Obniżka! AGRAFKI DO SZYN MARDOM DECOR, BIAŁE AGRAFKI DO SZYNY KARNISZOWEJ, AGRAFKI DO SZYNY SUFITOWEJ, AGRAFKI DO SZYNY ALUMINIOWEJ (KOMP Zobacz większe

Agrafki do szyn sufitowych Mardom Decor montowane są za pomocą okrągłego uchwytu, dzięki temu mamy do dyspozycji obrotowe agrafki do szyn karniszowych. Te małe uchwyty do firan możemy prać razem z firanami i szybko zakładamy cały zestaw na sufit. Te agrafki do szyn karniszowych pracują bardzo cicho, a ich konstrukcja sprawia, że się nie zacinają. Jest to ogromna zaleta tego systemu.

BIAŁE AGRAFKI DO SZYNY KARNISZOWEJ SUFITOWEJ ALUMINIOWEJ (KOMPLET 10 SZT.) MARDOM DECOR

AGRAFKA MARDOM DO SZYN    Nowy produkt
ProducentMardom Decor
UwagaAgrafki sprzedawane w kompletach po 10 szt.
Wysokość2,7 cm.
Szerokość1 cm.
Głębokość0,5 cm.
MateriałTworzywo
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy39 zł (kurier Mardom)

7,22 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 7,60 zł brutto

W magazynie: 1967 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Agrafki do szyn sufitowych Mardom Decor

Agrafki do szyn karniszowych z aluminium Mardom Decor są białego koloru. To sprawia, że są one bardzo mało widoczne. Praktycznie zlewają się wizualnie z sufitem lub bez problemu mogą być zasłonięte przez firankę. Haczyki do firan w tych szynach mają zaokrąglony element mocujący do szyny karniszowej. To nowatorskie, a zarazem proste rozwiązanie sprawia, że użytkowanie tych szyn karniszowych z systemem mocowania na agrafki, nie generuje żadnych problemów przez wiele lat. 

Te obrotowe agrafki do szyn karniszowych pracują bardzo cicho. Słyszalny jest jedynie delikatny szelest. Mało tego, ten system mocowania firan czy zasłon, jest mało podatny na zacinanie się podczas pracy. Komfort użytkowania i sama jakość wykonania, tych szyn sufitowych jest nieporównywalnie wyższa, niż zestawów plastikowych.

Agrafki do szyn sufitowych Mardom Decor są wykonane z trwałego rodzaju PCV, ta jakość jest potwierdzona maksymalnym obciążeniem jakie może unieść cały zestaw. W praktyce wynosi on 8kg/mb. szyny karniszowej. Można więc bez problemu zawiesić na nich nawet ciężkie, atłasowe zasłony, to obrazowuje jak bardzo wytrzymałe są również haczyki do szyn.

Szyny karniszowe aluminiowe

Szyny karniszowe aluminiowe nie odkształcają się pod wpływem promieni słonecznych, a także nie utlenia się z czasem, co mogłoby powodować wyłamywanie i pękanie.  Te cechy nie dotyczą szyny aluminiowej. To ma ogromny wpływ na użytkowanie i trwałość przez wiele lat. To sprawia, że przesuwanie firan czy zasłon odbywa się bez zacinania czy szarpania. Szyny sufitowe z aluminium pracują bardzo cicho, co jest ich ogromną zaletą. Uzyskujemy to za pomocą silikonowych elementów jezdnych, które tłumią wszelkie odgłosy. Sufitowe szyny aluminiowe można bez problemu łączyć w nieograniczone systemy oprawy okien, a ich dopasowanie do potrzebnego wymiaru nie sprawia najmniejszych trudności. Te szyny można bez najmniejszych problemów docinać piłką elektryczną czy jakimkolwiek brzeszczotem do metalu. Ważne, by po tym zabiegu Aluminiowe szyny z łatwością poddają się temu. Samo łączenie wykonujemy za pomocą metalowego łącznika, który podobnie jak uchwyty sufitowe do szyn karniszowych montowany jest do sufitu za pomocą kołka z wkrętem.

Szyny sufitowe Mardom Decor z ogromną łatwością się również montuje na suficie. Służą do tego metalowe uchwyty sufitowe, które za pomocą kołków i wkrętów instaluje się do sufitu. Następnie wystarczy szybko dołączyć szyny

Szyny sufitowe Mardom Decor

Szyna sufitowa Mardom Decor daje cały szereg możliwości aranżacji wnętrza. Dzięki prostemu kształtowi oraz niewielkie rozmiary całego zestawu, pozwalają na stworzenie idealnego wykończenia okna. To właśnie takie detale, jak estetyczne zakończenia czy maskownice mocowania sufitowego wpływają na całą aranżację wnętrza. Są one przysłowiową kropką nad i. Szyny karniszowe Mardom Decor dzięki zastosowaniu stoperów, mogą być stosowane nawet przy skośnych sufitach. 

Szyny sufitowe Mardom Decor dzięki minimalistycznemu designowi doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrz. Bez problemu można je również zastosować wraz z maskownicami karniszy. Tutaj również mamy spory wybór pomiędzy prostymi, nowoczesnymi, a klasycznym. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor dają szerokie spektrum zastosowań. 

Co ciekawe, szyny karniszowe Mardom Decor, mogą być również zastosowane na zewnątrz. Dość często używane są na balkonach, tarasach, a nawet w przyczepach campingowych czy kamperach. Tutaj również dobrze sprawdzają się uchwyty sufitowe podwójne. Jednak należy odpowiednio dobrać do nich wkręty , gdyż te standardowo dodawane do zestawów, służą do montażu w betonowych powierzchniach. 

Jak zamontować karnisz?

Montaż szyn karniszowych jest naprawdę łatwa i bezproblemowa. Potrzebnych będzie kilka podstawowych narzędzi.

Jakie narzędzia są potrzebne?

  • miarka
  • ołówek
  • poziomnica (poziomica)
  • wkrętak / wkrętarka
  • linijka
  • wiertarka

w przypadku konieczności docinania do wymiaru, konieczne będzie dodanie do narzędzi piłki do metalu.

  • Pierwszym etapem prac jest wykonanie pomiarów na suficie i dokładne zaznaczenie miejsca montażu uchwytów sufitowych.

Jest to niezwykle ważny proces, gdyż wpływa na równy montaż i w efekcie końcowym na estetykę całości.

  • Kolejnym krokiem jest przymocowanie uchwytów sufitowych za pomocą kołków i wkrętów.
  • Ostatnim etapem jest umiejscowienie szyny w uchwycie za pomocą systemu "klik" i usztywnienie całości wkrętami blokującymi.

W tym momencie agrafki i zakończenia szyny powinny być już na niej zamocowane.

I właściwie mamy skończony montaż.

Opinie

Napisz opinię

BIAŁE AGRAFKI DO SZYNY KARNISZOWEJ SUFITOWEJ ALUMINIOWEJ (KOMPLET 10 SZT.) MARDOM DECOR

BIAŁE AGRAFKI DO SZYNY KARNISZOWEJ SUFITOWEJ ALUMINIOWEJ (KOMPLET 10 SZT.) MARDOM DECOR

Agrafki do szyn sufitowych Mardom Decor montowane są za pomocą okrągłego uchwytu, dzięki temu mamy do dyspozycji obrotowe agrafki do szyn karniszowych. Te małe uchwyty do firan możemy prać razem z firanami i szybko zakładamy cały zestaw na sufit. Te agrafki do szyn karniszowych pracują bardzo cicho, a ich konstrukcja sprawia, że się nie zacinają. Jest to ogromna zaleta tego systemu.