Obniżka! PROFIL WIELOFUNKCYJNY, DX163-2300, ORAC DECOR, SZTUKATERIA, ŚCIENNA, PODŁOGOWA, GZYMS SUFITOWY, OBUDOWA DRZWI, AXXENT Zobacz większe

Profil wielofunkcyjny DX163-2300 z kolekcji Axxent producenta Orac Decor. Prosta, biała i gładka sztukateria w nowoczesnym stylu znajdzie również miejsce w klasycznych aranżacjach. Listwa multifunkcyjna-uniwersalna, którą możemy montować jako gzyms sufitowy, listwa ścienna, listwa przypodłogowa. Wnęka w tylnej części sztukaterii pozwala na ukrycie przewodów jest to fajne i pomocne rozwiązanie.

PROFIL WIELOFUNKCYJNY DX163-2300 ORAC DECOR

PROFIL WIELOFUNKCYJNY DX163-2300    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
KolekcjaAxxent
TypListwa przypodłogowa, ścienna, sufitowa, obudowa drzwi
Wysokość10,2cm
Długość230cm
Głębokość1,3cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolorBiały
Darmowa dostawa od250 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 30,75 zł

67,36 zł brutto  /szt.

-7%

72,43 zł brutto

29,29 zł za 1 mb.

W magazynie: 987 Przedmioty

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowoczesny profil wielofunkcyjny DX163-2300 Orac Decor Axxent

Gładka prosta listwa DX163-2300 Axxent Orac Decor to multifunkcyjna sztukateria z wieloma możliwościami zastosowań w bardzo korzystnej cenie. Profil wielofunkcyjny DX163-2300 jest całkowicie gładki bez zdobień i przetłoczeń z podwójną wnęką na zagospodarowanie okablowania. Jest to model sztukaterii bliźniaczy z modelem DX162-2300 tylko, że znacznie wyższy o wysokości 10,2 cm i długości 230 cm. Na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć możliwości zastosowań tej wielofunkcyjnej listwy. Profil wielofunkcyjny DX163-2300 Orac Decor możemy użyć jako listwa przypodłogowa, listwa ścienna, listwa przysufitowa, obudowa drzwi, zabudowa, listwa sufitowa. Model profilu DX163-2300 występuje także w wersji elastycznej Flex DX163F Orac Decor. Profil jest łatwy w montażu, który docinamy ręczną bądź elektryczną piłką, wykonany z wytrzymałych na uszkodzenia tworzyw, który cechuje się także odpornością na wilgoć i możliwością malowania na dowolny kolor farby. Montaż profilu wielofunkcyjnego Dx163-2300 odbywa się za pomocą specjalistycznego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a spoinowanie klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-01-08

Super obsługa

Więcej niż zadowalające

  Napisz opinie!

  Napisz opinie

  PROFIL WIELOFUNKCYJNY DX163-2300 ORAC DECOR

  PROFIL WIELOFUNKCYJNY DX163-2300 ORAC DECOR

  Profil wielofunkcyjny DX163-2300 z kolekcji Axxent producenta Orac Decor. Prosta, biała i gładka sztukateria w nowoczesnym stylu znajdzie również miejsce w klasycznych aranżacjach. Listwa multifunkcyjna-uniwersalna, którą możemy montować jako gzyms sufitowy, listwa ścienna, listwa przypodłogowa. Wnęka w tylnej części sztukaterii pozwala na ukrycie przewodów jest to fajne i pomocne rozwiązanie.

  Produkty powiązane

  30 innych produktów w tej samej kategorii: