Promocja! GIĘTKI PANEL ŚCIENNY 3D, ELASTYCZNE PANELE 3D, W110F FLEX ORAC DECOR, 3D PANEL ŚCIENNY GIĘTKI, PANELE ŚCIENNE 3D ORAC, Zobacz większe

Panele ścienne W110F Orac Decor - Hill. Panele na ścianę to dekoracje o wymiarach 200 x 1,6 x 25 cm. W110F Orac Decor można montować w pionie i poziomie. Panele ścienne tworzą świetny design. Panele na ścianę są wytrzymałe i można malować farbami. Kasetony ścienne 3D o symbolu W110F Orac Decor z wzorem wypukłych - falistych zdobień. Panele 3D posiadają dobre właściwości akustyczne i termiczne.

W110F FLEX ORAC DECOR 3D PANEL - PANEL ŚCIENNY - HILL

W110F ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
Wysokość25 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,6 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolorBiały
FLEXPanel elastyczny
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od250 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 30,75 zł
Gwarancja24 miesiące

386,78 zł brutto  /szt.

-7%

Zamiast 415,89 zł brutto

W magazynie: 996 Przedmioty

Więcej informacji

Panel ścienny - 3D panel - W110F Orac Decor - Hill ( Orio Tonini ) - Flex ( Elastyczny )

Elastyczny i zarazem giętki kaseton ścienny 3D o nazwie W110F Orac Decor to dekoracyjny element gotowy do montażu na ścianie w kształcie prostokąta o wymiarach długość 200 cm., wysokość 25 cm. i grubość 1,6 cm. Panele ścienne W110F Orac Decor w wersji Flex mają wzór falisty, wypukły niczym napompowane poduszeczki. Panele ścienne 3D posiadają dobre właściwości akustyczne i termiczne. Kasetony ścienne 3D o symbolu W110F Orac Decor to odporne na uszkodzenia dekoracje ścienne wykonane z polimerów " Purotouch ". W110F Orac Decor jest zaprojektowany przez Orio Tonini. Panele ścienne są gładkie w dotyku i przy tym bardzo elastyczne ( promień zgięcia: R min = 40 cm, R ** min = 30 cm. ). Łatwe w montażu z możliwością malowania farbami na kolor pasujący do konkretnego wnętrza ( malowanie można wykonać wyłącznie po montażu ). Panele ścienne - W110F Orac Decor to wewnętrzna dekoracja, która bardzo ładnie wypełni monotonną i niezagospodarowaną ścianę lub sufit. Kasetony ścienne 3D takie jak W110F Orac Decor to wytrzymałe elementy dekoracyjne idealne na zaokrągleni łuki i krzywizny. Panele ścienne cechuje także odporność na wilgoć, szybki montaż i precyzja wykonania. Panele ścienne W110F Orac Decor to nowoczesna forma dekorowania ścian z gotowych paneli, które bardzo szybko zamieniają wnętrze w niepowtarzalne i wyjątkowe. Każde projektowane wnętrze z panelami ściennymi dekoracyjnymi będzie mieć swój wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd. 3D panele możemy montować na ścianie jako dekoracje pionowe lub poziome. Panele ścienne można stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu jak i w restauracji, hotelu, pensjonacie czy w obiektach użyteczności publicznej. Panel ścienny W110F Orac Decor - Hill dostępny jest w sklepie online www.Dekorplanet.pl. Aby pokryć 1m² powierzchni, potrzeba 2 paneli ściennych.

Panele ścienne o symbolu W110F Orac Decor bardzo ładnie komponują się także w połączeniu z innymi elementami dekoracyjnymi.

Panele ścienne montowane są na klej montażowy dedykowany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4 - krotnie.

Opinie

Napisz opinię

W110F FLEX ORAC DECOR 3D PANEL - PANEL ŚCIENNY - HILL

W110F FLEX ORAC DECOR 3D PANEL - PANEL ŚCIENNY - HILL

Panele ścienne W110F Orac Decor - Hill. Panele na ścianę to dekoracje o wymiarach 200 x 1,6 x 25 cm. W110F Orac Decor można montować w pionie i poziomie. Panele ścienne tworzą świetny design. Panele na ścianę są wytrzymałe i można malować farbami. Kasetony ścienne 3D o symbolu W110F Orac Decor z wzorem wypukłych - falistych zdobień. Panele 3D posiadają dobre właściwości akustyczne i termiczne.

Produkty powiązane