KLIPS MONTAŻOWY, LPC-17, CREATIVA, KLIPS DO LISTEW PODŁOGOWYCH, KLIPS DO LISTWY LPC-16, KLIPS MONTAŻOWY DO LISTEW PRZYPODŁOGOWYC Zobacz większe

Klips montażowy LPC-17 Creativa to ważny element przy instalacji listwy przypodłogowej LPC-16 firmy Creativa. Klips montażowy LPC-17 Creativa to szybki i łatwy sposób przeprowadzenie montażu listew. Klipsy montażowe LPC-17 Creativa sprzedajemy na sztuki, tak więc można dobrać ilość według własnego uznania i zapotrzebowania ( średnia ilość klipsów na 1 sztukę listwy podłogowej LPC-16 to 4-5 szt.).

KLIPS MONTAŻOWY LPC-17 CREATIVA DO LISTWY PODŁOGOWEJ LPC-16

LPC-17 CREATIVA    Nowy produkt
ProducentCreativa by Cezar
UwagaKlipsy kupujemy na sztuki ( około 4-5 sztuk przypada na 1 listwę podłogową LPC-16
MontażNATYNKOWY
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier DPD (Creativa) - 39 zł.

1,65 zł brutto  /szt.

W magazynie: 744 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Klips montażowy LPC-17 do listwy przypodłogowej LPC-16 Creativa

Klips montażowy LPC-17 firmy Creativa można zakupić w sklepie internetowym www.Dekorplanet.pl. Klipsy montażowe LPC-17 sprzedawane są na sztuki. Jest to szybki i prosty sposób na zamontowanie listwy podłogowej LPC-16 dla której to system jest dedykowany. Ilość klipsów na jedna listwę przypodłogową LPC-16 Creativa wynosi 4-5 sztuk, lecz kiedy jest potrzeba można to ilość zwiększyć.

Biała listwa przypodłogowa LPC-16 Creativa ( montowana na klipsy LPC-17)

Listwa podłogowa LPC-16 firmy Creativa o eleganckim wyglądzie, pasująca do różnych aranżacji wnętrza zarówno nowoczesnych, klasycznych jak i współczesnych. Model listwy przypodłogowej jest tak zaprojektowany, aby montaż odbywał się po przez klipsy montażowe LPC-17 CreativaGładka sztukateria wewnętrzna bez zdobień z delikatnymi zaokrągleniami. Wytrzymała i wodoodporna biała listwa przypodłogowa LPC-16 Creativa, którą możemy pomalować na inny kolor bądź ewentualnie odświeżyć na biało. 

Listwy podłogowe Creativa na klipsy

Firma Creativa posiada w swojej ofercie listwy przypodłogowe montowane na klej montażowy jak i na klipsy montażowe. Dzięki klipsom montaż cokołów wykończeniowych odbywa się szybko. Na jedną sztukę listwy podłogowej wychodzi około 4-5 sztuk klipsów, tak aby listwa idealnie przylegała do ściany. Kiedy mamy ściany nierówne z krzywizną należy dobrać odpowiednio większą ilość klipsów. Do modeli na klipsy producenta Creativa należą listwy LMDF czyli popularny MDF, oraz listwa LPC-16. Klipsy LPC-17 do listwy LPC-16 możemy zakupić w sklepie internetowym www.Dekorplanet.pl na pojedyńcze sztuki, natomiast klips do listew LMDF ( MDF ) kupujemy w opakowaniu zbiorczym w ilości 30 sztuk.

 

Sztukateria CREATIVA by Cezar


Sztukateria firmy Creativa to produkty doskonałej jakości. Wykonane z najwyższą starannością o detale oraz odpowiedni dobór materiałów i tworzyw. Szeroka gama produktowa zawiera między innymi: listwy przypodłogowelistwy ścienne czy listwy przysufitowe.

Producent ma wieloletnie doświadczenie i doskonałą opinię wśród odbiorców i osoby, które zajmują się montażem sztukaterii.

Do klejenia doskonale nadają się dedykowane kleje Creativa by Cezar.

Creativa by Cezar

Firma Creativa by Cezar charakteryzuje i wyróżnia się osobowością. Osobowość definiuje całe nasze życie, oraz otoczenie. Przestrzeń w której przebywamy na co dzień określa kim jesteśmy. Fantastycznie to rozumiemy i z myślą dla Państwa przygotowaliśmy kolekcję sztukaterii, która pozwoli stworzyć niecodzienne, oryginalne wnętrza z charakterem i poczuciem luksusu. Przedstawiamy całą gamę produktów w naszym sklepie internetowym www.Dekorplanet.pl  dzięki, którym można zaprojektować i zaaranżować praktycznie każde wnętrze klasyczne, nowoczesne, współczesne czy awangardowe. Nasza strona pozwoli wybrać odpowiednie produkty i z pewnością dostarczy niezbędne wszystkie informacje, a jeśli będą jakieś wątpliwości można zasięgnąć porady u naszych specjalistów. 

Listwy przypodłogowe Creativa z Polistyrenu

Listwy przypodłogowe firmy Creativa są niezbędnym elementem wykończeniowym w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. Doskonale maskują pęknięcia, oraz fantastycznie zdobią ściany z podłogą oraz nadają wnętrzom ciepły, przytulny charakter. Cokoły są łatwe w malowaniu tak więc bez trudu dopasują się do kolorystki Twoich pomieszczeń, a uruchamiając przy tym swoją fantazję dobierzemy odpowiedni styl i design.

Listwy przypodłogowe Polistyrenowe Creativa są wytrzymałe, które przetrwają zabawy szalejących po domu dzieci, oraz używanie większości dostępnych środków czyszczących. Większość modeli listew podłogowych została zaprojektowana tak, aby była możliwość zamaskowania w bezpieczny i elegancki sposób plączące się po domu kable elektryczne lub przewody Hi-Fi. Spełniają również funkcję zabudowy przestrzeni dylatacyjnej po ułożeniu paneli podłogowych. Listwa przypodłogowa z polistyrenu została pokryta specjalną powłoką o zwiększonej przyczepności dla ogólnodostępnych farb. W sklepie www.Dekorplanet.pl występują także modele listew przypodłogowych firmy Creativa z literką " M " na końcu, która oznacza, że sztukateria została pomalowana dwukrotnie na biało ( satynową białą ) zmywalną farbą wysokiej jakości, odporną na szorowanie. Mamy także w ofercie sklepu niestandardową możliwość pomalowania farbą z palety RAL lub NCS na wybrany kolor za ( dopłatą ). Listwy podłogowe FLEX to sztukateria wewnętrzna do montażu na łukach ściennych, półkolumnach czy kolumnach.

Montaż listew przypodłogowych 

Do montażu listew przypodłogowych używamy szybkoschnącego kleju montażowego C300 Creativa.

Do łączenia listew przypodłogowych używamy kleju przeznaczonego do wykonywania połączeń między listwami C310 Creativa

Gotowa masa do sztukaterii-C200

Gotowa masa szpachlowa do sztukaterii firmy Creativa C200 służy do naprawy i usunięcia jakichkolwiek szpar lub uszkodzeń. Masa szpachlowa C200 cechuje się wysoką odpornością na wilgoć, wysoką przyczepnością i łatwą obróbką. Należy pamiętać iż po użyciu masy szpachlowej C200 Creativa należy przemalować sztukaterię z uwagi na to, że masa po wyschnięciu jest koloru szarego.

Opinie

Oceń 
2018-01-09

Gorąco polecam

Polecam, Polecam, Polecam

  Oceń 
  2017-12-27

  Super obsługa

  Szybka wysyłka

   Oceń 
   2017-12-25

   Genialne!

   Rewelacja!

    Oceń 
    2017-12-19

    Świetne

    Perfekcyjne i szybka dostawa

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     KLIPS MONTAŻOWY LPC-17 CREATIVA DO LISTWY PODŁOGOWEJ LPC-16

     KLIPS MONTAŻOWY LPC-17 CREATIVA DO LISTWY PODŁOGOWEJ LPC-16

     Klips montażowy LPC-17 Creativa to ważny element przy instalacji listwy przypodłogowej LPC-16 firmy Creativa. Klips montażowy LPC-17 Creativa to szybki i łatwy sposób przeprowadzenie montażu listew. Klipsy montażowe LPC-17 Creativa sprzedajemy na sztuki, tak więc można dobrać ilość według własnego uznania i zapotrzebowania ( średnia ilość klipsów na 1 sztukę listwy podłogowej LPC-16 to 4-5 szt.).

     Produkty powiązane