Promocja! ALUMINIOWE SZYNY KARNISZOWE, S250 MARDOM DECOR, BIAŁY KARNISZ SZYNOWY, ALUMINIOWY POJEDYNCZY KARNISZ, SZYNA KARNISZOWA, MARDOM D Zobacz większe

Szyna sufitowa S250 Mardom Decor jest doskonałym rozwiązaniem na aranżację dekoracji okien. Te szyny karniszowe dzięki niewielkim rozmiarom mogą być zasłonięte firanką lub dedykowana maskownica karnisza. Karnisze sufitowe Mardom Decor są szybkie i bezproblemowe w montażu. Można je bez problemu docinać do konkretnego wymiaru, a także łączyć w dłuższe zestawy.

S250 MARDOM DECOR BIAŁA KARNISZ SZYNOWY ALUMINIOWY POJEDYNCZY

   Nowy produkt
ProducentMardom Decor
UwagaZestaw 4x uchwyt, 4x zaślepka uch., 2x zaślepka szyn, 32x agrafka, 4x kołek z wkrętem
KolekcjaPojedyńcza szyna aluminowa ( komplet )
Wysokość1,4 cm
Długość250cm.
Szerokość2 cm
MateriałAluminium
KolorBiały RAL 9016
MontażSUFITOWA
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy39 zł (kurier Mardom)

113,13 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 119,09 zł brutto

45,25 zł za 1mb

W magazynie: 1936 Przedmioty

  • Agrafki

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Szyna sufitowa aluminiowa Mardom Decor S250

Szyny karniszowe S250 Mardom Decor wykonane są z aluminium, to sprawia, że nie ulegają wypaczaniu oraz utlenianiu materiału w odróżnieniu do szyn karniszowych z PCV. Ten rodzaj szyn sufitowych jest szybki i niezwykle łatwy w montażu. To wszystko, za sprawą sprawnie działającego systemu montażowego "klik". Aluminiowe szyny karniszowe S250 są również bardzo trwałe. Po zamontowaniu będą służyły przez wiele kolejnych lat. Można na nich zamocować również dość ciężkie tkaniny czy dekoracje. Mają nośność do 10kg /mb

Mało tego, kupując szynę S250, dostajesz kompletny zestaw do montażu. W pakiecie jest szyna, uchwyty sufitowe z osłonkami, kołki i wkręty oraz agrafki i zaślepki końcowe. To pozwala na szybkie i bezproblemowe zamontowanie szyny karniszowej na suficie.

Wszystkie szyny karniszowe z systemu S, idealnie do siebie pasują. Można je z powodzeniem łączyć w dłuższe zestawy oraz przycinać do wymaganego rozmiaru. Do cięcia szyn wystarczy piłka do metalu ręczna lub elektryczna, a nawet najzwyklejszy brzeszczot. Ważnym jest, aby po cięciu, usunąć wszystkie opiłki i zadziorki z szyn. 

Szyny karniszowe S250 mają rozmiar 14x20 mm. Jednak planując montaż systemu szyn, należy uwzględnić rozmiar uchwytów sufitowych. W efekcie końcowym, szyna karniszowa z uchwytami ma 16x40 mm. Przy projektowaniu wnęki na nie, należy jeszcze zrobić zapas na marszczenia tkaniny.  

Szyny sufitowe Mardom Decor

Szyny karniszowe aluminiowe wykonane są z trwałych materiałów. Najwyższej jakości materiały użyte są w każdym, nawet najmniejszym elemencie. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor są "długowieczne" i bezproblemowo będą użytkowane przez wiele kolejnych lat. Dzięki stoperom możliwe jest zastosowanie tych szyn sufitowych przy skosach dachowych.

Szyny sufitowe Mardom Decor dzięki minimalistycznemu designowi doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrz. Bez problemu można je również zastosować wraz z maskownicami karniszy. Tutaj również mamy spory wybór pomiędzy prostymi, nowoczesnymi, a klasycznym. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor dają szerokie spektrum zastosowań. 

Co ciekawe, szyny karniszowe Mardom Decor, mogą być również zastosowane na zewnątrz. Nie jest rzadkością, że trafiają 

Szyny karniszowe aluminiowe

Szyny karniszowe aluminiowe nie ulegają utlenianiu, ani odkształceniom. To ma ogromny wpływ na użytkowanie i trwałość przez lata. Dzięki temu nie ma zacięć i problemów z obsługą (przy poprawnym montażu). Szyny sufitowe z aluminium są  niezwykle ciche, co jest ich ogromną zaletą. Sufitowe szyny aluminiowe można bez problemu łączyć w dłuższe zestawy, a ich dopasowanie do potrzebnego wymiaru nie sprawia najmniejszych trudności. Te szyny można z łatwością ciąć piłką elektryczną czy jakimkolwiek brzeszczotem do metalu. Aluminiowe szyny z łatwością poddają się temu poddają. 

Szyny sufitowe Mardom Decor z ogromną łatwością się również montuje na suficie. Służą do tego metalowe uchwyty sufitowe, które za pomocą kołków i wkrętów mocuje się do sufitu. Następnie wystarczy "wkliknąć" szyny i ... gotowe.

Jak zamontować karnisz?

Procedura montażu szyn karniszowych jest dość łatwa. Potrzebnych będzie kilka podstawowych narzędzi.

Jakie narzędzia są potrzebne?

  • miarka
  • ołówek
  • poziomnica (poziomica)
  • wkrętak / wkrętarka
  • linijka

w przypadku konieczności docinania do wymiaru, konieczne będzie dodanie do narzędzi piłki do metalu.

  • Pierwszym etapem prac jest wykonanie pomiarów na suficie i dokładne zaznaczenie miejsca montażu uchwytów sufitowych.

Jest to niezwykle ważny proces, gdyż wpływa na równy montaż i w efekcie końcowym na estetykę całości.

  • Kolejnym krokiem jest przymocowanie uchwytów sufitowych za pomocą kołków i wkrętów.
  • Ostatnim etapem jest umiejscowienie szyny w uchwycie za pomocą systemu "klik" i usztywnienie całości wkrętami blokującymi.

W tym momencie agrafki i zakończenia szyny powinny być już na niej zamocowane.

I właściwie mamy skończony montaż.

Długości szyn karniszowych Mardom Decor

Dostępne są 4 długości szyn karniszowych w każdym wariancie. Szyny karniszowe dekoracyjne dzielimy na jednotorowe i dwutorowe. W symbolach zawarta jest ich długość liczona w centymetrach.

Szyny sufitowe pojedyncze:

S100 - szyna sufitowa 100cm.

S150 - szyna sufitowa 150cm.

S200 - szyna sufitowa 200cm.

S250 - szyna sufitowa 250cm.

Szyny sufitowe podwójne:

D100 - szyna sufitowa podwójna 100cm.

D150 - szyna sufitowa podwójna 150cm.

D200 - szyna sufitowa podwójna 200cm.

D250 - szyna sufitowa podwójna 250cm.

Łączenie szyn karniszowych

W przypadku konieczności łączenia szyn karniszowych, konieczne jest użycie łączników do szyn. Łącznik do szyn sufitowych, a co jest dodatkowo ważne, uchwyt sufitowy powinien wypadać dokładnie na połączeniu dwóch szyn. Ma to być w taki sposób, aby usztywnić je względem siebie.

Szyny sufitowe z maskownica karniszy

Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które jest często stosowane. Doskonale sprawdza się we wnętrzach współczesnych i klasycznych. Szyny sufitowe z maskownicą idealnie pasują również do stylu glamour. To tutaj bardzo ważną rolę odgrywają wszelkie dodatki i dbałość o szczegóły. Fantastycznie wkomponowana maskownica karnisza z  listwami ściennymi oraz gzymsami, tworzą niezaprzeczalna podstawę w tworzeniu aranżacji wnętrz w tym stylu. 

Styl nowoczesny cechuje prostota i względny minimalizm. Tutaj doskonale sprawdzają się modele listew do zabudowy karniszy, które są pozbawione zdobień.  Całkowicie proste, fantastycznie podkreślają inne elementy wystroju wnętrza. W tym stylu, maskownice karniszy są subtelnym uzupełnieniem aranżacji. Mają się nie wyróżniać, tylko spełniać swoja rolę.

Maskownice karniszy Mardom Decor z powodzeniem można zastosować razem z taśmami LED. Wszystkie oznaczone symbolem LightGuard wykonane są w technologii zapobiegającej przenikanie przez nie światła, a tym samym nie ma efektu prześwitywania listew.

akcesoria do szyn karniszowych mardom decor

wykaz akcesoriów do szyn mardom decor

Opinie

Napisz opinię

S250 MARDOM DECOR BIAŁA KARNISZ SZYNOWY ALUMINIOWY POJEDYNCZY

S250 MARDOM DECOR BIAŁA KARNISZ SZYNOWY ALUMINIOWY POJEDYNCZY

Szyna sufitowa S250 Mardom Decor jest doskonałym rozwiązaniem na aranżację dekoracji okien. Te szyny karniszowe dzięki niewielkim rozmiarom mogą być zasłonięte firanką lub dedykowana maskownica karnisza. Karnisze sufitowe Mardom Decor są szybkie i bezproblemowe w montażu. Można je bez problemu docinać do konkretnego wymiaru, a także łączyć w dłuższe zestawy.

Produkty powiązane