Promocja! LISTWY PODŁOGOWE, CLASSIC R5 LAGRUS PLUS, CZARNE LISTWY MDF, CZARNE LISTWY PODŁOGOWE, listwy podłogowe mdf, listwa podłogowa Zobacz większe

Czarna - listwa podłogowa MDF Classic R5 firmy Lagrus Plus. Listwa podłogowa pomalowana fabrycznie na czarny kolor Ral 9005. Classic R5 Lagrus to prosty - minimalistyczny kształt, który wkomponuje się w projekty klasyczne, nowoczesne, a także współczesne. Listwa przypodłogowa czarna jak Classic R5 Lagrus ma wymiar 244 x 8 x 1,6 cm. Classic R5 Lagrus Plus to listwa podłogowa odporna na wilgoć.

CLASSIC R5 LAGRUS PLUS CZARNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF - WILGOCIOODPORNA

LAGRUS CLASSIC R5    Nowy produkt
ProducentLagrus
UwagaLakierowana satynowo
KolekcjaListwa odporna na wilgoć
Wysokość8,0 cm.
Długość244 cm.
Głębokość1,6 cm.
MateriałMDF
KolorCzarna Ral 9005
Forma i koszty dostawy37zł / karton

48,53 zł brutto  /szt.

-12%

Zamiast 55,15 zł brutto

19,89 zł za 1 mb.

W magazynie: 814 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Czarna - listwa podłogowa MDF - Classic R5 Lagrus Plus - Wilgocioodporna

Czarna listwa podłogowa z MDF-u firmy Lagrus Plus to stylowy profil o symbolu Classic R5. Przedstawiana listwa podłogowa wykonana z wilgocioodpornego Mdf-u bez żadnych zdobień o całkowicie gładkiej powierzchni. Listwy podłogowe Classic R5 Lagrus posiadają delikatne zaoblenie w górnej części. Takie listwy podłogowe jak Classic R5 to propozycja do wnętrz klasycznych, nowoczesnych i współczesnych. Classic R5 Lagrus Plus została polakierowana wysokiej jakości farbami w kolorze czarnym. Wszystkie listwy przypodłogowe producenta Lagrus są lakierowane 3-warstwowo. Lagrus Plus to modele listew przypodłogowych wykonane z zielonego mdf-u odpornego na wilgoć.

Czarne listwy podłogowe to efektowny design, który odmieni każde projekt wnętrze.

Lakierowane listwy przypodłogowe z Mdf-u Lagrus PLUS 

Drugą linię produkcyjną stanowią listwy cokołowe wykonane na bazie MDF wilgocioodpornego, który wyróżnia się zielonym zabarwieniem. Zalecane są do stosowania na podłogach nie chłonnych, oraz do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności powietrza. Listwy przypodłogowe MDF z kolekcji PLUS cechuje większa stabilność parametrów, a także mniejsza absorbcja na wilgoć z otoczenia.

Lakierowane listwy przypodłogowe wykonywane są z płyty MDF - lakierowanej lakierami poliuretanowymi. Oferta sklepu www.Dekorplanet.pl jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych lakierowanych MDF firmy Lagrus.

Produkowane cokoły cieszą się bardzo dużą popularnością wynikająca z obecnych trendów mody, architektury i aranżacji wnętrz.

Lakierowane listwy przypodłogowe z Mdf-u Lagrus STD

Listwy podłogowe MDF LAGRUS to niezbędny element wykończeniowo - dekoracyjny każdego projektowanego wnętrza. Listwy podłogowe MDF wykonane zostały z rozwłóknionej tkanki drzewnej, poprzez spilśnienie listew i uformowanie pod dużym ciśnieniem. Do produkcji listew przypodłogowych stosujemy płyty MDF - płyta drewnopochodna średniej gęstości, stanowiąca podstawowy materiał produkcji mebli. Powierzchnia została polakierowana lakierami poliuretanowymi, dolna krawędź izolowana przeciwwilgociowo.
       Oferta sklepu www.Dekorplanet.pl to 43 modele listew podłogowych Lagrus o różnych kształtach i wysokościach. Pozwoli to Państwu w łatwy sposób odpowiednio dobrać wybrany model listwy do niemalże każdego rodzaju podłogi jak i aranżacji wnętrza.
       Listwy  przypodłogowe LAGRUS posiadają specjalne podfrezowanie w dolnej części pozwalające na poprowadzenie kabli i przewodów. Kolejnym ważnym atutem listew przypodłogowych Mdf są frezy poprawiające mocowanie do ściany. Modele listew podłogowych z mdf-u są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia.

       Listwy przypodłogowe wykonane z mdf marki LAGRUS to nie tylko pięknie prezentujące się cokoły, to także dekoracje nadające wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i odpowiedniego stylu.

Standard polakierowanych listew MDF - BIAŁY półmat (RAL 9003). 

Do najważniejszych cech oferty listew przypodłogowych MDF Lagrus należą:
- listwy w kolorze białym - standard RAL 9003, możliwość lakierowania na dowolne kolory palety RAL, NCS
- możliwość lakierowania w połysku (wycena indywidualna)
- część oferty listew dostępna w kolorze RAL 9016
- ponad 50 modeli dostępnych stale na magazynie
- styl klasyczny oraz nowoczesny - wiele wariantów grubości, wysokości, zdobienia
- przekrój oferty dodatkowo dostępny w wersji wilgocioodpornej – modele PLUS
- możliwość wykonania listew ppoż na mdf czerwonym trudnozapalnym (wycena indywidualna)
- powierzchnie lakierowane wielowarstwowo lakierami poliuretanowymi
- materiał bazowy – twardy MDF w wersji standard lub wilgocioodporny PLUS
- dolna krawędź izolowana przeciwwilgociowo w procesie lakierowania
- podfrezowanie na kable oraz frezy poprawiające mocowanie do ściany
- długość listew białych - 2,44 mb
- produkt stale dostępny i powtarzalny w kwestii wymiaru i odcieniu bieli
- w sprzedaży lakier do korekcji połączeń

Opinie

Napisz opinię

CLASSIC R5 LAGRUS PLUS CZARNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF - WILGOCIOODPORNA

CLASSIC R5 LAGRUS PLUS CZARNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF - WILGOCIOODPORNA

Czarna - listwa podłogowa MDF Classic R5 firmy Lagrus Plus. Listwa podłogowa pomalowana fabrycznie na czarny kolor Ral 9005. Classic R5 Lagrus to prosty - minimalistyczny kształt, który wkomponuje się w projekty klasyczne, nowoczesne, a także współczesne. Listwa przypodłogowa czarna jak Classic R5 Lagrus ma wymiar 244 x 8 x 1,6 cm. Classic R5 Lagrus Plus to listwa podłogowa odporna na wilgoć.

Produkty powiązane