Obniżka! POJEDYNCZA SZYNA KARNISZOWA, S100 MARDOM DECOR, BIAŁA SZYNA SUFITOWA, ALUMINIOWA SZYNA KARNISZE, ALUMNIOWE POJEDYNCZE, Zobacz większe

Karnisze aluminiowe sufitowe o symbolu S100 Mardom Decor to wysokiej jakości jednotorowa szyna wykonana z aluminium pomalowana białym lakierem proszkowym. Karnisze aluminiowe S100 Mardom Decor mają długość 100 cm. i można je łączyć na dłuższe odcinki. Nowoczesne szyny sufitowe pięknie komponują się w połączeniu z maskownicami karniszy jak QL026, QL036 czy QL016 Mardom Decor.

S100 MARDOM DECOR BIAŁA SZYNA SUFITOWA ALUMINIOWA - KARNISZE ALUMNIOWE POJEDYNCZE - KOMPLET

   Nowy produkt
ProducentMardom Decor
UwagaZestaw 2x uchwyt, 2x zaślepka uch., 2x zaślepka szyn, 13x agrafka, 2x kołek z wkrętem
KolekcjaPojedyncza szyna aluminowa ( komplet )
Wysokość1,4 cm
Długość100 cm.
Szerokość2 cm
MateriałAluminium
KolorBiały RAL 9016
MontażSUFITOWA
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy39 zł (kurier Mardom)

51,52 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 54,23 zł brutto

51,52 zł za 1mb

W magazynie: 1972 Przedmioty

 • Agrafki

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Szyna sufitowa karniszowa aluminiowa S100 Mardom Decor

Te szyny sufitowe cechuje bardzo wysoka trwałość. Jest to szyna pojedyncza o wysokiej nośności. Tkanina może mieć ciężar do 10kg/mb. Szyny zawierają wszystkie elementy potrzebne do zamontowania, są to mianowicie uchwyty sufitowe z zaślepkami, kołki i wkręty do montażu, a także agrafki i zakończenia szyn. Taki zestaw gwarantuje należyty montaż i długą, bezproblemową pracę. Ta szyna sufitowa ma długość 100cm, ale bez problemu jest możliwość połączenia jej z inną z tej samej serii.

Szyny sufitowe S100 Mardom Decor są pomalowane proszkowo na kolor biały. W palecie RAL nosi on numer 9016. Jest to najbardziej uniwersalny odcień, który doskonale współgra ze wszystkimi innymi. Szyny karniszowe, jednotorowe są najczęściej używane w pomieszczeniach, gdzie nie są planowane firanki, a jedynie dekoracyjne zasłony. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by na nich powiesić same zasłony czy dekoracje. 

Szyny karniszowe S100 maja niewielki rozmiar 14x20 mm, przy czym, planując montaż, należy uwzględnić uchwyty sufitowe. W efekcie końcowym, szyna karniszowa z uchwytami ma 16x40 mm. Długość tej szyny karniszowej wynosi oczywiście 100cm. 

Szyny sufitowe Mardom Decor

Szyny karniszowe aluminiowe wykonane są z trwałych materiałów. Najwyższej jakości materiały użyte są w każdym, nawet najmniejszym elemencie. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor są "długowieczne" i bezproblemowo będą użytkowane przez wiele kolejnych lat. Dzięki stoperom możliwe jest zastosowanie tych szyn sufitowych przy skosach dachowych.

Szyny sufitowe Mardom Decor dzięki minimalistycznemu designowi doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrz. Bez problemu można je również zastosować wraz z maskownicami karniszy. Tutaj również mamy spory wybór pomiędzy prostymi, nowoczesnymi, a klasycznym. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor dają szerokie spektrum zastosowań. 

Co ciekawe, szyny karniszowe Mardom Decor, mogą być również zastosowane na zewnątrz. Nie jest rzadkością, że trafiają na balkony czy tarasy i wieszane są na nich letnie zasłony. Zdarza się również montaż tych systemów w samochodach. Doskonale sprawdza się w kamperach i zabudowach campingowych.

Szyny karniszowe aluminiowe

Szyny karniszowe aluminiowe nie ulegają utlenianiu, ani odkształceniom. To ma ogromny wpływ na użytkowanie i trwałość przez lata. Dzięki temu nie ma zacięć i problemów z obsługą (przy poprawnym montażu). Szyny sufitowe z aluminium są  niezwykle ciche, co jest ich ogromną zaletą. Sufitowe szyny aluminiowe można bez problemu łączyć w dłuższe zestawy, a ich dopasowanie do potrzebnego wymiaru nie sprawia najmniejszych trudności. Te szyny można z łatwością ciąć piłką elektryczną czy jakimkolwiek brzeszczotem do metalu. Aluminiowe szyny z łatwością poddają się temu poddają. 

Szyny sufitowe Mardom Decor z ogromną łatwością się również montuje na suficie. Służą do tego metalowe uchwyty sufitowe, które za pomocą kołków i wkrętów mocuje się do sufitu. Następnie wystarczy "wkliknąć" szyny i ... gotowe.

Długości szyn karniszowych Mardom Decor

Dostępne są 4 długości szyn karniszowych w każdym wariancie. Szyny karniszowe dekoracyjne dzielimy na jednotorowe i dwutorowe. W symbolach zawarta jest ich długość liczona w centymetrach.

Szyny sufitowe pojedyncze:

S100 - szyna sufitowa 100cm.

S150 - szyna sufitowa 150cm.

S200 - szyna sufitowa 200cm.

S250 - szyna sufitowa 250cm.

Szyny sufitowe podwójne:

D100 - szyna sufitowa podwójna 100cm.

D150 - szyna sufitowa podwójna 150cm.

D200 - szyna sufitowa podwójna 200cm.

D250 - szyna sufitowa podwójna 250cm.

Jak zamontować karnisz?

Procedura montażu szyn karniszowych jest dość łatwa. Potrzebnych będzie kilka podstawowych narzędzi.

Jakie narzędzia są potrzebne?

 • miarka
 • ołówek
 • poziomnica (poziomica)
 • wkrętak / wkrętarka
 • linijka

w przypadku konieczności docinania do wymiaru, konieczne będzie dodanie do narzędzi piłki do metalu.

 • Pierwszym etapem prac jest wykonanie pomiarów na suficie i dokładne zaznaczenie miejsca montażu uchwytów sufitowych.

Jest to niezwykle ważny proces, gdyż wpływa na równy montaż i w efekcie końcowym na estetykę całości.

 • Kolejnym krokiem jest przymocowanie uchwytów sufitowych za pomocą kołków i wkrętów.
 • Ostatnim etapem jest umiejscowienie szyny w uchwycie za pomocą systemu "klik" i usztywnienie całości wkrętami blokującymi.

W tym momencie agrafki i zakończenia szyny powinny być już na niej zamocowane.

I właściwie mamy skończony montaż.

Łączenie szyn karniszowych

W przypadku konieczności łączenia szyn karniszowych, konieczne jest użycie łączników do szyn. Łącznik do szyn sufitowych, a co jest dodatkowo ważne, uchwyt sufitowy powinien wypadać dokładnie na połączeniu dwóch szyn. Ma to być w taki sposób, aby usztywnić je względem siebie.

Szyny sufitowe z maskownica karniszy

Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które jest często stosowane. Doskonale sprawdza się we wnętrzach współczesnych i klasycznych. Szyny sufitowe z maskownicą idealnie pasują również do stylu glamour. To tutaj bardzo ważną rolę odgrywają wszelkie dodatki i dbałość o szczegóły. Fantastycznie wkomponowana maskownica karnisza z  listwami ściennymi oraz gzymsami, tworzą niezaprzeczalna podstawę w tworzeniu aranżacji wnętrz w tym stylu. 

Styl nowoczesny cechuje prostota i względny minimalizm. Tutaj doskonale sprawdzają się modele listew do zabudowy karniszy, które są pozbawione zdobień.  Całkowicie proste, fantastycznie podkreślają inne elementy wystroju wnętrza. W tym stylu, maskownice karniszy są subtelnym uzupełnieniem aranżacji. Mają się nie wyróżniać, tylko spełniać swoja rolę.

Maskownice karniszy Mardom Decor z powodzeniem można zastosować razem z taśmami LED. Wszystkie oznaczone symbolem LightGuard wykonane są w technologii zapobiegającej przenikanie przez nie światła, a tym samym nie ma efektu prześwitywania listew.

Akcesoria do szyn karniszowych

szyny karniszowe aluminiowe Mardom Decor

Opinie

Oceń 
2021-10-05

Świetne

Są naprawdę świetne w użytkowaniu. Mam je w łazience i nie ma problemów.

  Oceń 
  2021-10-05

  Świetne

  Są naprawdę świetne w użytkowaniu. Mam je w łazience i nie ma problemów.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   S100 MARDOM DECOR BIAŁA SZYNA SUFITOWA ALUMINIOWA - KARNISZE ALUMNIOWE POJEDYNCZE - KOMPLET

   S100 MARDOM DECOR BIAŁA SZYNA SUFITOWA ALUMINIOWA - KARNISZE ALUMNIOWE POJEDYNCZE - KOMPLET

   Karnisze aluminiowe sufitowe o symbolu S100 Mardom Decor to wysokiej jakości jednotorowa szyna wykonana z aluminium pomalowana białym lakierem proszkowym. Karnisze aluminiowe S100 Mardom Decor mają długość 100 cm. i można je łączyć na dłuższe odcinki. Nowoczesne szyny sufitowe pięknie komponują się w połączeniu z maskownicami karniszy jak QL026, QL036 czy QL016 Mardom Decor.

   Produkty powiązane