Promocja! ZAŚLEPKA UCHYTU SUFITOWEGO, ZAŚLEPKI UCHWUTU SZYN KARNISZOWYCH MARDOM DECOR, ZAŚLEPKI UCHWYTU SZYN SUFITOWYCH, Zobacz większe

Zaślepki uchwytu szyny karniszowej Mardom Decor to małe plastikowe elementy, które nasuwa się na system zaczepu szyny sufitowej. Zaślepka uchwytu szyny zasłania zarówno system wklikiwania szyny jak również wkręt mocujący. Standardowo zaślepki są dodawane do wszystkich uchwytów zakupionych w naszym sklepie. To zapewnia tylko niewielka widoczność całego zestawu szyn. Jest to niewątpliwie duża zaleta

ZAŚLEPKA UCHWYTU SUFITOWEGO SZYN KARNISZOWYCH MARDOM DECOR

ZAŚLEPKA UCHWYTU MARDOM    Nowy produkt
ProducentMardom Decor
Wysokość1,3 cm
Długość2,3 cm.
Szerokość2,2 cm.
MateriałPLASTIK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy39 zł (kurier Mardom)
Gwarancja24 miesiące

1,53 zł brutto  /szt.

W magazynie: 1791 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Zaślepka uchwytu sufitowego do szyn karniszowych Mardom Decor

Zaślepki uchwytu sufitowego do szyn karniszowych standardowo są dodawane do wszystkich zestawów w odpowiedniej ilości. Zaślepka uchwytu karniszowego jest niewielkich rozmiarów, która jest w bardzo łatwy sposób montowana. Wystarczy ją wsunąć na uchwyt sufitowy, aż do momentu kliknięcia. Te plastikowe zaślepki do szyn karniszowych stosowane są zarówno do uchwytów sufitowych pojedynczych i podwójnych.

Maskownica uchwytu sufitowego do szyn karniszowych ma biały kolor i doskonale zasłania zarówno system wklikiwania szyn sufitowych, jak również wkręty mocujące. Dzięki temu całość doskonale "znika" przed wzrokiem obserwatora. To jego ogromna zaleta, gdyż najczęściej szyna karniszowa ma być jak najmniej widoczna. Zaślepka mocowania szyny sufitowej jest montowana jako ostatni element.

Szyny sufitowe Mardom Decor

Szyny karniszowe aluminiowe wykonane są z trwałych materiałów. Najwyższej jakości materiały użyte są w każdym, nawet najmniejszym elemencie. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor są "długowieczne" i bezproblemowo będą użytkowane przez wiele kolejnych lat. Dzięki stoperom możliwe jest zastosowanie tych szyn sufitowych przy skosach dachowych.

Szyny sufitowe Mardom Decor dzięki minimalistycznemu designowi doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrz. Bez problemu można je również zastosować wraz z maskownicami karniszy. Tutaj również mamy spory wybór pomiędzy prostymi, nowoczesnymi, a klasycznym. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor dają szerokie spektrum zastosowań. 

Co ciekawe, szyny karniszowe Mardom Decor, mogą być również zastosowane na zewnątrz. Dość często używane są na balkonach, tarasach, a nawet w przyczepach campingowych czy kamperach. Tutaj również dobrze sprawdzają się uchwyty sufitowe podwójne. Jednak należy odpowiednio dobrać do nich wkręty , gdyż te standardowo dodawane do zestawów, służą do montażu w betonowych powierzchniach. 

Szyny karniszowe aluminiowe

Szyny karniszowe aluminiowe nie ulegają utlenianiu, ani odkształceniom. To ma ogromny wpływ na użytkowanie i trwałość przez wiele kolejnych lat. Dzięki temu przesuwanie firan czy zasłon odbywa się bez zacinania czy szarpania. Szyny sufitowe z aluminium są  niezwykle ciche, co jest ich ogromną zaletą. Dzieje się tak za sprawą silikonowych elementów jezdnych, które tłumią wszelkie odgłosy. Sufitowe szyny aluminiowe można bez problemu łączyć w dłuższe zestawy, a ich dopasowanie do potrzebnego wymiaru nie sprawia najmniejszych trudności. Te szyny można z łatwością ciąć piłką elektryczną czy jakimkolwiek brzeszczotem do metalu. Aluminiowe szyny z łatwością poddają się temu. Samo łączenie wykonujemy za pomocą metalowego łącznika, który podobnie jak uchwyty sufitowe do szyn karniszowych montowany jest do sufitu za pomocą kołka z wkrętem.

Szyny sufitowe Mardom Decor z ogromną łatwością się również montuje na suficie. Służą do tego metalowe uchwyty sufitowe, które za pomocą kołków i wkrętów mocuje się do sufitu. Następnie wystarczy "wkliknąć" szyny i ... gotowe.

Jak zamontować karnisz?

Montaż szyn karniszowych jest naprawdę łatwa i bezproblemowa. Potrzebnych będzie kilka podstawowych narzędzi.

Jakie narzędzia są potrzebne?

  • miarka
  • ołówek
  • poziomnica (poziomica)
  • wkrętak / wkrętarka
  • linijka
  • wiertarka

w przypadku konieczności docinania do wymiaru, konieczne będzie dodanie do narzędzi piłki do metalu.

  • Pierwszym etapem prac jest wykonanie pomiarów na suficie i dokładne zaznaczenie miejsca montażu uchwytów sufitowych.

Jest to niezwykle ważny proces, gdyż wpływa na równy montaż i w efekcie końcowym na estetykę całości.

  • Kolejnym krokiem jest przymocowanie uchwytów sufitowych za pomocą kołków i wkrętów.
  • Ostatnim etapem jest umiejscowienie szyny w uchwycie za pomocą systemu "klik" i usztywnienie całości wkrętami blokującymi.

W tym momencie agrafki i zakończenia szyny powinny być już na niej zamocowane.

I właściwie mamy skończony montaż.

Opinie

Napisz opinię

ZAŚLEPKA UCHWYTU SUFITOWEGO SZYN KARNISZOWYCH MARDOM DECOR

ZAŚLEPKA UCHWYTU SUFITOWEGO SZYN KARNISZOWYCH MARDOM DECOR

Zaślepki uchwytu szyny karniszowej Mardom Decor to małe plastikowe elementy, które nasuwa się na system zaczepu szyny sufitowej. Zaślepka uchwytu szyny zasłania zarówno system wklikiwania szyny jak również wkręt mocujący. Standardowo zaślepki są dodawane do wszystkich uchwytów zakupionych w naszym sklepie. To zapewnia tylko niewielka widoczność całego zestawu szyn. Jest to niewątpliwie duża zaleta

Produkty powiązane