Dekoracyjne wieszaki ścienne mogą być wspaniałą alternatywą dla portretów, obrazów, czy też innych dzieł sztuki. Wiele osób zakłada, że miejsce wieszaków ściennych jest jedynie w przedpokoju lub w szafach. Nic bardziej mylnego – możesz powiesić je w każdym pokoju w swoim domu i uczynić tym samym przestrzeń jedyną w swoim rodzaju. Oto kilka wskazówek od DekorPlanet dotyczących aranżacji wnętrza za pomocą dekoracyjnych wieszaków ściennych.

Jak ozdobić dom przy użyciu dekoracyjnych wieszaków ściennych?

Wieszaki są niezbędne w każdym domu. Niektóre rzeczy są na porządku dziennym i używamy ich tak często, że nawet nie myślimy o zmianie ich treści. Jednak w przypadku wielu przedmiotów dostępny jest zupełnie nowy świat możliwości dekoracyjnych. Rzeczy takie jak wieszaki są idealnym sposobem do kreatywnych i pomysłowych projektów. Jesteś zaciekawiony, jak sprawić, by wyjątkowo udekorować nimi Twoją przestrzeń?

Zalety dekoracji wieszakami ściennymi

Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów i kolorów dekoracyjnych wieszaków ściennych możesz zaaranżować przestrzeń jak profesjonalista. Wiele osób, które zdecydowały się na taki sposób zaaranżowania ściany ma piękne i wyjątkowe pokoje. Może to być zabawny oraz bardzo kreatywny etap dekorowania domu. W wielu przestrzeniach jest to piękniejsze rozwiązanie niż przytłaczanie pokoju ciężkimi, dekoracyjnymi pomysłami. To, czego możesz nie spodziewać się po samodzielnym dekorowaniu przestrzeni wieszakami to satysfakcja. Co więcej – w przeciwieństwie do innych dekoracji ściennych, służą one nie tylko dekoracji, ale oferują również organizację. To również jeden z najprostszych i tanich sposobów na odświeżenie domu.

metalowe wieszaki ścienne, metalowy wieszak na ścianę, dekorplanet, producent wieszaków

 

Dekoracyjne wieszaki ścienne różnią się od siebie ogólnym stylem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sposobu na powieszenie ubrań w przedpokoju, chcesz mieć fajny wieszak na paski, czy też stworzyć kreatywną przestrzeń – możesz korzystać z nich na wiele sposobów.

 

Nietuzinkowe sposoby wykorzystania wieszaków

Oto kilka pomysłów na zastosowanie dekoracyjnych wieszaków ściennych, dzięki, którym Twój dom będzie wyglądał wspaniale.

Dekoracyjne wieszaki ścienne świetnie nadają się do trzymania kluczy, torebek lub ubrań. Te dostępne w ofercie DekorPlanet wykonane są z wysokiej jakości metalu. Jest to z pewnością kolejny plus. Niestety wieszaki wykonane z tworzyw sztucznych mają zazwyczaj problem z utrzymaniem ubrania, przez co na przykład często spadają.

W przypadku większych, bardziej dekoracyjnych wieszaków ściennych pomyśl o zastosowaniu ich jako punktu centralnego danej przestrzeni. Możesz powiesić je w dowolnym miejscu. W zależności od tego, jak chcesz ozdobić przestrzeń.

Jeśli masz bardzo dużą ścianę, analogicznie jest więcej możliwości dekoracyjnych. Możesz wybrać mniejsze wieszaki, które można rozmieścić na całej ścianie. Jest to dziś popularne w nowoczesnych przestrzeniach. Przy wyborze kilku wieszaków na jednej ścianie, pamiętaj, aby zachować spójność.

Jeśli masz małą przestrzeń do zaaranżowania, nadal możesz wykorzystać dekoracyjne wieszaki ścienne. Choć wiele osób sądzi, że jeśli ma mały dom to ich możliwości dekoracyjne są bardzo ograniczone. W ofercie DekorPlanet dekoracje ścienne są dostępne w małych, średnich, jak i dużych rozmiarach. Dzięki temu możesz wybierać spośród różnych rozmiarów.

Dekoracyjne wieszaki ścienne z łatwością można łączyć z wieloma stylami wnętrz. Takich jak rustykalny, wiejski, czy też minimalistyczny. Z kolei tematyczne wieszaki doskonale nadają się do dekorowania ściany motywami roślinnymi, czy też zwierzęcymi. Możesz łączyć je z innymi dekoracjami z oferty DekorPlanet, aby uzyskać pełniejszy wygląd przestrzeni.

 

Szukasz zabawnych lub kreatywnych wieszaków ściennych? Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tych produktów lub innych ozdób, zachęcamy do skontaktowania się z działem obsługi klienta DekorPlanet. Nasz zespół chętnie odpowie na każde pytanie.