Wieszaki

Poznaj świat metalowych elementów wystroju pomieszczeń. Nasze metalowe wieszaki mogą być wybrane z gotowych wzorów, jak również z przysłanego lub zamówionego u nas projektu.

Wieszaki Jest 99 produktów.

Podkategorie

 • Wieszaki na ubrania

  Wieszaki na ubrania

  są ważnym elementem w każdym domu czy biurze. Czemu więc nie mogą być oryginalne czy zabawne? Metalowe wieszaki są doskonałym rozwiązaniem tego problemu. Są one niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie plastyczne. Dzięki precyzyjnemu cięciu laserowemu można zrobić z nich niezwykłe  kształty, napisy, itp. 

  Malowanie proszkowe zapewnia odpowiednią jakość oraz dużą trwałość. To wszystko sprawia, że są one popularna alternatywą dla nudnych, "zwykłych" wieszaków ściennych.

 • Wieszaki na klucze

  Wieszaki na klucze

  są od wielu lat praktycznym rozwiązaniem porządkującym zawsze zagubione klucze. Metalowe wieszaki na klucze charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz wysoką jakością wykonania. Zawdzięczają to laserowemu, precyzyjnemu cięciu oraz malowaniu proszkowemu. 

  Wszystkie modele metalowych wieszaków przed wprowadzeniem do produkcji przechodzą testy obciążeniowe, co gwarantuje ich długowieczność przy normalnym, prawidłowym użytkowaniu. 

 • Wieszaki do przedpokoju

  Wieszaki do przedpokoju

  są codziennym wyposażeniem wielu domów czy biur. Jednak nie muszą być nudnym, standardowym wieszakiem. Metalowe wieszaki do przedpokoju mogą być indywidualnym przekazem witającym nas i naszych gości każdego dnia. Aby tego było mało, możliwe jest stworzenie wieszaka ściennego zaprojektowanego jako indywidualny projekt.

  Wszystkie metalowe wieszaki do przedpokoju przechodzą testy wytrzymałościowe na specjalnym oprogramowaniu, dzięki temu jesteśmy pewni, że przy normalnym użytkowaniu są bezpieczne i będą służyły przez wiele lat.

 • Gazetniki

  Gazetniki / Gazetowniki

  Przez wiele lat były ignorowane, zapomniane prze brzydkie i byle jakie, które były dostępne dla mas w ubiegłym stuleciu. Obecnie mamy do czynienia ze współczesnym podejściem do klasycznych gazetników. Metalowe gazetniki są wycinane laserem za pomocą CNC, a następnie malowane proszkowo.

  Dzięki temu możliwe jest stworzenie jedynego w swoim rodzaju, doskonale dopasowanego gazetnika

 • Metaloplastyka

  Metaloplastyka

  zajmuje w naszych sercach szczególne miejsce. To właśnie te specjalne zamówienia powodują, że pomieszczenia nabierają niezwykle indywidualnego charakteru. Metaloplastyka sprawia, że każdy jest w stanie doskonale dobrać dekory i detale do swoich potrzeb i upodobań. 

  Metalowe dekoracje potrafią diametralnie zmienić ścianę czy sufit w każdym pomieszczeniu. Ich surowy wygląd idealnie pasuje zarówno do stylu loft jak i po pomalowaniu łączony jest z glamour. Zastosowań jest wiele, możliwości wiele. Jedynym ograniczeniem jest Twoja fantazja.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 99 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 99 elementów