Obniżka! DX-182, DX182, BIAŁA, GŁADKA, LISTWA PRZYPODŁOGOWA, ORAC DECOR, MAŁA, NOWOCZESNA, SZTUKATERIA, LISTWY PRZYPODŁOGOWE, DEKORPLANET Zobacz większe

Biała i mała listwa przypodłogowa DX182 producenta Orac Decor Cascade to gładka bez zdobień sztukateria o zaokrąglonej górnej części. Model cokoła o wysokości 5 cm bardzo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach o nie dużych gabarytach. Białe listwy przypodłogowe o takim kształcie i gładkiej powierzchni nie posiadające ornamentów pasują do aranżacji wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.

DX182 BIAŁA, GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

LISTWA PRZYPODŁOGOWA DX182    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość5 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

40,65 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 44,67 zł brutto

20,33 zł za 1 mb.

W magazynie: 927 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Biała gładka mała listwa przypodłogowa DX182 Orac Decor CASCADE Axxent

Model białej listwy przypodłogowej DX182 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent to subtelny i zarazem elegancki profil tego wyśmienitego producenta sztukaterii. Mała i zarazem gładka biała listwa podłogowa DX182 wykonana z wysokiej jakości polimerów, łączy w sobie twardość i łatwość obróbki. Pięknie zaokrąglony w górnej części cokół, połączy nam ścianę z podłogą zakrywając dylatację. Listwa przypodłogowa biała DX182 jest odporna na uszkodzenia, wodoodporna, mająca właściwości samogaszące, łatwa w montażu, oraz malowaniu na dowolny wybrany kolor. Jest to także sztukateria która będzie świetnie dekorować sufit. Profil wielofunkcyjny DX182 Orac Decor Cascade jest najmniejszym z rodziny trzech cokołów Cascade do których należą także DX183, oraz DX184. Wszystkie te profile wielofunkcyjne mogą pełnić funkcję gładkiej listwy przypodłogowej lub gzymsu " listwy sufitowej " w całości po stronie sufitowej. Gładka listwa przypodłogowa DX182 Orac Decor Cascade dostępna jest także w wersji elastycznej FLEX o długości 200 cm.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Polecam

Perfekcyjne i szybka dostawa

  Oceń 
  2019-10-31

  Super

  Fajne i super obsługa

   Oceń 
   2019-08-06

   Super

   wysoka jakość

    Oceń 
    2019-07-30

    Super obsługa

    Idealny wybór

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     DX182 BIAŁA, GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

     DX182 BIAŁA, GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

     Biała i mała listwa przypodłogowa DX182 producenta Orac Decor Cascade to gładka bez zdobień sztukateria o zaokrąglonej górnej części. Model cokoła o wysokości 5 cm bardzo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach o nie dużych gabarytach. Białe listwy przypodłogowe o takim kształcie i gładkiej powierzchni nie posiadające ornamentów pasują do aranżacji wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.

     Produkty powiązane