GZYMS ELEWACYJNY C820 XTERIO ORAC DECOR

GZYMS ELEWACYJNY C820    Nowy produkt
Wysokość20cm.
Długość244cm.
Głębokość16cm.

170,04 zł brutto  /szt.

-7%

Zamiast 182,84 zł brutto

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duzy nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Opinie

Oceń 
2018-01-08

Doskonałe

Polecam, Polecam, Polecam

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    GZYMS ELEWACYJNY C820 XTERIO ORAC DECOR

    GZYMS ELEWACYJNY C820 XTERIO ORAC DECOR

    Produkty powiązane