Promocja! TAŚMA LED, TAŚMA LED 5m, TAŚMY LED IP44 LED 3528, TAŚMA LEDOWA CIEPŁA, PASEK LED NEUTRALNA, PASKI LED ZIMNA Zobacz większe

Taśmy LED są najpopularniejszym rodzajem oświetlenia w obecnych czasach. Taśmy ledowe montowane są zarówno w listwach sufitowych, maskownicy karnisza, a nawet w listwach podłogowych. Dzięki swojej elastyczności mogą mieć nadawane wymyślne kształty, dopasowane do aranżacji wnętrza. Taśmy led są w rolkach 5mb i są samoprzylepne. Taśma ledowa może być docinana na wymiar i łączona z innymi.

TAŚMA LED 5mb IP44 LED 600 3528 CIEPŁA / NEUTRALNA / ZIMNA

   Nowy produkt
ProducentCreativa by Cezar
Wysokość2 mm.
Długość5 mb.
Szerokość8 mm.
Moc9,6 W/mb
IP - (KLASA ODPORNOŚCI)IP44
Barwa światłaciepły / neutralny / zimny
Ilość punktów świetlnych120 LED / mb
MontażSamoprzylepne
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier DPD (Creativa) - 39 zł.
Gwarancja12 m-cy

123,89 zł brutto  /szt.

-8%

Zamiast 134,66 zł brutto

W magazynie: 2655 Przedmioty

  • Ciepła 3000K
  • Neutralna 4000K
  • Zimna 6000K

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Taśma LED

Taśmy led występują w różnych barwach. najczęściej wybierany jest biały kolor w wybarwieniu naturalnym, ciepłym lub zimnym. Oczywiście barwa naturalna jest najczęściej wybieraną, jednak barwa ciepła i zimna, nie są szczególną rzadkością. Odcień taśmy led dobieramy do aranżacji lub przeznaczenia. naturalnie nie ją to jedyne wyznaczniki, tak samo jak rodzaj taśmy led. Możemy wyróżnić taśmy ledowe o różnej ilości diód świecących, a co za tym idzie, ilości światła wpadającego do pomieszczenia.

Paski ledowe mogą być łączone w dłuższe zestawy, służą do tego odpowiednie złączki led, należy jednak pamiętać również o zmianie zasilacza na mocniejszy. Bez problemów można te docinać je do pożądanej długości.

Taśmy LED + zasilacz + złączki

Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma wiedzy na temat dobory oddzielnych elementów. Zestaw ledowy zawiera 2 rolki taśmy led 5mb oraz zasilacz dostosowany swoją mocą do tego rodzaju paska i ilości punktów świetlnych. Zestaw oświetlenia LED zawiera również konieczne łączniki. Dzięki temu, wszystkie elementy są ze sobą odpowiednio spasowane. Taśmy ledowe z zasilaczem są skomponowane w taki sposób, aby nie przeciążyć układu zasilania. To zapewnia długa i stabilna pracę pasków ledowych.

Gotowe rozwiązanie daje gwarancję stabilnego oświetlenia oraz łatwości montażu. Podświetlenie ledowe poprzez zestaw led znacznie uatrakcyjni wygląd pomieszczenia. Jest to też w miarę tani sposób podniesienia wartości mieszkania czy lokalu. Dość często stosowany zabieg przez pośredników nieruchomości. Wówczas fotografie prezentujące wnętrza, mają zwiększoną atrakcyjność, a tym samym są łatwiejsze w sprzedaży za niejednokrotnie wyższą cenę.

Taśma led z zasilaczem to podstawowe elementy zestawu. Oczywiście dostępne są również inne elementy, jak konektory taśmy czy złączniki. Jednak do są one dobierane do zindywidualizowanych potrzeb.

Taśmy LED

Taśmy ledowe w obecnych czasach znajdują zastosowanie praktycznie w każdym rodzaju oświetlenia. Paski led oświetlają zarówno maskownice karniszylistwy ścienne czy listwy podłogowe. Właściwie w ich zastosowaniu nie ma ograniczenia, jedynym jest chyba nasza fantazja.

Taśmy led są niezwykle elastyczne dzięki czemu bez problemu można je ukształtować w dowolny kształt. Mało tego, na rynku dostępne są taśmy led odporne na wilgoć, a więc możliwe do zastosowania np. w łazience.

Taśmy LED - jak dobierać

odpowiedź na pytanie " jak dobierać taśmy LED? " jest dość prosta. Najczęściej wybór podyktowany jest osobistymi preferencjami. Jednakże czasami o wyborze konkretnej taśmy ledowej decydują względy praktyczne. Tak się dzieje w przypadku chociażby kontuarów do wykonywania makijażu. Tu powinno być dobrane oświetlenie o barwie neutralnej. Ciepła barwa światła powoduje, że wszystko w jej zasięgu posiada więcej koloru czerwonego. Taśmy led z zimną barwą spowodują, że oświetlone twarze będą miały nienaturalnie szaro-niebieski odcień.

Należy jeszcze zwrócić uwagę na aspekt techniczny. Taśmy led oferowane w naszym sklepie mają 120 diód świecących na każdy metr bieżący. Daje do odpowiednie natężenie światła, aby stworzyć przyjemne ozdobne oświetlenie pomieszczenia. Idealne do zastosowania w listwach sufitowych czy doświetlenie maskownic karniszy. Mniejsza ilość diód spowoduje, że taśmy ledowe będą tylko delikatnie doświetlające.

Ten parametr ma również znaczenie przy dobieraniu odpowiedniego zasilacza. W przypadku naszych zestawów ledowych, odpowiednie zasilacze zostały dobrane do poszczególnych zestawów.

Możliwe jest równie zakupienie samej taśmy led, zasilacza czy łączników.

Taśma LED - montaż

Sam montaż taśmy led jest banalnie prosty. nasze zestawy led są maksymalnie uproszczone. Taśma ledowa posiada naniesiony klej, więc wystarczy zdjąć pasek zabezpieczający i zwyczajnie przykleić do powierzchni listwy. Zakończeniem każdej taśmy led są 2 przewody oznaczone kolorami (czerwony i czarny) te łączymy z tymi samymi kolorami na zasilaczu.

Sam zasilacz podłączamy do sieci 230v i możemy cieszyć się ciekawym podświetleniem listew czy mebli.

Taśmy LED są niezwykle efektywnym rodzajem oświetlenia. Niskie zużycie energii elektrycznej sprawia, że obecnie większość oświetlenia zmieniana jest na światło ledowe. Jest to zgodne z ogólnoświatowym działaniem na rzecz natury oraz najzwyczajniej w świecie, oszczędnością finansów.

W ostatnim czasie często taśmy ledowe są stosowane wraz z wąskimi profilami z mleczna szybką. I jako całość montowane w podwieszany sufit czy ściany. Daje to ultranowoczesny wygląd, a tym samym szybkim sposobem zmienia wnętrza.

Opinie

Napisz opinię

TAŚMA LED 5mb IP44 LED 600 3528 CIEPŁA / NEUTRALNA / ZIMNA

TAŚMA LED 5mb IP44 LED 600 3528 CIEPŁA / NEUTRALNA / ZIMNA

Taśmy LED są najpopularniejszym rodzajem oświetlenia w obecnych czasach. Taśmy ledowe montowane są zarówno w listwach sufitowych, maskownicy karnisza, a nawet w listwach podłogowych. Dzięki swojej elastyczności mogą mieć nadawane wymyślne kształty, dopasowane do aranżacji wnętrza. Taśmy led są w rolkach 5mb i są samoprzylepne. Taśma ledowa może być docinana na wymiar i łączona z innymi.

Produkty powiązane