P1006 Mardom Decor element...
lampy ZumaLine to doskonałe połączeni jakości i ceny. Producent dokładnie śledzi zmiany trendów na świecie i oferuje zawsze nowoczesne i modne rozwiązania, dzięki którym wnętrza wyglądają bajecznie. To właśnie oświetlenie w dużej mierze nadaje charakter i buduje nastrój w pomieszczeniu.
Oświetlenie ZumaLine jest doskonałym r...
lampy ZumaLine to doskonałe połączeni jakości i ceny. Producent dokładnie śledzi zmiany trendów na świecie i oferuje zawsze nowoczesne i modne rozwiązania, dzięki którym wnętrza wyglądają bajecznie. To właśnie oświetlenie w dużej mierze nadaje charakter i buduje nastrój w pomieszczeniu.
Oświetlenie ZumaLine jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego miłośnika współczesnego trendu w aranżacji wnętrz. Wykorzystanie nowoczesnych materiałów, jak aluminium czy akryle, powoduje łatwość tworzenia nowych, wymyślnych kształtów.
Spot QUADRY SL 1 20039-WH Zuma Line. Biała lampa sufitowa o geometrycznym i nowoczesnym kształcie to Zuma Line QUADRY SL 1. Lampę sufitową Zuma Line QUADRY możemy stosować w większych ilościach lub pojedynczo w zależności od wielkości pomieszczenia. Dany model lampy sufitowej sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.
Lampa sufitowa ELIA Zuma Line CK8038-2
Kinkiet SLICE Zuma Line WL 50603-BK/GD. Nowoczesne oświetlenie wykonane z aluminium. Model Zuma Line Slice wykończony został czarno-złotym zestawieniem kolorów, które wspaniale komponują się z każdym nowoczesnym wnętrzem.
Oryginalna i subtelna lampa oświetleniowa to REA RLL93163-1W firmy Zuma Line. Lampa posiada biały kolor abażura, natomiast trzon jest chromowany z dodatkami kryształków. Model lampy stojącej REA występuje również w kolorze białym. Lampa o wysokości 160cm z jednym źródłem światła E27 o max mocy 60W. Jest to designerska i stylowa lampa stojąca idealna do...
Lampa sufitowa Zuma Line POLYGON CL 4 20037-BK. Lampa sufitowa POLYGON CL 4 20037-BK to czteropunktowe oświetlenie w czarnym kolorze i z charakterystycznym kształtem geometrycznym. Wykonana z aluminium i połączona z czterech sześciokątów bezpośrednio mocowana przy suficie. Zuma Line POLYGON CL 4 doskonale oświetli przestronny nowoczesny salon, jadalnię,...
Spot Zuma Line ONEON DL 111-2 94364-WH. Dwupunktowa lampa wpuszczana o nazwie ONEON DL 111-2 przeznaczona jest do wpuszczenia w sufit. Lampa sufitowa - wpuszczana jest kompatybilna z żarówką o trzonku GU10/AR111 i odpowiadającej jej ES111. Lampa wpuszczana z miejscem na dwa źródła światła o mocy 15 W.
Spot Zuma Line RONDUO SL ACGU10-062. Nowoczesna lampa sufitowa z dwupunktowym źródłem światła o niebanalnej formie. Lampa sufitowa w surowym geometrycznym kształcie będzie pięknie wyglądać w nowoczesnych pomieszczeniach. Biała lampa sufitowa wykonana z aluminium z trzonkiem do żarówek GU10.
Kinkiet SANDY WL SQUARE Zuma Line Czarny/BLACK 92698. Obudowa światła wykonana z aluminium, która mieści dwie żarówki o gwincie GU10 o maksymalnej mocy 50 W. Sandy Square Zuma Line została stworzona w formie figury geometrycznej kwadratu o boku 8 na 10 cm.
Biały Kinkiet TRANSFER WL Zuma Line WHITE 90841. Kinkiet Zuma Line Transfer WL w kolorze białym o kształcie prostokąta. Transfer WL to prosta forma wykonania z tworzywa aluminium, która sprawdzi się idealnie jako oświetlenie dodatkowe ( pośrednie ) do każdego nowoczesnego wnętrza.
Czarny kinkiet SOLA WL ROUND Zuma Line BLACK-GOLD 91061. Kinkiet Sola 91061 Zuma Line to jednopunktowe oświetlenie o prostym designie i geometrycznej formie wykonana z aluminium. Wewnętrzna część lampy ściennej pokryta została złotą barwą, natomiast zewnętrzną powierzchnię oświetlenia wykończono w kolorze czarnym.
Spot SQUARE 50475-WH Zuma Line. Model lampy oświetleniowej z kwadratową aluminiową podstawą o bokach długości 8,2 cm. Lampa sufitowa Square Zuma Line posiada oprawę współpracującą z żarówką halogenową o gwincie GU10 i maksymalnej mocy 50W.
Spot LOMO SL 1 20003-WH Zuma Line. Biała lampa sufitowa o nowoczesnym designie z regulowanym źródłem o trzonku G9. Lampy sufitowe Lomo SL 1 mają możliwość indywidualnego ustawienia padania światła.
Spot Zuma Line GINO DL 1 20005-BK. Jednopunktowa lampa sufitowa w kolorze czarnym GINO DL 1 Zuma Line 20005-BK o minimalistycznym designie. Lampa sufitowa bardzo ładnie komponuje się we wnętrzach nowoczesnych jak współczesnych. Lampy sufitowe GINO DL 1 posiadają jedno źródło światła o trzonku G9 i maksymalnej mocy 40W.
Spot ZUMA LINE BOX SL 1 89947. Jednopunktowa lampa sufitowa w kolorze białym z regulacją kąta padania światła. BOX SL 1 89947 Zuma Line to model nowoczesnej lampy do wnętrz z charakterem.