Promocja! PANELE ŚCIENNE, W113 ORAC DECOR, PANELE 3D, 3D PANEL ORAC, PANEL ŚCIENNY, ORAC DECOR, dekorplanet Zobacz większe

W113 Orac Decor - Cobble to panele ścienne w kształcie prostokąta i wzorem poduszeczek. Panele ścienne 3D o symbolu W113 Orac Decor mają wymiar 200 x 2,2 x 25 cm. W113 Orac Decor to panele ścienne, które można montować w pionie i poziomie. Panele dekoracyjne tworzą świetny efekt po montażu. Kasetony 3D są wytrzymałe i można malować. Panele scienne 3D jak W113 Orac Decor podkreślą monotonną ścianę.

W113 ORAC DECOR PANELE ŚCIENNE 3D - PANEL ŚCIENNY - COBBLE

W113 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość25 cm.
Długość200 cm.
Głębokość2,2 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

331,23 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 363,99 zł brutto

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

W113 Orac Decor - COBBLE - Panel ścienny - 3D Panel

Nowoczesne panele ścienne kryjące się pod nazwą W113 Orac Decor to dekoracje gotowe do montażu na ścianie pionowo lub poziomo. W113 Orac Decor to prostokątne płyty o wymiarach długość 200 cm., wysokość 25 cm. i grubość 2,2 cm. Panel ścienny W113 Orac Decor posiada wzór wypukły i przedstawia delikatne poduszeczki. Kasetony ścienne 3D o symbolu W113 Orac Decor są odporne na uszkodzenia i wilgocioodporne wykonane z polimerów " Purotouch ". Panele ścienne są twarde, łatwe w montażu i z możliwością malowania farbami na kolor odpowiedni do aranżacji. Panele na ścianę - W113 Orac Decor to nowoczesna dekoracja, która bardzo ładnie wypełni niezagospodarowaną ścianę lub sufit i nada wnętrzu charakter. Kasetony ścienne 3D takie jak W113 Orac Decor to wytrzymałe elementy dekoracyjne montowane na kleje montażowe dedykowane przez producenta. Panele ścienne cechuje także odporność na wilgoć, szybki montaż i dokładność wykonania. Panele ścienne W113 Orac Decor to nowoczesne dekoracje ścienne, które bardzo szybko przeprowadzą metamorfozę wnętrza zamieniając je w wyjątkowe i oryginalne. Projektowane wnętrze z tego typu dekoracjami będzie mieć swój wyjątkowy i niepowtarzalny styl. 3D panele możemy montować na ścianie jako dekoracje pionowe lub poziome lub jak kto woli można zamontować na suficie. Panele scienne można stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu jak i w restauracji, hotelu, pensjonacie czy w obiektach użyteczności publicznej. Panel ścienny W113 Orac Decor - Cobble dostępny jest w sklepie online www.Dekorplanet.pl. Wyjątkową cechą W113 Orac Decor jest struktura. Zbliżanie się lub dalsze przybliżanie tworzy intrygujący efekt światła i cienia, który natychmiast zmienia każde wnętrze. Panel ścienny W113 Orac Decor zaprojektowany aby idealnie współpracować z profilami CX190 i SX194.

Panele ścienne o symbolu W113 Orac Decor bardzo ładnie komponują się także w połączeniu z innymi elementami dekoracyjnymi. Podobne panele ścienne o ciekawym nowoczesnym kształcie to W108 Orac DecorW109 Orac Decor, W111 Orac Decor, W112 Orac Decor.

Panele ścienne montowane są na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

W113 ORAC DECOR PANELE ŚCIENNE 3D - PANEL ŚCIENNY - COBBLE

W113 ORAC DECOR PANELE ŚCIENNE 3D - PANEL ŚCIENNY - COBBLE

W113 Orac Decor - Cobble to panele ścienne w kształcie prostokąta i wzorem poduszeczek. Panele ścienne 3D o symbolu W113 Orac Decor mają wymiar 200 x 2,2 x 25 cm. W113 Orac Decor to panele ścienne, które można montować w pionie i poziomie. Panele dekoracyjne tworzą świetny efekt po montażu. Kasetony 3D są wytrzymałe i można malować. Panele scienne 3D jak W113 Orac Decor podkreślą monotonną ścianę.

Produkty powiązane