Promocja! PANELE ŚCIENNE 3D, PANEL 3D ORAC, W111 ORAC DECOR, PANEL 3D NA ŚCIANĘ, ORAC DECOR, PANELE SCIENNE 3D, PANELE ŚCIENNE, PANELE 3D Zobacz większe

Panele 3D o symbolu W111 Orac Decor - Bar zakryją monotonną ścianę od góry do dołu. Panel 3D na ścianę ma wymiary 200 x 2 x 25 cm. W111 Orac Decor można montować w pionie i poziomie. Panele ścienne tworzą świetny design. Lamperia jest są wytrzymała i można ją malować. Panele 3D jak W111 Orac Decor mają wzór lamelowy. Panele 3D pasują do CX190 i SX194 i mają nieograniczone możliwości.

W111 ORAC DECOR 3D PANEL - PANEL ŚCIENNY - BAR

W111 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
Wysokość25 cm.
Długość200 cm.
Szerokość2 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolorBiały
Darmowa dostawa od250 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 30,75 zł

236,03 zł brutto  /szt.

-7%

Zamiast 253,80 zł brutto

W magazynie: 948 Przedmioty

Więcej informacji

Panel ścienny - 3D panel - W111 Orac Decor - Bar

Panele 3D pod nazwą W111 Bar - Orac Decor to element dekoracyjny gotowy do montażu na ścianie w pionie i poziomie. W111 Orac Decor to panele dekoracyjne w formie płyty o wymiarach długość 200 cm., wysokość 25 cm. i 2 cm. grubość. Dekoracje ścienne wykonane z polimerów " Purotouch ". Panele ścienne są gładkie w dotyku i przy tym twarde. Łatwy montaż i możliwość malowania farbami na kolor pasujący do konkretnego wnętrza to kolejny atut W111 Orac Decor. Kaseton - W111 Orac Decor to wewnętrzna dekoracja, która bardzo ładnie wypełni niezagospodarowaną ścianę lub sufit nadając charakteru i wyjątkowego efektu. Panele 3D takie jak W111 Orac Decor to wytrzymałe profile dekoracyjne, które cieszą się coraz większą popularnością. Panele scienne cechuje także odporność na wilgoć, szybki montaż i wysoka jakość wykonania. Panele ścienne W111 Orac Decor to nowoczesne dekoracje ścienne w formie gotowych paneli, które bardzo szybko przeprowadzą metamorfozę pomieszczenia zamieniając je w niepowtarzalne i wyjątkowe. Każde projektowane wnętrze z zastosowaniem W111 Orac Decor nabierze wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru w nowoczesnym stylu. 3D panele możemy montować na ścianie jako dekoracje pionowe lub poziome. Panele ścienne można stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu jak i w restauracji, hotelu, pensjonacie czy w obiektach użyteczności publicznej. Panel ścienny W111 Orac Decor - Bar dostępny jest w sklepie online www.Dekorplanet.pl. w super cenie.

Panele ścienne o symbolu W111 Orac Decor bardzo ładnie komponują się także w połączeniu z innymi modelami sztukaterii wewnętrznej - dekoracyjnej. W ofercie sklepu jest wiele ciekawych modeli o różnych stylach i kształtach. Panele ścienne o ciekawym i wyjątkowym wzorze to W108 Orac DecorW109 Orac Decor, W112 Orac Decor, W113 Orac Decor.

Panele ścienne montowane są na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4 - krotnie.

Opinie

Napisz opinię

W111 ORAC DECOR 3D PANEL - PANEL ŚCIENNY - BAR

W111 ORAC DECOR 3D PANEL - PANEL ŚCIENNY - BAR

Panele 3D o symbolu W111 Orac Decor - Bar zakryją monotonną ścianę od góry do dołu. Panel 3D na ścianę ma wymiary 200 x 2 x 25 cm. W111 Orac Decor można montować w pionie i poziomie. Panele ścienne tworzą świetny design. Lamperia jest są wytrzymała i można ją malować. Panele 3D jak W111 Orac Decor mają wzór lamelowy. Panele 3D pasują do CX190 i SX194 i mają nieograniczone możliwości.

Produkty powiązane