Promocja! PROFIL, WIELOFUNKCYJNY, DX157, ORAC DECOR, LISTWY PRZYSUFITOWE, LISTWY PRZYPODŁOGOWE, LISTWY ŚCIENNE, GŁADKIE, obudowy, BIAŁE LI Zobacz większe

Nowoczesny profil wielofunkcyjny DX157 Orac Decor Axxent. Prosta i gładka sztukateria z wieloma możliwościami zastosowań i atrakcyjną ceną. Nowoczesny design listwy znajdzie także miejsce w klasycznych aranżacjach wnętrz. Listwa wielofunkcyjna posiada wnękę która daje możliwość ukrycia kabli. Listwa występuje również jako flex. Sztukateria stosowana na suficie, ścianie i podłodze.

DX157-2300 LISTWY DO OBUDOWY DRZWI ORAC DECOR

PROFIL WIELOFUNKCYJNY DX157-2300    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość6,6 cm.
Długość230 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

59,71 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 65,62 zł brutto

25,96 zł za 1 mb.

W magazynie: 873 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Nowoczesny gładki profil wielofunkcyjny DX157 Orac Decor Axxent

Gładka prosta listwa DX157 Axxent Orac Decor to multifunkcyjna sztukateria wenętrzna o wielu możliwościach zastosowań w atrakcyjnej cenie. Gładki profil wielofunkcyjny DX157 to całkowicie gładka sztukateria bez zdobień i przetłoczeń z wnęką na zagospodarowanie przewodów. Jest to model sztukaterii bliźniaczy z modelem DX162 tylko, że wyższy o wysokości 6,6 cm i długości 200 cm. Na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć możliwości zastosowań tej wielofunkcyjnej listwy. Elegancki gładki profil wielofunkcyjny DX157 Orac Decor możemy użyć jako listwa przypodłogowa, listwa ścienna, listwa przysufitowa, obudowa drzwi, zabudowa, listwa sufitowa. Profilu DX157 występuje także w wersji elastycznej Flex DX157F Axxent Orac Decor. Profil gładkiej listwy wielofunkcyjnej jest łatwy w montażu, który docinamy ręczną bądź elektryczną piłką. Sztukateria wykonana z wytrzymałych na uszkodzenia tworzyw, które cechuje także odporność na wilgoć, oraz możliwość malowania na dowolny kolor farbą. Montaż gładkiego profilu wielofunkcyjnego DX157 odbywa się za pomocą specjalistycznego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a spoinowanie klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-01-08

Super obsługa

Super sprawnie

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  DX157-2300 LISTWY DO OBUDOWY DRZWI ORAC DECOR

  DX157-2300 LISTWY DO OBUDOWY DRZWI ORAC DECOR

  Nowoczesny profil wielofunkcyjny DX157 Orac Decor Axxent. Prosta i gładka sztukateria z wieloma możliwościami zastosowań i atrakcyjną ceną. Nowoczesny design listwy znajdzie także miejsce w klasycznych aranżacjach wnętrz. Listwa wielofunkcyjna posiada wnękę która daje możliwość ukrycia kabli. Listwa występuje również jako flex. Sztukateria stosowana na suficie, ścianie i podłodze.

  Produkty powiązane