Promocja! SZYNA KARNISZOWA PODWOJNA, D150 MARDOM DECOR, BIAŁA PODWÓJNA SZYNA KARNISZOWA, SZYNY KARNISZOWE MARDOM DECOR, SZYNY KARNISZOWE P Zobacz większe

Szyny karniszowe podwójne D150 Mardom Decor stanowią świetne rozwiązanie do dekoracji okna. Szyny sufitowe są małych rozmiarów, a tym samym łatwe do ukrycia za firanką lub dedykowana maskownicą. Aluminiowe szyny karniszowe są trwałe i niezwykle łatwe w montażu dzięki systemowi "klik". Do tych szyn karniszowych dołączone są elementy montażowe, agrafki oraz zaślepki.

D150 MARDOM DECOR BIAŁA PODWÓJNA SZYNA KARNISZOWA

   Nowy produkt
ProducentMardom Decor
UwagaZestaw 3x uchwyt, 6x zaślepka uch., 4x zaślepka szyn, 38x agrafka, 3x kołek z wkrętem
KolekcjaDwutorowa szyna aluminowa ( komplet )
Wysokość1,4 cm
Długość150cm.
Szerokość2 cm
MateriałAluminium
KolorBiały RAL 9016
MontażSUFITOWA
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy39 zł (kurier Mardom)

167,68 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 176,51 zł brutto

111,79 zł za 1mb

W magazynie: 1951 Przedmioty

  • Agrafki

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

D150 Szyny karniszowe podwójne Mardom Decor

Dwutorowe szyny karniszowe D150 Mardom Decor doskonale sprawdzają się w każdym rodzaju wnętrza. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom łatwo jest je ukryć za maskownicą lub zabudową. Te białe szyny karniszowe zostały pomalowane proszkowo na uniwersalny odcień bieli RAL 9016. Te podwójne karnisze można bez żadnych problemów docinać na dowolny wymiar. Wystarczy do tego najzwyklejsza piłka do metalu. Równie łatwo się je wzajemnie łączy, tworząc 

Szyny sufitowe dwutorowe D150 Mardom Decor stanowią uzupełnienie oferty szyn pojedynczych. Cała seria idealnie ze sobą współgra i z powodzeniem może być stosowana nawet w tym samym pomieszczeniu. Wszystkie podwójne szyny karniszowe Mardom Decor, są malowane na biały kolor w malarni proszkowej. Użyty kolor w palecie RAL ma numer 9016. Ten odcień bieli doskonale komponuje się ze wszystkimi innymi kolorami jakie ma swoim otoczeniu.

Szyny karniszowe dwutorowe D150 zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby służyły przez wiele kolejnych lat. Aluminiowe szyny karniszowe nie ulegają odkształceniom na skutek działania promieni słonecznych, ani się nie utleniają. To znacząco wpływa na komfort użytkowania. 

Wykonane z wysokiej jakości aluminium mają dużą wytrzymałość na obciążenia. Można zawiesić na nich ciężkie tkaniny i dekoracje okienne. Udźwig szyn karniszowych Mardom Decor wynosi 10kg/mb.

Podwójne szyny karniszowe D150 mają szerokość ( wraz z uchwytami) ok 10cm. Wysokość zestawy wynosi 18mm. 

Szyny karniszowe dwutorowe

ten rodzaj elementów dekoracji jest jednym z najczęściej występujących w naszych domach. Szyny sufitowe dwutorowe pozwalają na zawieszenie firanki i zasłony. Jest to najczęściej wybierany duet. Dekoracje okienne stanowią bardzo ważny element aranżacji wnętrz. Szyny dwutorowe, podobnie jak ich jednotorowe odpowiedniki można bez problemu łączyć w dłuższe zestawy, a także analogicznie je docinać jakąkolwiek piłką do metalu.

Szyny sufitowe Mardom Decor

Szyny karniszowe aluminiowe wykonane są z trwałych materiałów. Najwyższej jakości materiały użyte są w każdym, nawet najmniejszym elemencie. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor są "długowieczne" i bezproblemowo będą użytkowane przez wiele kolejnych lat. Dzięki stoperom możliwe jest zastosowanie tych szyn sufitowych przy skosach dachowych.

Szyny sufitowe Mardom Decor dzięki minimalistycznemu designowi doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrz. Bez problemu można je również zastosować wraz z maskownicami karniszy. Tutaj również mamy spory wybór pomiędzy prostymi, nowoczesnymi, a klasycznym. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor dają szerokie spektrum zastosowań. 

Zestawy szyn karniszowych D150 Mardom Decor bez żadnych komplikacji można używać również na zewnętrz. Znajdują zastosowanie na balkonach czy tarasach, a nawet w kamperach. Aluminium nie ulega korozji, więc bez problemów będzie tam służyło latami.

Szyny karniszowe aluminiowe

Szyny karniszowe aluminiowe nie ulegają utlenianiu, ani odkształceniom. To ma ogromny wpływ na użytkowanie i trwałość przez lata. Dzięki temu nie ma zacięć i problemów z obsługą (przy poprawnym montażu). Szyny sufitowe z aluminium są  niezwykle ciche, co jest ich ogromną zaletą. Sufitowe szyny aluminiowe można bez problemu łączyć w dłuższe zestawy, a ich dopasowanie do potrzebnego wymiaru nie sprawia najmniejszych trudności. Te szyny można z łatwością ciąć piłką elektryczną czy jakimkolwiek brzeszczotem do metalu. Aluminiowe szyny z łatwością poddają się temu poddają. 

Szyny sufitowe Mardom Decor z ogromną łatwością się również montuje na suficie. Służą do tego metalowe uchwyty sufitowe, które za pomocą kołków i wkrętów mocuje się do sufitu. Następnie wystarczy "wkliknąć" szyny i ... gotowe.

Długości szyn karniszowych Mardom Decor

Dostępne są 4 długości szyn karniszowych w każdym wariancie. Szyny karniszowe dekoracyjne dzielimy na jednotorowe i dwutorowe. W symbolach zawarta jest ich długość liczona w centymetrach.

Szyny sufitowe pojedyncze:

S100 - szyna sufitowa 100cm.

S150 - szyna sufitowa 150cm.

S200 - szyna sufitowa 200cm.

S250 - szyna sufitowa 250cm.

Szyny sufitowe podwójne:

D100 - szyna sufitowa podwójna 100cm.

D150 - szyna sufitowa podwójna 150cm.

D200 - szyna sufitowa podwójna 200cm.

D250 - szyna sufitowa podwójna 250cm.

Jak zamontować karnisz?

Procedura montażu szyn karniszowych jest dość łatwa. Potrzebnych będzie kilka podstawowych narzędzi.

Jakie narzędzia są potrzebne?

  • miarka
  • ołówek
  • poziomnica (poziomica)
  • wkrętak / wkrętarka
  • linijka

w przypadku konieczności docinania do wymiaru, konieczne będzie dodanie do narzędzi piłki do metalu.

  • Pierwszym etapem prac jest wykonanie pomiarów na suficie i dokładne zaznaczenie miejsca montażu uchwytów sufitowych.

Jest to niezwykle ważny proces, gdyż wpływa na równy montaż i w efekcie końcowym na estetykę całości.

  • Kolejnym krokiem jest przymocowanie uchwytów sufitowych za pomocą kołków i wkrętów.
  • Ostatnim etapem jest umiejscowienie szyny w uchwycie za pomocą systemu "klik" i usztywnienie całości wkrętami blokującymi.

W tym momencie agrafki i zakończenia szyny powinny być już na niej zamocowane.

I właściwie mamy skończony montaż.

Łączenie szyn karniszowych

W przypadku konieczności łączenia szyn karniszowych, konieczne jest użycie łączników do szyn. Łącznik do szyn sufitowych, a co jest dodatkowo ważne, uchwyt sufitowy powinien wypadać dokładnie na połączeniu dwóch szyn. Ma to być w taki sposób, aby usztywnić je względem siebie.

Szyny sufitowe z maskownica karniszy

Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które jest często stosowane. Doskonale sprawdza się we wnętrzach współczesnych i klasycznych. Szyny sufitowe z maskownicą idealnie pasują również do stylu glamour. To tutaj bardzo ważną rolę odgrywają wszelkie dodatki i dbałość o szczegóły. Fantastycznie wkomponowana maskownica karnisza z  listwami ściennymi oraz gzymsami, tworzą niezaprzeczalna podstawę w tworzeniu aranżacji wnętrz w tym stylu. 

Styl nowoczesny cechuje prostota i względny minimalizm. Tutaj doskonale sprawdzają się modele listew do zabudowy karniszy, które są pozbawione zdobień.  Całkowicie proste, fantastycznie podkreślają inne elementy wystroju wnętrza. W tym stylu, maskownice karniszy są subtelnym uzupełnieniem aranżacji. Mają się nie wyróżniać, tylko spełniać swoja rolę.

Maskownice karniszy Mardom Decor z powodzeniem można zastosować razem z taśmami LED. Wszystkie oznaczone symbolem LightGuard wykonane są w technologii zapobiegającej przenikanie przez nie światła, a tym samym nie ma efektu prześwitywania listew.

akcesoria do szyn karniszowych mardom decor

elemnty możntażow do szyn karniszowych podwójnych mardom decor

Opinie

Napisz opinię

D150 MARDOM DECOR BIAŁA PODWÓJNA SZYNA KARNISZOWA

D150 MARDOM DECOR BIAŁA PODWÓJNA SZYNA KARNISZOWA

Szyny karniszowe podwójne D150 Mardom Decor stanowią świetne rozwiązanie do dekoracji okna. Szyny sufitowe są małych rozmiarów, a tym samym łatwe do ukrycia za firanką lub dedykowana maskownicą. Aluminiowe szyny karniszowe są trwałe i niezwykle łatwe w montażu dzięki systemowi "klik". Do tych szyn karniszowych dołączone są elementy montażowe, agrafki oraz zaślepki.

Produkty powiązane