Promocja! DX121-2300 ORAC DECOR OBUDOWA DRZWI, LISTWY WOKÓŁ DRZWI, OBUDOWA FUTRYNY, OBUDOWA OŚCIEŻNICY, LISTWY PRZY DRZWIACH, DEKORPLANET, Zobacz większe

Listwy do drzwi DX121-2300 Orac Decor z wieloma możliwościami i pomysłami na zastosowanie. Listwy ozdobne do drzwi wewnętrznych możemy zastosować także jako listwy dekoracyjne ścienne. Profil DX121-2300 to klasyczna obudowa drzwi z eleganckimi subtelnymi przetłoczeniami. Listwy maskujące do drzwi będą pięknie komponować się i dekorować aranżowane wnętrze.

DX121-2300 ORAC DECOR OBUDOWA DRZWI - LISTWY DO DRZWI LUXXUS

ORAC OBUDOWA DX121-2300    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
Wysokość9,4 cm.
Długość230 cm.
Głębokość2,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

107,65 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 118,30 zł brutto

43,41 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwy maskujące do drzwi DX121-2300 Orac Decor

DX121-2300 Orac Decor to klasyczna obudowa drzwi o pięknie wyprofilowanym kształcie. Listwy do drzwi o symbolu DX121-2300 to profile dekoracyjne z delikatnymi przetłoczeniami po obu stronach. Listwy maskujące do drzwi wykonane zostały z wytrzymałych polimerów o długości 230 cm. Takiego rodzaju listwy ozdobne do drzwi wewnętrznych można zastosować także jako listwy dekoracyjne ścienne. Oryginalna obudowa drzwi DX121-2300 Orac Decor odmieni wnętrze i udekoruje monotonną " gołą " ścianę, a drzwi staną się wyjątkowe i z charakterem. DX121 Orac Decor daje wiele możliwości dekoracyjnych, wnosząc do projektowanego pomieszczenia aurę luksusu i prestiżu. DX121 Orac Decor montuje się szybko i łatwo, a ich wytrzymałość na uszkodzenia i wodoodporność to kolejne pozytywne cechy tego wyjątkowego produktu. Listwy maskujące do drzwi wewnętrznych montujemy za pomocą specjalnych klei i tak samo je łączymy ze sobą stosując specjalistyczne kleje.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duzy nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Rewelacyjne

sklep pomocny w doborze produktów

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  DX121-2300 ORAC DECOR OBUDOWA DRZWI - LISTWY DO DRZWI LUXXUS

  DX121-2300 ORAC DECOR OBUDOWA DRZWI - LISTWY DO DRZWI LUXXUS

  Listwy do drzwi DX121-2300 Orac Decor z wieloma możliwościami i pomysłami na zastosowanie. Listwy ozdobne do drzwi wewnętrznych możemy zastosować także jako listwy dekoracyjne ścienne. Profil DX121-2300 to klasyczna obudowa drzwi z eleganckimi subtelnymi przetłoczeniami. Listwy maskujące do drzwi będą pięknie komponować się i dekorować aranżowane wnętrze.

  Produkty powiązane