Informacja

Nowe produkty

Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe

są najpopularniejszym elementem sztukaterii wewnętrznej, który doskonale sprawdza się w każdej aranżacji pomieszczenia. Najpopularniejsze są białe listwy przypodłogowe, aluminiowe i drewniane. Duża liczba wzorów dostępnych w sklepie online Dekorplanet.pl sprawia, że możliwe jest idealne dopasowanie do każdego pomieszczenia. ...

Listwy przypodłogowe

są najpopularniejszym elementem sztukaterii wewnętrznej, który doskonale sprawdza się w każdej aranżacji pomieszczenia. Najpopularniejsze są białe listwy przypodłogowe, aluminiowe i drewniane. Duża liczba wzorów dostępnych w sklepie online Dekorplanet.pl sprawia, że możliwe jest idealne dopasowanie do każdego pomieszczenia. Dużą popularnością cieszą się modele gładkie, a zdobione najczęściej wybierane są do klasycznych wnętrz. Dodatkowym atutem jest możliwość przemalowania ich na dowolny kolor.

Więcej

Listwy przypodłogowe Jest 268 produktów.

Podkategorie

 • DREWNIANE LISTWY...

  Drewniane listwy przypodłogowe 

  stosowana od wielu lat sztukateria, która zachwyca swoją naturalnością i pięknem. Ten rodzaj listew przypodłogowych, daje także duże pole do popisu w kwestii zdobień i indywidualnego projektu. Oferowane w sklepie Dekorplanet.pl drewniane listwy przypodłogowe posiadają rdzeń ze sklejki wodoodpornej, dzięki temu nie będą się wypaczały od zmiennych warunków pogodowych i poziomu wilgotności, jak to ma miejsce w przypadku sztukaterii z litego drewna.

 • ALUMINIOWE LISTWY...

  Aluminiowe listwy przypodłogowe

  ten rodzaj sztukaterii jest najnowszym trendem w modzie dekoracyjnej. Perfekcyjnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach w których dominuje minimalizm, czasem beton architektoniczny czy surowe klimaty. Dostępnych jest wiele wzorów, niektóre są czysto dekoracyjne inne mają możliwość ukrycia przewodów np. głośnikowych. Szybki i łatwy montaż tych listew przypodłogowych sprawia, że w krótkim czasie można odmienić wygląd pomieszczenia.

 • BIAŁE LISTWY...

  Białe, polimerowe listwy przypodłogowe

  obecnie są to najpopularniejsze listwy przypodłogowe w sprzedaży. Cała sztukateria wykonana z polimerów charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, niezwykłą dbałością o detale i zdobienia. Gładkie listwy przypodłogowe zachowują swój idealny gładki profil. Również łączenie tych listew ze sobą jest bezproblemowe, dzięki możliwości zastosowanie kleju do łączenia listew. Łatwy montaż i wygoda użytkowania sprawiły, że to najczęściej sprzedawana sztukateria.

 • ELASTYCZNE LISTWY...

  Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX

  jest to rozwiązanie idealne do zastosowań z łukami oraz zakrzywieniami. Ta sztukateria wyglądem przypomina polimerowe listwy przypodłogowe, często mają ten sam wzór, jednak jej właściwości pozwalają na użycie w wypaczonym kształcie. Bez problemu można je malować na dowolny kolor, a to sprawia, że można je zastosować w każdym wnętrzu.

 • LISTWY PRZYPODŁOGOWE MDF

  Listwy przypodłogowe MDF

  Ten rodzaj sztukaterii wewnętrznej jest stosowany od wielu lat. Listwy przypodłogowe wykonane z MDF mają powłokę, która świetnie wygląda. Najczęściej montowane są za pomocą klipsów montażowych, dzięki czemu możliwy jest ich czasowy demontaż. Zdecydowana większość modeli posiada profil, który umożliwia przepuszczenie okablowania maskując je tą listwą. 

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 268 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 268 elementów