decor Axxent.

     Produkty powiązane