Promocja! LISTWA PODŁOGOWA, ODESSA 100 LAGRUS, LISTWY PODŁOGOWE, LISTWA PODŁOGOWA MDF, LISTWY PRZYPODŁOGOWE, LISTWY PODŁOGOWE MDF Zobacz większe

Odessa 100 producenta LAGRUS Plus stanowi niezbędny element wykończeniowo - dekoracyjny każdego wnętrza. Biała listwa przypodłogowa mdf pasuje zarówno do stylu klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy podłogowe mdf - Lagrus Plus posiadają frezy, które pozwalają ukryć okablowanie, ale także zwiększają wytrzymałość mocowania do powierzchni. Odessa 100 Lagrus jest wilgocioodporna.

ODESSA 100 LAGRUS PLUS WILGOCIOODPORNA BIAŁA - LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF

LAGRUS ODESSA 100    Nowy produkt
ProducentLagrus
UwagaLakierowana satynowo
KolekcjaListwa odporna na wilgoć
Wysokość10 cm.
Długość244 cm.
Głębokość1,6 cm.
MateriałMDF
KolorBiała
Forma i koszty dostawy37zł / karton

59,69 zł brutto  /szt.

-12%

Zamiast 67,83 zł brutto

24,46 zł za 1 mb.

W magazynie: 991 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwy przypodłogowe Mdf - Odessa 100 Lagrus Plus - Wilgocioodporna

Listwa przypodłogowa Mdf Lagrus Plus to elegancki, klasyczny wzór z subtelnym zdobieniem w górnej części. Listwy podłogowe białe Mdf posiadają w dolnej części wyprofilowane miejsce na ukrycie kabla bądź przewodu co wpłynie na estetyczne wykończenie wnętrza. Biała - listwa podłogowa MDF montowana jest na klej montażowy do ściany. Listwy przypodłogowe Mdf pomalowane fabrycznie na biały kolor Ral 9003. Listwa podłogowa MDF fenomenalnie sprawdzi się we wnętrzach klasycznych jak i współczesnych. Profil listwy Odessa 100 Lagrus Plus został polakierowany 3 - warstwowo, a dolna krawędź jest dodatkowo zabezpieczona przeciwwilgociowo. Listwy przypodłogowe z mdf-u pięknie zdobią aranżowane wnętrze łącząc podłogę ze ścianą, a co ważne dodają także charakteru i prestiżu. Odessa 100 Lagrus to listwa przypodłogowa odporna na wilgoć.

Lakierowane listwy przypodłogowe z Mdf-u Lagrus PLUS 

Drugą linię produkcyjną stanowią listwy cokołowe wykonane na bazie MDF wilgocioodpornego, który wyróżnia się zielonym zabarwieniem. Zalecane są do stosowania na podłogach nie chłonnych, oraz do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności powietrza. Listwy przypodłogowe MDF z kolekcji PLUS cechuje większa stabilność parametrów, a także mniejsza absorbcja na wilgoć z otoczenia.

Lakierowane listwy przypodłogowe wykonywane są z płyty MDF - lakierowanej lakierami poliuretanowymi. Oferta sklepu www.Dekorplanet.pl jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych lakierowanych MDF firmy Lagrus.

Produkowane cokoły cieszą się bardzo dużą popularnością wynikająca z obecnych trendów mody, architektury i aranżacji wnętrz.

Lakierowane listwy przypodłogowe z Mdf-u Lagrus STD

Listwy podłogowe MDF LAGRUS to niezbędny element wykończeniowo - dekoracyjny każdego projektowanego wnętrza. Listwy podłogowe MDF wykonane zostały z rozwłóknionej tkanki drzewnej, poprzez spilśnienie listew i uformowanie pod dużym ciśnieniem. Do produkcji listew przypodłogowych stosujemy płyty MDF - płyta drewnopochodna średniej gęstości, stanowiąca podstawowy materiał produkcji mebli. Powierzchnia została polakierowana lakierami poliuretanowymi, dolna krawędź izolowana przeciwwilgociowo.
       Oferta sklepu www.Dekorplanet.pl to 43 modele listew podłogowych Lagrus o różnych kształtach i wysokościach. Pozwoli to Państwu w łatwy sposób odpowiednio dobrać wybrany model listwy do niemalże każdego rodzaju podłogi jak i aranżacji wnętrza.
       Listwy  przypodłogowe LAGRUS posiadają specjalne podfrezowanie w dolnej części pozwalające na poprowadzenie kabli i przewodów. Kolejnym ważnym atutem listew przypodłogowych Mdf są frezy poprawiające mocowanie do ściany. Modele listew podłogowych z mdf-u są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia.

       Listwy przypodłogowe wykonane z mdf marki LAGRUS to nie tylko pięknie prezentujące się cokoły, to także dekoracje nadające wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i odpowiedniego stylu.

Standard polakierowanych listew MDF - BIAŁY półmat (RAL 9003). 

Do najważniejszych cech oferty listew przypodłogowych MDF Lagrus należą:
- listwy w kolorze białym - standard RAL 9003, możliwość lakierowania na dowolne kolory palety RAL, NCS
- możliwość lakierowania w połysku (wycena indywidualna)
- część oferty listew dostępna w kolorze RAL 9016
- ponad 50 modeli dostępnych stale na magazynie
- styl klasyczny oraz nowoczesny - wiele wariantów grubości, wysokości, zdobienia
- przekrój oferty dodatkowo dostępny w wersji wilgocioodpornej – modele PLUS
- możliwość wykonania listew ppoż na mdf czerwonym trudnozapalnym (wycena indywidualna)
- powierzchnie lakierowane wielowarstwowo lakierami poliuretanowymi
- materiał bazowy – twardy MDF w wersji standard lub wilgocioodporny PLUS
- dolna krawędź izolowana przeciwwilgociowo w procesie lakierowania
- podfrezowanie na kable oraz frezy poprawiające mocowanie do ściany
- długość listew białych - 2,44 mb
- produkt stale dostępny i powtarzalny w kwestii wymiaru i odcieniu bieli
- w sprzedaży lakier do korekcji połączeń

Opinie

Napisz opinię

ODESSA 100 LAGRUS PLUS WILGOCIOODPORNA BIAŁA - LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF

ODESSA 100 LAGRUS PLUS WILGOCIOODPORNA BIAŁA - LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF

Odessa 100 producenta LAGRUS Plus stanowi niezbędny element wykończeniowo - dekoracyjny każdego wnętrza. Biała listwa przypodłogowa mdf pasuje zarówno do stylu klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy podłogowe mdf - Lagrus Plus posiadają frezy, które pozwalają ukryć okablowanie, ale także zwiększają wytrzymałość mocowania do powierzchni. Odessa 100 Lagrus jest wilgocioodporna.

Produkty powiązane