Promocja! SZYNY KARNISZOWE PODWÓJNE, D200 MARDOM DECOR, BIAŁA SZYNA KARNISZOWA, KARNISZ SZYNOWY ALUMINIOWY, DWUTOROWY KARNISZ MARDOM, Zobacz większe

Szyny karniszowe D200 Mardom Decor stanowią świetną alternatywą dla karniszy rurkowych. Szyny sufitowe są niewielkich rozmiarów, więc łatwo je ukryć firanką lub dedykowaną osłona karnisza. Szyna karniszowa podwójna pozwala na zawieszenie firan i zasłon. Szyny karniszowe Mardom Decor są bardzo łatwe w montażu, za pomocą uchwytu z systemem "klik". Szyny karniszowe aluminiowe mają wysoką trwałość.

D200 MARDOM DECOR BIAŁA KARNISZ SZYNOWY ALUMINIOWY - DWUTOROWY KARNISZ

   Nowy produkt
ProducentMardom Decor
UwagaZestaw 3x uchwyt, 6x zaślepka uch., 4x zaślepka szyn, 50x agrafka, 3x kołek z wkrętem
KolekcjaDwutorowa szyna aluminowa ( komplet )
Wysokość1,4 cm
Długość200 cm
Szerokość2 cm
MateriałAluminium
KolorBiały RAL 9016
MontażSUFITOWA
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy39 zł (kurier Mardom)

198,13 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 208,56 zł brutto

99,07 zł za 1mb

W magazynie: 1933 Przedmioty

  • Agrafki

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Szyny sufitowe podwójne D200 Mardom Decor

Dwutorowe szyny sufitowe D200 Mardom Decor, to fantastyczne rozwiązanie sprawdzające się w większości wnętrz. Mało tego, bez problemu można je łączyć ze sobą  w znacznie dłuższe zestawy. Dzięki temu możliwe jest budowanie długich aranżacji do domów czy lokali. Te szyny karniszowe idealnie zdają egzamin w sytuacjach, kiedy mają być niewidoczne. Przez swój mały rozmiar tych, jest je bardzo łatwo ukryć. Można w tym celu zastosować maskownice karniszy lub zabudowę z płyt gipsowo-kartonowych. Mało tego, można je również zakryć zasłonką.

Szyny karniszowe D200, to bardzo uniwersalny rozmiar, który sprawdza się w większości pojedynczych okien jakie są w pokojach. Co ciekawe te białe szyny sufitowe są pomalowane proszkowo na kolor z palety RAL 9016. Jest to najbardziej uniwersalny odcień bieli, który doskonale komponuje się z innymi kolorami w otoczeniu. Dopasowanie do potrzebnego wymiaru również nie stanowi problemu. Za pomocą piłki do metalu bez problemów można je przecinać. Konstrukcja profili powala na nieograniczone łączenie ich w dłuższe zestawy. Tutaj ogranicza Cię tylko fantazja i miejsce w pomieszczeniu.

Te aluminiowe szyny sufitowe są bardzo trwałe. Nie ulegają utlenianiu oraz wypaczaniu z związku z operowaniem słońca. W przeciwieństwie do swoich odpowiedników z PCV, nie staja się kruche po kilku latach. Tu można mieć pewność ich długowieczności. Natomiast prosty, uniwersalny kształt, nigdy nie wychodzi z mody. Trwałość tych szyn potwierdza również wysoki udźwig. Z powodzeniem można na nich wieszać firanki czy zasłony o wadze do 10kg/mb. Węc nie tylko zasłony, ale nawet inne dekoracje okienne znajdą tam swoje miejsce.

Podwójne szyny karniszowe D200 mają szerokość ( wraz z uchwytami) ok 10cm. Wysokość zestawy wynosi 18mm. 

Szyny karniszowe dwutorowe

są stosowane wszędzie tam, gdzie konieczne jest użycie firan i zasłon. Mała szerokość całego kompletu pozwala na użycie tych szyn karniszowych nawet w niewielkich wnękach. Bez problemu można łączyć je wzajemnie w dłuższe zestawy. Przy dokładnym połączeniu nie dochodzi do zacięć i nierównej pracy. Dwutorowe szyny karniszowe są najpopularniejszym rozwiązaniem do dekoracji w Polsce.

Szyny sufitowe Mardom Decor

Szyny karniszowe aluminiowe wykonane są z trwałych materiałów. Najwyższej jakości materiały użyte są w każdym, nawet najmniejszym elemencie. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor są "długowieczne" i bezproblemowo będą użytkowane przez wiele kolejnych lat. Dzięki stoperom możliwe jest zastosowanie tych szyn sufitowych przy skosach dachowych.

Szyny sufitowe Mardom Decor dzięki minimalistycznemu designowi doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrz. Bez problemu można je również zastosować wraz z maskownicami karniszy. Tutaj również mamy spory wybór pomiędzy prostymi, nowoczesnymi, a klasycznym. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor dają szerokie spektrum zastosowań. 

Zestawy szyn karniszowych D200 Mardom Decor bez problemu można zastosować także na zewnętrz. Te szyny znajdują szerokie zastosowanie na balkonach czy tarasach, a nawet w kamperach. Aluminium nie ulega korozji, więc bez problemów będzie tam służyło latami.

Szyny karniszowe aluminiowe

Szyny karniszowe aluminiowe nie ulegają utlenianiu, ani odkształceniom. To ma ogromny wpływ na użytkowanie i trwałość przez lata. Dzięki temu nie ma zacięć i problemów z obsługą (przy poprawnym montażu). Szyny sufitowe z aluminium są  niezwykle ciche, co jest ich ogromną zaletą. Sufitowe szyny aluminiowe można bez problemu łączyć w dłuższe zestawy, a ich dopasowanie do potrzebnego wymiaru nie sprawia najmniejszych trudności. Te szyny można z łatwością ciąć piłką elektryczną czy jakimkolwiek brzeszczotem do metalu. Aluminiowe szyny z łatwością poddają się temu poddają. 

Szyny sufitowe Mardom Decor z ogromną łatwością się również montuje na suficie. Służą do tego metalowe uchwyty sufitowe, które za pomocą kołków i wkrętów mocuje się do sufitu. Następnie wystarczy "wkliknąć" szyny i ... gotowe.

Długości szyn karniszowych Mardom Decor

Dostępne są 4 długości szyn karniszowych w każdym wariancie. Szyny karniszowe dekoracyjne dzielimy na jednotorowe i dwutorowe. W symbolach zawarta jest ich długość liczona w centymetrach.

Szyny sufitowe pojedyncze:

S100 - szyna sufitowa 100cm.

S150 - szyna sufitowa 150cm.

S200 - szyna sufitowa 200cm.

S250 - szyna sufitowa 250cm.

Szyny sufitowe podwójne:

D100 - szyna sufitowa podwójna 100cm.

D150 - szyna sufitowa podwójna 150cm.

D200 - szyna sufitowa podwójna 200cm.

D250 - szyna sufitowa podwójna 250cm.

Jak zamontować karnisz?

Procedura montażu szyn karniszowych jest dość łatwa. Potrzebnych będzie kilka podstawowych narzędzi.

Jakie narzędzia są potrzebne?

  • miarka
  • ołówek
  • poziomnica (poziomica)
  • wkrętak / wkrętarka
  • linijka

w przypadku konieczności docinania do wymiaru, konieczne będzie dodanie do narzędzi piłki do metalu.

  • Pierwszym etapem prac jest wykonanie pomiarów na suficie i dokładne zaznaczenie miejsca montażu uchwytów sufitowych.

Jest to niezwykle ważny proces, gdyż wpływa na równy montaż i w efekcie końcowym na estetykę całości.

  • Kolejnym krokiem jest przymocowanie uchwytów sufitowych za pomocą kołków i wkrętów.
  • Ostatnim etapem jest umiejscowienie szyny w uchwycie za pomocą systemu "klik" i usztywnienie całości wkrętami blokującymi.

W tym momencie agrafki i zakończenia szyny powinny być już na niej zamocowane.

I właściwie mamy skończony montaż.

Łączenie szyn karniszowych

W przypadku konieczności łączenia szyn karniszowych, konieczne jest użycie łączników do szyn. Łącznik do szyn sufitowych, a co jest dodatkowo ważne, uchwyt sufitowy powinien wypadać dokładnie na połączeniu dwóch szyn. Ma to być w taki sposób, aby usztywnić je względem siebie.

Szyny sufitowe z maskownica karniszy

Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które jest często stosowane. Doskonale sprawdza się we wnętrzach współczesnych i klasycznych. Szyny sufitowe z maskownicą idealnie pasują również do stylu glamour. To tutaj bardzo ważną rolę odgrywają wszelkie dodatki i dbałość o szczegóły. Fantastycznie wkomponowana maskownica karnisza z  listwami ściennymi oraz gzymsami, tworzą niezaprzeczalna podstawę w tworzeniu aranżacji wnętrz w tym stylu. 

Styl nowoczesny cechuje prostota i względny minimalizm. Tutaj doskonale sprawdzają się modele listew do zabudowy karniszy, które są pozbawione zdobień.  Całkowicie proste, fantastycznie podkreślają inne elementy wystroju wnętrza. W tym stylu, maskownice karniszy są subtelnym uzupełnieniem aranżacji. Mają się nie wyróżniać, tylko spełniać swoja rolę.

Maskownice karniszy Mardom Decor z powodzeniem można zastosować razem z taśmami LED. Wszystkie oznaczone symbolem LightGuard wykonane są w technologii zapobiegającej przenikanie przez nie światła, a tym samym nie ma efektu prześwitywania listew.

dodatki do szyn karniszowych mardom decor

alcesoria do szyn aluminiowych mardom decor

Opinie

Napisz opinię

D200 MARDOM DECOR BIAŁA KARNISZ SZYNOWY ALUMINIOWY - DWUTOROWY KARNISZ

D200 MARDOM DECOR BIAŁA KARNISZ SZYNOWY ALUMINIOWY - DWUTOROWY KARNISZ

Szyny karniszowe D200 Mardom Decor stanowią świetną alternatywą dla karniszy rurkowych. Szyny sufitowe są niewielkich rozmiarów, więc łatwo je ukryć firanką lub dedykowaną osłona karnisza. Szyna karniszowa podwójna pozwala na zawieszenie firan i zasłon. Szyny karniszowe Mardom Decor są bardzo łatwe w montażu, za pomocą uchwytu z systemem "klik". Szyny karniszowe aluminiowe mają wysoką trwałość.

Produkty powiązane