JOKA GOLD, panele akustyczne, panele wygłuszające, panel akustyczny, panele na ścianę, panele 3d, joka, panele na ścianie Zobacz większe

zapytaj o cenę

JOKA Gold to panele na ścianę w kolorze złotym szczotkowanym z czarnym filcem. Panele akustyczne o nazwie Joka Gold zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Joka Gold to stylowe dekoracje które odmienią każde nudne wnętrze. Panel ścienny posiada podstawę z filcu, a na nim lamelki mdf pokryte cienką warstwą metalu w kolorze szczotkowanego złota. JOKA gold występuje w trzech wymiarach.

JOKA GOLD

   Nowy produkt
ProducentJoka
UwagaWycena indywidualna
TypPanel akustyczny
Wysokość240 cm
Szerokość60 cm
Głębokość2 cm
MateriałFilc poliestrowy podstawa + Mdf fornirowany naturalnym drewnem pokryty cienką warstwą metalu
Uwaga 2Panel do wyboru w trzech rozmiarach
KolorZłoty szczotkowany / czarny
Ilość w opakowaniuZawsze pakowane po 2szt.
Forma i koszty dostawyKoszt ustalany indywidualnie

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Panele na ścianę ( akustyczne ) - JOKA Gold

Joka gold to panel ścienny który posłuży jako element dekoracyjny, oraz jako nietuzinkowy sposób wyeksponowania lameli wykończonych szczotkowanym złotym kolorem. JOKA to panele akustyczne idealne na redukcję hałasu zarówno w domu, biurze, hotelu czy w miejscach użyteczności publicznej: bibliotece, szkole, przedszkolu, kawiarni, restauracji. Panele akustyczne na ścianę cechuje wyciszone, przytulne i ciepłe wnętrze. Joka gold jest optymalnym i ciekawym rozwiązaniem w zakresie efektywnego pochłaniania dźwięku, a także redukcji pogłosu w pomieszczeniu. Panele wygłuszające są wyśmienitą receptą na oryginalne, niepowtarzalne wnętrza, oraz na zagospodarowanie monotonnej ściany. Panele na ścianę występują w ośmiu podstawowych kolorach. Joka gold to panele akustyczne które można montować za pomocą śrub wkręcanych między lamelami bezpośrednio przez filc do konstrukcji. Dla uzyskania dobrego efektu wizualnego najlepiej stosować czarne śruby o wymiarach min. 3,5 x 3,5 mm. Panel dekoracyjny można także przyklejać do ściany za pomocą kleju montażowego. Joka gold występuje w trzech wymiarach które można dopasować do swoich potrzeb 279 x 60 x 2 cm, 240 x 60 x 2 cm lub 60 x 60 x 2 cm. Panele 3d możemy łączyć po długości jak i szerokości, dzięki temu uzyskamy efekt przez nas wymagany. Co ciekawe z paneli o wymiarach 60 x 60 można wykonać mozaikę układając dekoracje na przemian pionowo i poziomo przez co osiągniemy oryginalny wzór. Joka gold stylowo wkomponuje się w projekty nowoczesne, współczesne jak i eklektyczne. Lamele ścienne to wewnętrzne dekoracje, które bardzo ładnie eksponują niezagospodarowaną przestrzeń ścienną dodając wyjątkowego wyglądu. Panele ścienne 3D można stosować jako lamele w sypialni, lamele w przedpokoju czy lamele na ścianę TV.

Panel ścienny to efektowna dekoracja ścienna dla miłośników subtelnych akcentów we wnętrzach. Joka to nowoczesna forma dekorowania ścian, która szybko odmieni monotonne wnętrze. Nasze panele ścienne dekoracyjne doceniają projektanci, architekci wnętrz jak i indywidualni klienci.

UWAGA:

Lamele na ścianę - JOKA pokryte są fornirem charakteryzującym się spękaniami i sękami, cechy te nie są podstawą do reklamacji.

INSTRUKCJA MONTAŻU

- Zamontuj łatę o grubości 45 mm na ścianie lub suficie jako konstrukcję nośną.

- Odległość pomiędzy osiami zamontowanych łat powinna wynosić 600 mm.

- Każdy panel akustyczny mocowany jest za pomocą śrub.

- Panele mocujemy między lamelami przez filc, do konstrukcji.

- Dla uzyskania dobrego efektu wizualnego najlepiej stosować czarne śruby o wymiarach min. 3,5 x 3,5 mm.

- W celu uzyskania wzmocnionej izolacji akustycznej można umieścić pomiędzy konstrukcję nośną, a panelem wełnę mineralną o grubości 45 mm.

- Istnieje możliwość zamocowania paneli bezpośrednio do ściany za pomocą czarnych śrub ( jak wyżej), przy takiej opcji montażu parametr absorpcji dźwięku jest niższy.

Montaż na klej

- Możliwość montażu poprzez przyklejenie paneli bezpośrednio do ściany za pomocą kleju montażowego.

WARUNKI UŻYTKOWANIAJOKA Panel Akustik

Drewno jako materiał higroskopijny, wraz ze zmianą temperatury i wilgotności względnej powietrza, zmienia swoje wymiary i kształty. Reakcja drewna na zmiany otoczenia (wilgotność i temperatura powietrza) skutkuje skurczem lub pęcznieniem elementów. Wyższa wilgotność względna powietrza może powodować pęcznienie drewna, grozić łódkowaniem elementów. Niższa wilgotność może powodować kurczenie się drewna, powstawanie większych lub mniejszych szczelin między elementami, pękanie warstwy wierzchniej oraz uszkodzenia mechaniczne warstwy nośnej, co nie może być powodem reklamacji. W pomieszczeniach należy utrzymywać wilgotność względną powietrza na stałym wymaganym poziomie 45%-60% przy temperaturze 18-25 stopni Celsjusza.

Panele na ścianę - JOKA

Kreatywny projekt ścian – dzięki dekoracjom JOKA którymi można zaczarować całe ściany lub nawet ich fragment indywidualnym i niepowtarzalnym wyglądem! Ściana może pełnić funkcję bazy do dalszej aranżacji, lub wręcz przeciwnie – być dominującym akcentem i punktem wyjścia do dalszego projektu wnętrza. Dzięki różnorodności kolorów paneli ściennych JOKA możesz stworzyć wyjątkową przestrzeń. JOKA - Panel akustyczny na filcu, estetyczny i dostępny sposób na redukcję hałasu w domu i biurze, a także w miejscach użyteczności publicznej: szkole, przedszkolu, restauracji, kawiarni. Panele ścienne Joka to wyciszone, przytulne i ciepłe wnętrze jak i designerski element dekoracyjny. Panele ścienne Joka to nietuzinkowy sposób wyeksponowania naturalnego piękna drewna. Łatwe do montażu, nadają się zarówno do realizacji w dużych obiektach jak i do akustycznego doposażania małych pomieszczeń. 

Panele ścienne - Joka

Wymiary do wyboru : 279 x 60 x 2 cm, 240 x 60 x 2 cm lub 60 x 60 x 2 cm

Wykończenie: panele posiadają wyraźną strukturę drewna z sękami i pęknięciami

Panel Akustyczny - Karta techniczna

Joka - jest panelem akustycznym przeznaczonym do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Panel akustyczny wykonany jest z lameli MDF, fornirowanych naturalnym drewnem, montowanych na filcu poliestrowym w kolorze czarnym. Lamele wykonane są z MDF barwionego w masie, grubości 1,1 cm, szerokości 2,7 cm, odstęp pomiędzy lamelami 1,3 cm, grubość nośnika ( filc ) 1 cm. Akustyka: Współczynnik absorbcji zależny od sposobu montażu. Metoda badania zgodnie z PN-EN ISO 13823: C-s2,d2

W. & L. Jordan GmbH

W. & L. Jordan GmbH jest jednym z wiodących dostawców w sektorze drewna, podłóg i tekstyliów domowych w Europie Środkowej. Jako partner dla rzemiosła to rodzinne przedsiębiorstwo jest reprezentowane w 74 miejscach w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Polsce i Holandii. Ponad 1.500 pracowników gwarantuje pierwszorzędną obsługę i bliskość do klienta.

Ponad 100 lat tradycji

Założone w 1919 roku jako lokalny handel drewnem w Kassel, rodzinne przedsiębiorstwo w ciągu trzech pokoleń pod kierownictwem Jörga L. Jordana rozwinęło się w końcu w międzynarodowego dostawcę marki i atrakcyjnego pracodawcę. Dzisiaj jordańska marka JOKA oznacza wysokiej jakości produkty do holistycznej aranżacji wnętrz z bogatą ofertą produktów dla indywidualnych potrzeb rynku mieszkaniowego i komercyjnego.

Best place to learn

Firma W. & L. Jordan została wyróżniona znakiem jakości BEST PLACE TO LEARN za ponadprzeciętne szkolenia wewnątrzzakładowe, co czyni ją jedną z najlepszych firm szkoleniowych w Niemczech. Od czerwca 2021 r. firma posiada również certyfikat “Zrównoważonej kultury pracy” Federalnego Ministerstwa Pracy i Spraw Socjalnych.

Jakość

Nasze produkty mają doskonałe parametry wytrzymałościowe potwierdzone certyfikatem CE oraz wysoki parametr trudnopalności B,C w klasie ppoż.

Ekologia

Dbałość o środowisko naturalne to jedno z głównych założeń marki JOKA – możemy pochwalić się certyfikatami uznawanymi na całym świecie między innymi Blue Angel oraz FSC.

Opinie

Napisz opinię

JOKA GOLD

JOKA GOLD

zapytaj o cenę

JOKA Gold to panele na ścianę w kolorze złotym szczotkowanym z czarnym filcem. Panele akustyczne o nazwie Joka Gold zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Joka Gold to stylowe dekoracje które odmienią każde nudne wnętrze. Panel ścienny posiada podstawę z filcu, a na nim lamelki mdf pokryte cienką warstwą metalu w kolorze szczotkowanego złota. JOKA gold występuje w trzech wymiarach.

Produkty powiązane

    Pliki do pobrania