Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA INOX, LPC-23i CREATIVA, LISTWY PRZYPODŁOGOWE INOX, LISTWA PODŁOGOWA, LISTWY PODŁOGOWE, LISTWA PRZYPODŁOGOWA Zobacz większe

Listwa przypodłogowa inox LPC-23i Creativa. Nowoczesne listwy przypodłogowe inox idealne do oryginalnych projektów. LPC-23i Creativa to listwa przypodłogowa inox wykonana z polistyrenu z powleczoną wierzchnio specjalną folią w kolorze złotawo/miedzianym. Listwy przypodłogowe inox montowane na klej Expert, a łączone klejem C310. LPC-23i Creativa do wnętrz nowoczesnych, loftowych i współczesnych.

LPC-23i LISTWA PRZYPODŁOGOWA INOX CREATIVA

LPC-23i przypodłogowa inox    Nowy produkt
ProducentCreativa by Cezar
Wysokość7 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,6 cm.
MateriałPolistyren powleczony specjalną folią w kolorze inox.
WodoodpornaTAK
KolorZłotawo/Miedziany/INOX
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier DPD (Creativa) - 39 zł.

85,09 zł brutto  /szt.

-8%

Zamiast 92,48 zł brutto

34,87 zł za 1 mb.

W magazynie: 989 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa INOX - LPC-23i Creativa

Listwa przypodłogowa inox LPC-23i Creativa to oryginalna sztukateria wewnętrzna dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań aranżacyjnych. LPC-23i Creativa to listwy przypodłogowe inox nie posiadające żadnych zdobień ( całkowicie gładkie ) w pięknym kolorze mieniącego się złota z miedzią. Listwa przypodłogowa 7 cm wysokości. Listwy przypodłogowe inox to często wybierane modele przez architektów i projektantów wnętrz. Listwa przypodłogowa Inox o symbolu LPC-23i Creativa posiada wyprofilowane miejsce w tylnej części na ukrycie kabli bądź przewodów. Listwy podłogowe nie posiadają zakończeń i narożników w zestawie, takie czynności wykonujemy sami po przez odpowiednie docięcie pod kątem. Montaż LPC-23i Creativa wykonujemy klejem montażowym Expert, a łączenia klejem do łączeń C310.

Listwy przypodłogowe LPC-23 występuje na stronie w sześciu wersjach :

Listwy przypodłogowe do malowania - surowa do malowania po montażu LPC-23

Listwa przypodłogowa biała - pomalowana fabrycznie białą farbą Ral 9003 o symbolu LPC-23M

Listwa przypodłogowa do malowania  - na wybrany kolor kolor Ral fabrycznie przez producenta LPC-23

Listwa przypodłogowa elastyczna - giętka listwa na łuki i zaokrąglenia ( do malowania ) LPC-23F

Listwa przypodłogowa INOX - listwa polistyrenowa oklejona specjalną folią LPC-23i

Listwa podłogowa aluminiowa - listwa polistyrenowa oklejona specjalną folią LPC-23A

Listwy przypodłogowe INOX Creativa

Listwy podłogowe INOX to nowoczesne profile o wyjątkowej i oryginalnej charakterystyce. Listwy wykonane zostały z pianki polistyrenowej, która znajduje się po wewnętrznej stornie, natomiast zewnętrzna stroną pokryta została cienką warstwą INOX-u. Listwy przypodłogowe INOX są odporne na wodę i wilgoć. Tego typu listwy wykończeniowe docinamy piłką do metalu ręczną bądź elektryczną o drobnym uzębieniu pod odpowiednim kątem lub na prosto. Po docięciu połączenia listew INOX dokonujemy klejem do łączeń C310 Creativa ( w momencie wypłynięcia nadmiaru kleju należy od razu zetrzeć wilgotną ściereczką ). Sam montaż do ściany dokonujemy także po przez przyklejenie specjalistycznym klejem Creativa C300. Listwy przypodłogowe INOX są w kolorze złotawo/miedzianym i w zależności od kąta padania światła mienią się niczym kameleon.

Listwy przypodłogowe INOX Creativa

Listwy podłogowe INOX to nowoczesne profile o wyjątkowej i oryginalnej charakterystyce. Listwy wykonane zostały z pianki polistyrenowej, która znajduje się po wewnętrznej stornie, natomiast zewnętrzna stroną pokryta została cienką warstwą INOX-u. Listwy przypodłogowe INOX są odporne na wodę i wilgoć. Tego typu listwy wykończeniowe docinamy piłką do metalu ręczną bądź elektryczną o drobnym uzębieniu pod odpowiednim kątem lub na prosto. Po docięciu połączenia listew INOX dokonujemy klejem do łączeń C310 Creativa ( w momencie wypłynięcia nadmiaru kleju należy od razu zetrzeć wilgotną ściereczką ). Sam montaż do ściany dokonujemy także po przez przyklejenie specjalistycznym klejem Creativa Expert. Listwy przypodłogowe INOX są w kolorze złotawo/miedzianym i w zależności od kąta padania światła mienią się niczym kameleon.

Listwy przypodłogowe z Polistyrenu - Creativa

Listwy przypodłogowe producenta Creativa są niezbędnym elementem wykończeniowym w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. Listwa podłogowa doskonale maskuje pęknięcia, dylatację, ale to także dodatkowa dekoracja fantastycznie zdobiąca projektowane wnętrze. Listwa przypodłogowa spaja ściany z podłogą oraz nadaje wnętrzom ciepły, przytulny charakter. Listwa przypodłogowa do malowania sprawi że bez trudu mogą państwo dopasować kolorystykę do pomieszczeń swoich marzeń. Producent Creativa oferuje szeroką gamę profili i przy odrobinie fantazji dobierzemy odpowiedni styl, kształt i design.

Listwy przypodłogowe poliuretanowe od Creativa są wytrzymałe i wilgocioodporne, które przetrwają zabawy szalejących po domu dzieci, oraz używanie większości dostępnych środków czyszczących. Listwy przypodłogowe w większości zostały tak zaprojektowane, aby była możliwość zamaskowania w bezpieczny i elegancki sposób plączące się po domu kable elektryczne lub przewody Hi-Fi. Listwy podłogowe spełniają również funkcję zabudowy przestrzeni dylatacyjnej po ułożeniu paneli podłogowych czy kafli. Listwy przypodłogowe zostały pokryte specjalną powłoką o zwiększonej przyczepności dla ogólnodostępnych farb. W sklepie www.Dekorplanet.pl występują także listwy podłogowe firmy Creativa oznaczone z literką " M " na końcu, która oznacza, iż dany model sztukaterii został fabrycznie pomalowany dwukrotnie na biało ( satynową białą farbą Ral 9003 ). Stosowana farba firmy Teknos jest wysokiej jakości, zmywalna i odporna na szorowanie. Mamy także w ofercie sklepu niestandardową opcję pomalowania sztukaterii Creativa farbą z palety RAL lub NCS na wybrany kolor za ( dopłatą ). Listwy przypodłogowe flex to giętka listwa przypodłogowa do montażu na łukach ściennych, półkolumnach czy kolumnach. Listwa przypodłogowa flex wykonana jest ze specjalnego materiału bardzo elastycznego i koniecznie do pomalowania na wybrany kolor. Listwa podłogowa flex może być malowana wyłącznie po montażu !

Listwy przypodłogowe malowane to elementy sztukaterii do których proponujemy dokupić zaprawkę Creativa na wszelkiego rodzaju poprawki czy łączenia. Zaprawka zawsze jest dobierana w takim samym kolorze jak listwy.

Montaż listew przypodłogowych

Sposób montażu listew podłogowych powinien być dopasowany do zaleceń producenta, oraz rodzaju wybranych przez nas listew przypodłogowych. Możliwości montażu mamy kilka – o zróżnicowanym stopniu trudności. Skupimy się jednak na najpopularniejszym jakim jest montaż listew przypodłogowych za pomocą kleju montażowego.

Niezależnie od wyboru metody montażu, musimy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu. Ważnym zadaniem jest dokładne wymierzenie pomieszczenia, sprawdzeniu czy listwa zmieści się np. pod okno balkonowe i doborze w odpowiednim stylu pasującym do wnętrza. ( dobrze jest zamawiać listwy z zapasem około 10 % na docinania ).

Listwy przypodłogowe najczęściej przyklejane są za pomocą dedykowanego przez producenta kleju montażowego i tak samo łączone ze sobą klejem do łączeń.

Wybierając taki sposób montażu, należy pamiętać, aby klej był przeznaczony do stosowania z określonym typem listew, oraz na określonym podłożu.

Warto w pierwszej kolejności sprawdzić jakość ścian, po to aby dopasować metodę klejenia. Jeżeli ściany są równe – klej należy nanosić zygzakiem. Jeżeli jednak nie są idealnie równe – aplikować za pomocą wyciskacza punktowo. Dzięki takim zabiegom klej montażowy lepiej się zwiąże z podłożem i unikniemy odklejenia się elementów ( warto stosować mocne kleje do szybkiego wiązania wstępnego ). Słabsze kleje będą wymagać znacznie większego nakładu czasu i pracy, gdyż mają słabszą siłę wiązania początkowego.

Montaż listew podłogowych - instrukcja

- Gruntowanie ściany

- Pomiar listwy i docięcie na wymiar

- Nałożenie kleju montażowego na listwy

- Przyklejenie listwy do ściany i dociśnięcie

- Wypełnienie nierówności Akrylem lub klejem montażowym

- Nadmiar akrylu lub kleju ( od razu ściągamy szpachelką lub wilgotną gąbką )

- Łączenia listwy z listwą wykonujemy po przez nałożenie kleju do łączeń i dociśnięciu ( od razu ściągamy szpachelką )

- Niedoskonałości po łączeniu można poprawić specjalną masą szpachlową

- Po upływie około 24H można przystąpić do prac wykończeniowych 

- Używając papier ścierny o granulacji 150 - 200 ( wyrównujemy spoinę klejową do poziomu listew )

- Oklejamy listwy taśmą malarską i odpylamy listwy

- Ostatnim etapem jest malowanie listew na wybrany kolor ( zalecane są farby ceramiczne )

Montaż listew przypodłogowych - do montażu używamy szybkoschnącego kleju montażowego Expert Creativa.

Do łączenia listew przypodłogowych używamy kleju przeznaczonego do wykonywania połączeń między listwami kleju C310 Creativa

Gotowa masa do sztukaterii - C200 - masa szpachlowa

Gotowa masa szpachlowa do sztukaterii firmy Creativa C200 służy do naprawy i usunięcia jakichkolwiek szpar lub uszkodzeń. Masa szpachlowa do sztukaterii C200 cechuje się wysoką odpornością na wilgoć, wysoką przyczepnością i łatwą obróbką. Masa szpachlowa C200 Creativa posiada szary kolor i należy ją pomalować na kolor dobierany do sztukaterii.

Czym ciąć listwy podłogowe ?

Czym ciąć listwy przypodłogowe to często zadawane pytanie przez naszych klientów. Listwy podłogowe docinamy piłą ręczną o drobnym zębie. Przy cięciu piłą ręczną pod kątem warto zastosować przymiar. Listwy przypodłogowe można także docinać piłą elektryczną ( krajzega ) z regulacją prędkości. Regulacja jest ważna ponieważ wysokie obroty tarczy mogą stopić listwę. 

Czym jest polistyren ? - Co to takiego polistyren ?

Często zadawane pytanie przez klientów co to listwy przypodłogowe polimerowe, listwy przypodłogowe polistyrenowe, listwy przypodłogowe poliuretanowe.

Listwy przypodłogowe polistyrenowe często są mylone z listwami poliuretanowymi. Listy przypodłogowe poliuretanowe nie są produkowane z uwagi na mniejszą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Listwy poliuretanowe wykorzystywane są najczęściej jako listwy ścienne czy gzymsy sufitowe. W przypadku listew przypodłogowych zdecydowanie lepszym materiałem jest Polistyren wysokiej gęstości (High Density PoliStyrene). Jest to materiał, który stosują wszyscy czołowi producenci, choć każdy inaczej go nazywa (HDPS, PolyForce, Duropolymer)

Listwy podłogowe z polistyrenu

Polistyren jest tworzywem sztucznym, które stanowi polimer z grupy poliolefin. Otrzymuje się go w procesie polimeryzacji styrenu, który jest organicznym związkiem chemicznym z alkenowym łańcuchem bocznym. Otrzymany w wyniku polimeryzacji styrenu polistyren jest termoplastem pozbawionym koloru, który jednocześnie charakteryzuje twardość, kruchość oraz bardzo ograniczona elastyczność. Jak więc tworzywo, które nie jest elastyczne stało się bazą dla tak wielu kreacji/wyrobów wymagających zastosowania materiałów o podwyższonej elastyczności?

Czysty polistyren jest wprawdzie wykorzystywany do produkcji pewnych wyrobów, lecz najczęściej w przemyśle zastosowanie znajdują materiały sztuczne wyprodukowane na jego bazie. Oznacza to, iż tworzywo otrzymane w wyniku polimeryzacji styrenu miesza się z określonymi dodatkami, co pozwala uzyskać tworzywa sztuczne o pożądanych właściwościach. Polistyren sprawdza się bardzo dobrze przy wyborze listew podłogowych, a także całej sztukaterii wewnętrznej.

Sztukateria producenta CREATIVA by Cezar

Sztukateria wewnętrzna firmy Creativa to produkty doskonałej jakości. Wykonane z najwyższą starannością o detale oraz odpowiedni dobór materiałów i tworzyw. Szeroka gama produktowa zawiera między innymi: listwy przypodłogowelistwy ścienne czy listwy przysufitowe.


Producent ma wieloletnie doświadczenie i doskonałą opinię wśród odbiorców i osoby, które zajmują się montażem sztukaterii.

Do klejenia doskonale nadają się dedykowane kleje Creativa by Cezar.

Creativa by Cezar

Firma Creativa by Cezar charakteryzuje i wyróżnia się osobowością. Osobowość definiuje całe nasze życie, oraz otoczenie. Przestrzeń w której przebywamy na co dzień określa kim jesteśmy. Fantastycznie to rozumiemy i z myślą dla Państwa przygotowaliśmy kolekcję sztukaterii, która pozwoli stworzyć niecodzienne, oryginalne wnętrza z charakterem i poczuciem luksusu. Przedstawiamy całą gamę produktów w naszym sklepie internetowym www.Dekorplanet.pl  dzięki, którym można zaprojektować i zaaranżować praktycznie każde wnętrze klasyczne, nowoczesne, współczesne czy awangardowe. Nasza strona pozwoli wybrać odpowiednie produkty i z pewnością dostarczy niezbędne wszystkie informacje, a jeśli będą jakieś wątpliwości można zasięgnąć porady u naszych specjalistów. 

Opinie

Oceń 
2018-03-23

Naprawdę świetne

Rewelacja!

  Oceń 
  2018-02-22

  Polecam!

  Idealny wybór

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   LPC-23i LISTWA PRZYPODŁOGOWA INOX CREATIVA

   LPC-23i LISTWA PRZYPODŁOGOWA INOX CREATIVA

   Listwa przypodłogowa inox LPC-23i Creativa. Nowoczesne listwy przypodłogowe inox idealne do oryginalnych projektów. LPC-23i Creativa to listwa przypodłogowa inox wykonana z polistyrenu z powleczoną wierzchnio specjalną folią w kolorze złotawo/miedzianym. Listwy przypodłogowe inox montowane na klej Expert, a łączone klejem C310. LPC-23i Creativa do wnętrz nowoczesnych, loftowych i współczesnych.

   Produkty powiązane