Promocja! OBUDOWA DRZWI, BIAŁA OBUDOWA DRZWI RAL 9003, DX163-2300 ORAC DECOR, LISTWY DO OBRAMOWANIA DRZWI, BIAŁE LISTWY OBUDOWA DRZWI, OBU Zobacz większe

Maskownica do futryny - DX163-2300 Orac Decor o prostym kształcie. Listwy maskujące do drzwi o wysokości 10,2 cm. bez zdobień z wnękami na zamaskowanie zbędnego okablowania. DX163-2300 Orac Decor to listwy do drzwi pasujące do aranżacji zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych czy współczesnych. Minimalistyczny design na obramowanie drzwi o symbolu DX163-2300 Orac Decor jest ponadczasowy.

DX163-2300 ORAC DECOR LISTWY DO OBRAMOWANIA DRZWI

DX163-2300 LISTWA ORAC    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaPodwójnie malowana na biało farbą wysokiej jakości (PÓŁMAT)
KolekcjaAxxent
Wysokość10,2 cm.
Długość230 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiała Ral 9003
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

81,73 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 89,81 zł brutto

35,54 zł za 1 mb.

W magazynie: 976 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Obramowanie drzwi - DX163-2300 Orac Decor - Axxent - Ral 9003

Opaska na drzwi - DX163-2300 Orac Decor to multifunkcyjna sztukateria z wieloma możliwościami zastosowań w bardzo korzystnej cenie. Listwy maskujące do drzwi jak DX163-2300 Orac Decor są całkowicie gładkie bez zdobień i przetłoczeń z podwójną wnęką na zagospodarowanie okablowania. DX163-2300 Orac model sztukaterii bliźniaczy z modelem DX157-2300 tylko, że wyższy o wymiarach wysokość 10,2 cm., długości 230 cm. i szerokość 1,3 cm. Na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć możliwości zastosowań tego profilu. Obramowanie drzwi - DX163-2300 Orac Decor można połączyć i użyć także jako listwa przypodłogowa, listwa ścienna, listwa przysufitowa. DX163-2300 Orac Decor to maskownica do drzwi łatwa w montażu, którą docinamy ręczną bądź elektryczną piłą najlepiej z regulacją prędkości. Opaska do drzwi wykonana jest z wytrzymałych na uszkodzenia materiałów, które cechuje także odporność na wilgoć. DX163-2300 Orac Decor to listwy maskujące do drzwi, które są fabrycznie pomalowane na biały kolor Ral 9003. Obramowanie drzwi montujemy za pomocą specjalistycznego kleju montażowego FDP500, a spoinowanie klejem do łączeń FX200 lub FX210.

Listwy przypodłogowe malowane - Ral 9003 - Orac Decor

Malowane listwy przypodłogowe producenta Orac Decor to ciekawa propozycja pomalowanych już białą farbą ( Ral 9003 ) elementów wykończeniowych.  Jest to oferta kierowana dla osób chcących otrzymać gotowe do montażu listwy przypodłogowe malowane. Producent Orac Decor wychodzi na przeciw wszystkim klientom chcącym zachować czystość w remontowanym wnętrzu, oraz czas który dziś jest na wagę złota. Malowane listwy przypodłogowe pomalowane zostały wysokiej jakości farbą odporną na zmywanie.

Malowane listwy przypodłogowe i obramowanie drzwi - Orac Decor

DX157-2300 Ral 9003

SX118 Ral 9003

SX157 Ral 9003

SX163 Ral 9003

SX173 Ral 9003

SX183 Ral 9003

SX184 Ral 9003

Czas oczekiwania na listwy przypodłogowe malowane fabrycznie w białym kolorze Ral 9003 to około 14 dni roboczych.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

DX163-2300 ORAC DECOR LISTWY DO OBRAMOWANIA DRZWI

DX163-2300 ORAC DECOR LISTWY DO OBRAMOWANIA DRZWI

Maskownica do futryny - DX163-2300 Orac Decor o prostym kształcie. Listwy maskujące do drzwi o wysokości 10,2 cm. bez zdobień z wnękami na zamaskowanie zbędnego okablowania. DX163-2300 Orac Decor to listwy do drzwi pasujące do aranżacji zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych czy współczesnych. Minimalistyczny design na obramowanie drzwi o symbolu DX163-2300 Orac Decor jest ponadczasowy.

Produkty powiązane