Wszystko, co istnieje we Wszechświecie wibruje swoją określoną frekwencją.

Numerologia to dziedzina ezoteryki, zajmująca się rozwojem duchowym w oparciu o interpretacje liczb. Wiedza ta zapisana jest w Naszej dacie urodzenia, imieniu, nazwisku, miejscu zamieszkania i wielu innych aspektach życia. Poznając swój portret numerologiczny możemy odkryć swoją karmę, misję z jaka przyszliśmy na ten świat, by w końcu zrozumieć w jakim celu zmierza nasz los. Dzięki liczbom możemy przeprowadzić analizę osobowości, charakteru, odsłonić temperament, uzdolnienia , możliwości a czasem nawet przeznaczenie.

W numerologii opieramy się na 9 głównych liczbach, odpowiadających cyfrom od 1 do 9. Istnieją też tak zwane liczby mistrzowskie odpowiadające cyfrom- 11,22,33..itd, których nie sumujemy. Liczby te niosą w sobie dużą moc i wibrują na wysokiej częstotliwości.

Najprościej jest zidentyfikować swoją liczbę w oparciu o datę narodzin. Wystarczy zsumować liczby ( dzień, miesiąc, rok).

Tak na przykład osoba urodzona 17.11.1978 obliczymy :1+7+1+1+1+9+7+8= 35, czyli 3+5= 8 .

Teraz poznajmy krótki opis wibracji energetycznych dla poszczególnych liczb.

  • Niezależność, przywództwo, asertywność, ambicja, indywidualizm odwaga i siła
  • Uczciwość, dobroć, harmonia, relacje międzyludzkie, uczuciowość,, tolerancja
  • Kod doskonałości, optymizm, kreacja, ufność, działanie, wyobraźnia,
  • Pracowitość, racjonalizm, skuteczność, sprawiedliwość, praktyczność, konserwatyzm
  • Inteligencja, wyobraźnia, intuicja, ruchliwość, spontaniczność, uczuciowość
  • Równowaga, harmonia, szczytne ideały, romantyzm
  • Liczba magiczna, niezależność, ciekawość, wiedza, oryginalność
  • Najpotężniejsza ze wszystkich wibracji, siła, sprawiedliwość, intuicja, ambicja, wytrwałość
  • Dojrzałość duchowa, mistycyzm, szlachetność, altruizm, inteligencja, aktywność, pomysłowość

numerologia

Rok osobisty

Rok osobisty to w numerologii cykle życia człowieka, trwające 9 lat. Nasze największe zmiany w życiu występują w pewien cykliczny, powtarzalny sposób. W dziewięcioletnim cyklu numerologicznym, każdy rok jest inny, każdy niesie określone możliwości, ale też wyzwania, przed którym należy stawić czoła. Najbardziej przełomowy jest Dziewiąty i Pierwszy Rok Osobisty, gdyż lata te tworzą granicę miedzy tym co kończymy, a tym co zaczynamy w swoim życiu. Dziewiątka to czas zbiorów, pożegnań, pewnego etapu życia- często już na zawsze. Jedynka to początek wszystkiego- nowe idee, zmiana  myślenia i postrzegania świata. To czas  przebudzenia. To co osiągniemy, czy zasiejemy w 1 cyklu życia, z pewnością będzie miało bardzo duże przełożenie na następne 8 lat naszego życia.

Jak obliczyć rok osobisty?- należy dodać datę urodzeniową ( rok, miesiąc, dzień)z datą roku numerologicznego. Nowy rok numerologiczny 2022 zacznie się 7 września, tuż po nowiu Księżyca w Pannie i będzie to czas pełen potencjału, z korzyścią dla spraw miłosnych i rodzinnych.

Przykład 17.11.1978 +2022  czyli 1+7+1+1+1+9+7+ 8+ 2+0+2+2= 41

czyli 4+1= 5 Osoba urodzona w przykładowej dacie wchodzi w 5 rok osobisty.

Przyjrzyjmy się zatem bliżej, co nam oferuje Wszechświat i na czym warto się skupić.

1 rok osobisty- nowy rozdział

Przygotuj się na zmiany. Często są to zmiany nie tylko zaplanowane, ale również takie, których się zupełnie nie spodziewałeś. Będzie to niezwykle intensywny i rozwijający czas. Pierwszy cykl przyniesie Ci niewiarygodną siłę i energię. Nadszedł więc czas na podjęcie działań, inicjatywę i określenie swoich celów. Będziesz rozpoczynał nowe projekty, które wpłyną na budowanie Twojej przyszłości. Kieruj się swoją intuicją i zaufaj wrodzonym umiejętnościom. Masz szansę poznać nową miłość, jednak to dopiero następny rok pokaże, czy było to prawdziwe uczucie. Co zasiejesz, to zbierzesz..

2 rok osobisty- uziemienie

To czas odpoczynku i regeneracji. To będzie rok wyciszenia i adaptacji do warunków, które wypracowałeś w 1 roku osobistym. W tym roku skoncentruj się na sprawach biznesowych i rodzinnych. To także świetny czas na nową miłość lub pogłębienie więzi z partnerem. Podążaj za tym co daje Ci szczęście- Afirmuj to czego pragniesz. Wibracja 2 jest bardzo silna i prowadzi Cię w dobrym kierunku!

3 Rok Osobisty- sukces

Bardzo przyjemny rok, wypełniony szczęściem, miłością i optymizmem. Świetny czas na podjęcie obowiązków rodzicielskim oraz zawierania związków małżeńskich. To również sprzyjający czas na poszerzanie kręgów przyjaciół, z którymi spędzisz wiele przyjemnych chwil. Nie koncentruj się na tym co straciłeś, bądź czego nie udało Ci się osiągnąć. Doceń to co masz i ciesz się każdą chwilą.

4 Rok Osobisty- praca

Spontaniczność i zabawa przechodzą na boczny tor. To okres wytężonej pracy i budowania solidnych fundamentów. Praca może Ci się wydawać wyjątkowo ciężka i monotonna- ale nie poddawaj się . Czwarty rok, to rok siewu. Postaw na edukacje, zdobywaj doświadczenia i ponad wszystko bądź konsekwentny. W tym czasie nie wydawaj pieniędzy na przyjemności, ale mądrze zainwestuj. Uważaj na kradzieże, awarie i niemiłe niespodzianki. Z nadmiaru obowiązków i nieprzewidzianych okoliczności możesz poczuć ogromne zmęczenie psychiczne i fizyczne. Pamiętaj jednak, ze ten rok ma ogromny wpływ na lata kolejne, więc nie poddawaj się i wykorzystaj go naprawdę mądrze.

5 Rok Osobisty- wielkie zmiany

To czas ruchu, podróży oraz zmian, których możemy się spodziewać zarówno w pracy, jak i życiu osobistym. W końcu nadejdą upragnione zmiany, a to co nie służy odejdzie w zapomnienie.

Poczujemy się spragnieni przygód i nowych możliwości. Piątka jest symbolem szansy, która może odmienić Twoje życie w każdym jego aspekcie. Ta wibracja służy podróżom, nawiązywaniu nowych znajomości i sięganiu po to co nieosiągalne. Ten rok będzie niezwykle ciekawy, intensywny i obfitujący w wiele niespodziewanych wydarzeń. Miej oczy i uszy szeroko otwarte, bo taka szansa może być Ci dana dopiero za 9 lat!

6 Rok Osobisty- rodzina

Stabilizacja i rodzina. To czas kiedy sprawy rodzinne i domowe wysuną się na pierwszy plan. Uziemisz się w domu na własne życzenie.              Osoby samotne mają ogromną szansę na spotkanie swojej bratniej duszy i założenia z nią harmonijnego, uczciwego i duchowego związku. Z pewnością 6 Rok to najlepszy okres na znalezienie swoje drugiej połówki. Jest to czas porządkowania swoich spraw emocjonalnych, co będzie związane z podejmowaniem ważnych decyzji dotyczących przyszłości.

7 Rok Osobisty- czas dla duszy

Nie jest to rok sprzyjający rozwojowi materialnemu, a w uczuciach może zapanować stagnacja i poczucie silnego osamotnienie. Wibracja siódemki może oznaczać stratę lub odejście kogoś bardzo bliskiego. Warto w tym roku wyciszyć się i poddać głębokiej refleksji. Będzie to emocjonalnie, jeden z najtrudniejszych okresów w naszym życiu, gdyż głębokie przemyślenia mogą zmienić nasz dotychczasowy światopogląd i dotychczasowe podejście do życia. Przebywaj częściej na łonie natury i  w gronie zaufanych przyjaciół. Bardzo możliwe, ze otrzymamy nieoczekiwane przychody

8 Rok osobisty- kariera

W tym czasie na pierwszy plan wysuwają się sprawy materialne i zawodowe. Ósmy rok osobisty przyniesie owoce Twojej ciężkiej pracy. To będzie rok ważnych decyzji i osiągnięcia upragnionego sukcesu. Początek może okazać się dość trudny. Nagromadzone konflikty i napięcia warto łagodzić. Jeżeli zachowamy zimną krew, to jest wysoce prawdopodobne, że po naszych urodzinach, nastąpi poprawa i zaczną się spełniać nasze marzenia i ambicje. To czas awansów, podwyżek , wygranych na loterii lub spadku. Jeżeli jednak w ostatnich latach byłeś nieuczciwy lub Twoje wibracje były negatywne- Twój plon będzie adekwatny, do tego co zasiałeś.

9 Rok osobisty- pożegnanie się z przeszłością.

Osobisty Rok 9 to ostatni etap 9- letniego cyklu, najczęściej nazywany przełomowym\. To czas ukończenia i zakończenia. W tym okresie lepiej nie zaczynać nowej pracy, inwestycji czy też związku uczuciowego. Wibracja dziewiątki pozwala uwolnić się od ludzi, miejsc, oraz rzeczy z przeszłości, które blokowały Cię , do bycia sobą. Najprościej mówiąc- czas pożegnać stare, aby wejść w nowe. Odpuszczanie może być niezwykle trudne, lecz po jakimś czasie zdasz sobie sprawę, że było to konieczne. W tym czasie dobiegną końca kłopotliwe sytuacje, nieudane związki czy też uciążliwe znajomości. Najlepiej ten czas wykorzystać na uporządkowanie zaległych spraw i przygotowaniu się do nadejścia nowego, ekscytującego etapu w naszym życiu.