Promocja! PANELE ŚCIENNE, W130 ORAC DECOR, PANEL ŚCIENNY 3D, KASETON ŚCIENNY, OZDOBNY PANEL ŚCIENNY, PANELE ŚCIENNE ORAC, Zobacz większe

Klasyczny panel ścienny W130 Orac Decor - Chevron. Pięknie zdobiony ornamentami 3D panel  posiada wymiary 200 x 1,9 x 40 cm. W130 Orac Decor to kasetony ścienne, które można montować w pionie i poziomie. Panele ścienne tworzą klasyczny wzór podłogowy. Kasetony 3D są odporne i z opcją malowania na kolor. Kasetony ścienne 3D o symbolu W130 Orac Decor mają dobre właściwości akustyczne i termiczne.

W130 ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY 3D - KASETON - CHEVRON

W130 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
Wysokość40 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,9 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolorBiały
Darmowa dostawa od250 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 30,75 zł
Gwarancja24 miesiące

357,75 zł brutto  /szt.

-7%

Zamiast 384,68 zł brutto

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

Panel ścienny - 3D panel - W130 Orac Decor - Chevron

Klasyczny kaseton ścienny 3D pod nazwą W130 Orac Decor to elegancko zdobiony element dekoracyjny do montażu na ścianie w formie płyty o wymiarach długość 200 cm., wysokość 40 cm. i grubość 1,9 cm. Panel ścienny W130 Orac Decor posiada kształt prostokąta. W130 Orac Decor stanowi klasyczny wzór podłogowy z pięknymi ornamentami. Kasetony ścienne 3D o symbolu W130 Orac Decor to odporne na uszkodzenia dekoracje ścienne wykonane z polimerów " Purotouch ", które posiadają również dobre właściwości termiczne i akustyczne. Panele ścienne są łatwe w montażu i można je malować farbami na kolor pasujący do konkretnego wnętrza. Kaseton - W130 Orac Decor to dekoracja wewnętrzna, która bardzo ładnie wypełni monotonną i niezagospodarowaną ścianę lub sufit. Panel ścienny o nazwie W130 Orac umożliwia pokrycie całych ścian lub zaakcentowanie fragmentów, np. komina. Kasetony ścienne 3D takie jak W130 Orac Decor to wytrzymałe elementy dekoracyjne w klasycznym stylu. Panele ścienne cechuje także odporność na wilgoć, szybki montaż i bardzo dobra jakość wykonania. Panele ścienne W130 Orac Decor to nowoczesne dekoracje ścienne w formie gotowych paneli, które bardzo szybko przeprowadzą metamorfozę pomieszczenia zamieniając je w niepowtarzalne i wyjątkowe. Każde projektowane wnętrze z takimi elementami dekoracyjnymi będzie mieć swój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter w nowoczesnym stylu. 3D panele możemy montować na ścianie jako dekoracje pionowe lub poziome. Panele ścienne można stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu jak i w restauracji, hotelu, pensjonacie czy w obiektach użyteczności publicznej. Panel ścienny W130 Orac Decor - Chevron jest dostępny w sklepie online www.Dekorplanet.pl. 

Panele ścienne o symbolu W130 Orac Decor bardzo ładnie komponują się także w połączeniu z innymi elementami dekoracyjnymi w stylu klasycznym. Panele ścienne o ciekawym nowoczesnym stylu to W108 Orac DecorW109 Orac Decor, oraz W110 Orac Decor

Panele ścienne montowane są na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4 - krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Boskie

produkt wysokiej jakości

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  W130 ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY 3D - KASETON - CHEVRON

  W130 ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY 3D - KASETON - CHEVRON

  Klasyczny panel ścienny W130 Orac Decor - Chevron. Pięknie zdobiony ornamentami 3D panel  posiada wymiary 200 x 1,9 x 40 cm. W130 Orac Decor to kasetony ścienne, które można montować w pionie i poziomie. Panele ścienne tworzą klasyczny wzór podłogowy. Kasetony 3D są odporne i z opcją malowania na kolor. Kasetony ścienne 3D o symbolu W130 Orac Decor mają dobre właściwości akustyczne i termiczne.

  Produkty powiązane