Obniżka! SZYNA KARNISZOWA 150CM, S150 MARDOM DECOR, BIAŁA ALUMINIOWA SZYNA KARNISZOWA, POJEDYNCZE SZYNY KARNISZOWE, SZYNY KARNISZOWE MARD Zobacz większe

Szyna sufitowa karniszowa S150 Mardom Decor, to minimalistyczne rozwiązanie do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Szyny karniszowe Mardom Decor są niewielkich rozmiarów więc nie skupiają na sobie wzroku. Wytrzymałe plastikowe agrafki do tej szyny sufitowej z powodzeniem mogą być ukryte za firanką lub można użyć maskownicy karnisza. Szyny karniszowe Mardom Decor są szybki i łatwe w montażu.

S150 MARDOM DECOR BIAŁA ALUMINIOWA SZYNA KARNISZOWA POJEDYNCZA CENA ZA ZESTAW

   Nowy produkt
ProducentMardom Decor
UwagaZestaw 3x uchwyt, 3x zaślepka uch., 2x zaślepka szyn, 19x agrafka, 3x kołek z wkrętem
KolekcjaPojedyncza szyna aluminowa ( komplet )
Wysokość1,4 cm
Długość150cm.
Szerokość2 cm
MateriałAluminium
KolorBiały RAL 9016
MontażSUFITOWA
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy39 zł (kurier Mardom)

74,45 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 78,36 zł brutto

49,63 zł za 1mb

W magazynie: 1949 Przedmioty

  • Agrafki

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

S150 Szyny sufitowe karniszowe Mardom Decor

Szyny karniszowe S150 Mardom Decor wykonane są z aluminium, to sprawia, że nie ulegają wypaczaniu oraz utlenianiu materiału w odróżnieniu do szyn karniszowych z PCV. Ten rodzaj szyn sufitowych jest szybki i niezwykle łatwy w montażu. To wszystko, za sprawą sprawnie działającego systemu montażowego "klik". Aluminiowe szyny karniszowe S150 są również bardzo trwałe. Po zamontowaniu będą służyły przez wiele kolejnych lat. Można na nich zamocować również dość ciężkie tkaniny czy dekoracje. Mają nośność do 10kg /mb

Mało tego, kupując szynę S150, dostajesz kompletny zestaw do montażu. W pakiecie jest szyna, uchwyty sufitowe z osłonkami, kołki i wkręty oraz agrafki i zaślepki końcowe.

Bez problemu można je połączyć z innymi szynami karniszowymi z tego systemu. Te szyny sufitowe można także docinać do potrzebnego wymiaru. Wystarczy do tego piłka do metalu ( ręczna lub elektryczna)m, a nawet zwykły brzeszczot.  

Szyny karniszowe S150 mają rozmiar 14x20 mm. Jednak planując montaż systemu szyn, należy uwzględnić rozmiar uchwytów sufitowych. W efekcie końcowym, szyna karniszowa z uchwytami ma 16x40 mm. Przy projektowaniu wnęki na nie, należy jeszcze zrobić zapas na marszczenia tkaniny.  

Szyny sufitowe Mardom Decor

Szyny karniszowe aluminiowe wykonane są z trwałych materiałów. Najwyższej jakości materiały użyte są w każdym, nawet najmniejszym elemencie. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor są "długowieczne" i bezproblemowo będą użytkowane przez wiele kolejnych lat. Dzięki stoperom możliwe jest zastosowanie tych szyn sufitowych przy skosach dachowych.

Szyny sufitowe Mardom Decor dzięki minimalistycznemu designowi doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrz. Bez problemu można je również zastosować wraz z maskownicami karniszy. Tutaj również mamy spory wybór pomiędzy prostymi, nowoczesnymi, a klasycznym. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor dają szerokie spektrum zastosowań. 

Co ciekawe, szyny karniszowe Mardom Decor, mogą być również zastosowane na zewnątrz. Nie jest rzadkością, że trafiają 

Szyny karniszowe aluminiowe

Szyny karniszowe aluminiowe nie ulegają utlenianiu, ani odkształceniom. To ma ogromny wpływ na użytkowanie i trwałość przez lata. Dzięki temu nie ma zacięć i problemów z obsługą (przy poprawnym montażu). Szyny sufitowe z aluminium są  niezwykle ciche, co jest ich ogromną zaletą. Sufitowe szyny aluminiowe można bez problemu łączyć w dłuższe zestawy, a ich dopasowanie do potrzebnego wymiaru nie sprawia najmniejszych trudności. Te szyny można z łatwością ciąć piłką elektryczną czy jakimkolwiek brzeszczotem do metalu. Aluminiowe szyny z łatwością poddają się temu poddają. 

Szyny sufitowe Mardom Decor z ogromną łatwością się również montuje na suficie. Służą do tego metalowe uchwyty sufitowe, które za pomocą kołków i wkrętów mocuje się do sufitu. Następnie wystarczy "wkliknąć" szyny i ... gotowe.

Długości szyn karniszowych Mardom Decor

Dostępne są 4 długości szyn karniszowych w każdym wariancie. Szyny karniszowe dekoracyjne dzielimy na jednotorowe i dwutorowe. W symbolach zawarta jest ich długość liczona w centymetrach.

Szyny sufitowe pojedyncze:

S100 - szyna sufitowa 100cm.

S150 - szyna sufitowa 150cm.

S200 - szyna sufitowa 200cm.

S250 - szyna sufitowa 250cm.

Szyny sufitowe podwójne:

D100 - szyna sufitowa podwójna 100cm.

D150 - szyna sufitowa podwójna 150cm.

D200 - szyna sufitowa podwójna 200cm.

D250 - szyna sufitowa podwójna 250cm.

Jak zamontować karnisz?

Procedura montażu szyn karniszowych jest dość łatwa. Potrzebnych będzie kilka podstawowych narzędzi.

Jakie narzędzia są potrzebne?

  • miarka
  • ołówek
  • poziomnica (poziomica)
  • wkrętak / wkrętarka
  • linijka

w przypadku konieczności docinania do wymiaru, konieczne będzie dodanie do narzędzi piłki do metalu.

  • Pierwszym etapem prac jest wykonanie pomiarów na suficie i dokładne zaznaczenie miejsca montażu uchwytów sufitowych.

Jest to niezwykle ważny proces, gdyż wpływa na równy montaż i w efekcie końcowym na estetykę całości.

  • Kolejnym krokiem jest przymocowanie uchwytów sufitowych za pomocą kołków i wkrętów.
  • Ostatnim etapem jest umiejscowienie szyny w uchwycie za pomocą systemu "klik" i usztywnienie całości wkrętami blokującymi.

W tym momencie agrafki i zakończenia szyny powinny być już na niej zamocowane.

I właściwie mamy skończony montaż.

Łączenie szyn karniszowych

W przypadku konieczności łączenia szyn karniszowych, konieczne jest użycie łączników do szyn. Łącznik do szyn sufitowych, a co jest dodatkowo ważne, uchwyt sufitowy powinien wypadać dokładnie na połączeniu dwóch szyn. Ma to być w taki sposób, aby usztywnić je względem siebie.

Szyny sufitowe z maskownica karniszy

Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które jest często stosowane. Doskonale sprawdza się we wnętrzach współczesnych i klasycznych. Szyny sufitowe z maskownicą idealnie pasują również do stylu glamour. To tutaj bardzo ważną rolę odgrywają wszelkie dodatki i dbałość o szczegóły. Fantastycznie wkomponowana maskownica karnisza z  listwami ściennymi oraz gzymsami, tworzą niezaprzeczalna podstawę w tworzeniu aranżacji wnętrz w tym stylu. 

Styl nowoczesny cechuje prostota i względny minimalizm. Tutaj doskonale sprawdzają się modele listew do zabudowy karniszy, które są pozbawione zdobień.  Całkowicie proste, fantastycznie podkreślają inne elementy wystroju wnętrza. W tym stylu, maskownice karniszy są subtelnym uzupełnieniem aranżacji. Mają się nie wyróżniać, tylko spełniać swoja rolę.

Maskownice karniszy Mardom Decor z powodzeniem można zastosować razem z taśmami LED. Wszystkie oznaczone symbolem LightGuard wykonane są w technologii zapobiegającej przenikanie przez nie światła, a tym samym nie ma efektu prześwitywania listew.

tabela zestawów do szyn sufitowych mardom decor

akcesoria szyn karniszowych do szyn sufitowych mardom decor

Opinie

Napisz opinię

S150 MARDOM DECOR BIAŁA ALUMINIOWA SZYNA KARNISZOWA POJEDYNCZA CENA ZA ZESTAW

S150 MARDOM DECOR BIAŁA ALUMINIOWA SZYNA KARNISZOWA POJEDYNCZA CENA ZA ZESTAW

Szyna sufitowa karniszowa S150 Mardom Decor, to minimalistyczne rozwiązanie do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Szyny karniszowe Mardom Decor są niewielkich rozmiarów więc nie skupiają na sobie wzroku. Wytrzymałe plastikowe agrafki do tej szyny sufitowej z powodzeniem mogą być ukryte za firanką lub można użyć maskownicy karnisza. Szyny karniszowe Mardom Decor są szybki i łatwe w montażu.

Produkty powiązane