Promocja! PANEL ŚCIENNY, W108 ORAC DECOR, PANELE ŚCIENNE, 3D PANEL, DEKORACYJNE PANELE ŚCIENNE, OZDOBNE PANELE ŚCIENNE, TWARDE PANELE ŚCIE Zobacz większe

Nowoczesny panel ścienny W108 Orac Decor. Dekoracyjne kasetony ścienne są gotowe do montażu na ścianę lub sufit. Panele ścienne w ciekawy sposób wypełniają wnętrza pomieszczeń. 3D panel buduje także charakter pomieszczenia. Kasetony 3D o nazwie W108 Orac Decor możemy łączyć z profilem CX190 Orac Decor. Podobne z designu panele ścienne to modele W109, W110 Orac Decor.

W108 ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY - 3D PANEL - ZIGZAG

W108 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość25 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,8 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

269,15 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 295,77 zł brutto

W magazynie: 816 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

3D panel - kasetony ścienne 3D    W108 Orac Decor - Zigzag

Nowoczesne kasetony 3D ścienne o oznaczeniu W108 Orac Decor to gotowe, estetycznie wykończone dekoracje idealne na ścianę. Panel ścienny W108 Orac Decor to kształt prostokąta o wymiarach 200 x 1,8 x 25 cm. Kasetony ścienne 3D pod symbolem W108 Orac Decor to wytrzymałe dekoracje wykonane z polimerów " Purotouch ". Panele ścienne są twarde w dotyku, wodoodporne, łatwe w montażu i co ważne z możliwością malowania farbami. Kaseton posiada ciekawy wzór wypukłych trójkątów, przez co daje to fajny efekt wizualny na ścianie. W108 Orac Decor to sztukateria, wewnętrzna dekoracyjna, która po zamontowaniu wypełni każdą monotonną i niezagospodarowaną ścianę lub sufit. Kasetony ścienne takie jak W108 Orac Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne, szybkie w montażu, oraz całkowicie wilgocioodporne. Panele ścienne W108 Orac Decor to dekoracje ścienne, które zamienią pomieszczenie w nowoczesne i niepowtarzalne. Każde wnętrze z takimi dekoracjami będzie mieć swój charakter i oryginalny styl. Panele ścienne można stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu jak i w restauracji, hotelu, pensjonacie czy w obiektach użyteczności publicznej. Panel ścienny W108 Orac Decor - Zigzag dostępny jest w sklepie online www.Dekorplanet.pl. 

Panele ścienne o symbolu W108 Orac Decor bardzo ładnie komponują się także w połączeniu z innymi elementami. Takim przykładem jest listwa ścienna prosta o symbolu CX190 Orac Decor. Podobne panele ścienne o fantastycznym kształcie to W109 Orac Decor, oraz W110 Orac Decor.

Panele ścienne montowane są na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Rewelacyjne

szybka realizacja zamówienia

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  W108 ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY - 3D PANEL - ZIGZAG

  W108 ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY - 3D PANEL - ZIGZAG

  Nowoczesny panel ścienny W108 Orac Decor. Dekoracyjne kasetony ścienne są gotowe do montażu na ścianę lub sufit. Panele ścienne w ciekawy sposób wypełniają wnętrza pomieszczeń. 3D panel buduje także charakter pomieszczenia. Kasetony 3D o nazwie W108 Orac Decor możemy łączyć z profilem CX190 Orac Decor. Podobne z designu panele ścienne to modele W109, W110 Orac Decor.

  Produkty powiązane