Obniżka! DX183-2300, dx183, BIAŁA, GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR CASCADE AXXENT, PROFILE, PROFIL, DEKORPLANET, SZTUKATERIA, GŁAD Zobacz większe

Gładki-biały profil wielofunkcyjny DX183 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent to sztukateria, którą możemy montować jako listwę przypodłogową, a także jako gzyms sufitowy. Dany model DX183 jest zaokrąglony w górnej krawędzi pozbawiony jakichkolwiek zdobień i wzorów. Cascade Orac Decor to bliźniacza kolekcja profili wielofunkcyjnych o różnych wysokościach prostych i gładkich. 

DX183 BIAŁA, GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

LISTWA PRZYPODŁOGOWA DX183    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość7,5 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

56,39 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 61,97 zł brutto

28,20 zł za 1 mb.

W magazynie: 752 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Biała gładka listwa przypodłogowa DX183 Orac Decor CASCADE Axxent

Profil białej, gładkiej listwy przypodłogowej DX183 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent to delikatny i zarazem stylowy profil wielofunkcyjny wyśmienitego producenta sztukaterii. Jest to średniej wielkości model kolekcji Cascade. Gładka biała listwa podłogowa DX183 wykonana z wysokiej jakości duropolimerów, łączy w sobie twardość i łatwość obróbki. Pięknie zaokrąglona górna krawędź cokoła, elegancko połączy nam ścianę z podłogą zakrywając dylatację. Biała listwa przypodłogowa gładka DX183 jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, wodoodporna, mająca właściwości samogaszące, łatwa i szybka w montażu, oraz do malowania na dowolny wybrany kolor farby. Jest to także sztukateria wewnętrzna, która będzie świetnie dekorować zarówno sufit jak i podłogę. Profil wielofunkcyjny DX183 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent jest średniej wysokości z rodziny trzech cokołów Cascade do których należą także DX182, oraz DX184. Cała kolekcja profili wielofunkcyjnych może pełnić funkcję gładkiej listwy przypodłogowej lub gzymsu " listwy sufitowej " w całości po stronie sufitowej. Gładka listwa przypodłogowa DX183 Orac Decor Cascade dostępna jest także w sklepie www.Dekorplanet.pl wersji elastycznej FLEX o długości 200 cm. 

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Świetne

Dobrze doradzone, polecam

  Oceń 
  2019-10-31

  Fenomenalne

  Idealny wybór, doskonała jakość. Polecam

   Oceń 
   2019-08-06

   Super obsługa

   Bardzo szybka wysyłka

    Oceń 
    2019-07-30

    Doskonałe

    Idealny wybór, doskonała jakość. Polecam

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     DX183 BIAŁA, GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

     DX183 BIAŁA, GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

     Gładki-biały profil wielofunkcyjny DX183 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent to sztukateria, którą możemy montować jako listwę przypodłogową, a także jako gzyms sufitowy. Dany model DX183 jest zaokrąglony w górnej krawędzi pozbawiony jakichkolwiek zdobień i wzorów. Cascade Orac Decor to bliźniacza kolekcja profili wielofunkcyjnych o różnych wysokościach prostych i gładkich. 

     Produkty powiązane