Promocja! PANEL ŚCIENNY, W121 ORAC DECOR KASETON SUFITOWY, PANEL DRZWIOWY, PANELE SUFITOWE DEKORACYJNE, OZDOBNE PANELE ŚCIENNE, KASETONY Zobacz większe

3D panel W121 Orac Decor. Takie panele ścienne to sztukateria dekoracyjna gotowa do montażu na ścianę, sufit czy drzwi. Kasetony ścienne o symbolu W121 Orac Decor są w kształcie kwadratu o wymiarach 50 x 50 cm. Panele ścienne zmieniają ścianę w dzieło artystyczne. Kasetony W121 możemy łączyć z innymi kasetonami W122 czy W123, które w połączeniu dają fajne efekty na ścianie.

W121 ORAC DECOR KASETON - PANEL ŚCIENNY - AUTOIRE

W121 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość50 cm.
Długość50 cm.
Głębokość3,2 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

207,03 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 227,50 zł brutto

W magazynie: 949 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Panel ścienny - kasetony ścienne 3D  W121 Orac Decor - Autoire

Kasetony ścienne pod symbolem W121 Orac Decor - Autoire to element sztukaterii, pięknie i precyzyjnie zdobiony. Panel ścienny W121 Orac Decor posiada kształt kwadratu o wymiarach 50 x 50 cm. i grubości 3,2 cm. Kasetony 3D o nazwie W121 Orac wykonane zostały z polimerów " Purotouch " o dużej gęstości i twardości. Panele ścienne są wodoodporne, fajne w montażu i z możliwością malowania farbami. W121 Orac Decor to dekoracyjna sztukateria, którą odmienimy każdą " gołą ", monotonną i niezagospodarowaną ścianę czy sufit. Kasetony ścienne 3D takie jak W121 Orac Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgocioodporne, oraz szybkie i łatwe w montażu. Panele ścienne W121 Orac Decor to piękne elementy dekoracyjne zmieniające wnętrza w oryginalne. Pomieszczenie nabierze charakteru i klasycznego stylu. Kasetony ścienne to dekoracje, które możemy stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu jak i w restauracji, hotelu, pensjonacie czy w obiektach użyteczności publicznej. Panel ścienny W121 Orac Decor - Autoire z pewnością każdemu wpadnie w oko po zamontowaniu.

Panele ścienne o symbolu W121 Orac Decor bardzo ładnie komponują się z panelami ściennymi - W122 Orac decor, oraz W123 Orac Decor.

Panele ścienne montowane są na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Super obsługa

Dobrze doradzone, polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  W121 ORAC DECOR KASETON - PANEL ŚCIENNY - AUTOIRE

  W121 ORAC DECOR KASETON - PANEL ŚCIENNY - AUTOIRE

  3D panel W121 Orac Decor. Takie panele ścienne to sztukateria dekoracyjna gotowa do montażu na ścianę, sufit czy drzwi. Kasetony ścienne o symbolu W121 Orac Decor są w kształcie kwadratu o wymiarach 50 x 50 cm. Panele ścienne zmieniają ścianę w dzieło artystyczne. Kasetony W121 możemy łączyć z innymi kasetonami W122 czy W123, które w połączeniu dają fajne efekty na ścianie.

  Produkty powiązane