Obniżka! DX184-2300, dx184, BIAŁA, GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, ORAC DECOR, CASCADE, przypodłogowe, gzyms, profil wielofunkcyjny Zobacz większe

Wysoka, gładka, biała listwa przypodłogowa DX184 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent to najwyższy profil z owej kolekcji. Dany model DX184 gładkiej listwy przypodłogowej o wysokości 11 cm, który śmiało możemy zastosować także jako listwę sufitową. Tego typu sztukateria wielofunkcyjna daje nam całe spektrum możliwości wszelkiego rodzaju zastosowań w projektowanych wnętrzach.

DX184 BIAŁA, GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

LISTWA PRZYPODŁOGOWA DX184    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość11 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

90,74 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 99,72 zł brutto

45,37 zł za 1 mb.

W magazynie: 921 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Biała gładka wysoka listwa przypodłogowa DX184 Orac Decor CASCADE Axxent

Profil białej, gładkiej listwy przypodłogowej DX184 Orac Decor Cascade z fantastycznej kolekcji Axxent to oryginalny i efektowny profil wielofunkcyjny znanego producenta sztukaterii wewnętrznej i zewnętrznej. To najwyższy model z kolekcji Cascade. Gładka-biała listwa podłogowa DX184 została wykonana z wysokiej jakości materiałów "duropolimerów", które łączą w sobie twardość i łatwość obróbki. Delikatnie zaokrąglona górna krawędź gładkiej listwy przypodłogowej, połączy nam ścianę z podłogą tworząc dekoracje w pomieszczeniu. Wysoka biała listwa przypodłogowa gładka DX184 jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, wodoodporna, mająca właściwości samogaszące, łatwa i szybka w montażu, oraz do malowania na dowolny wybrany kolor farby pasujący do aranżacji. Model sztukaterii wewnętrznej DX184 będzie świetnie dekorować zarówno sufit jak i podłogę. Profil wielofunkcyjny DX184 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent jest najwyższy z rodziny trzech listew Cascade do których należą także DX182, oraz DX183. Kolekcja profili wielofunkcyjnych Cascade w całości może pełnić funkcję gładkiej listwy przypodłogowej lub gzymsu " listwy sufitowej " po stronie sufitowej. Gładka, wysoka listwa przypodłogowa DX184 Orac Decor Cascade można zakupić w sklepie www.Dekorplanet.pl także w wersji elastycznej FLEX o długości 200 cm. 

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2019-10-31

Polecam

Doskonała jakość, wyglądają pięknie!

  Oceń 
  2019-08-06

  Polecam !!

  Szybka wysyłka

   Oceń 
   2019-07-30

   Dobre

   polecam zakupy w sklepie

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    DX184 BIAŁA, GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

    DX184 BIAŁA, GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR CASCADE AXXENT

    Wysoka, gładka, biała listwa przypodłogowa DX184 Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent to najwyższy profil z owej kolekcji. Dany model DX184 gładkiej listwy przypodłogowej o wysokości 11 cm, który śmiało możemy zastosować także jako listwę sufitową. Tego typu sztukateria wielofunkcyjna daje nam całe spektrum możliwości wszelkiego rodzaju zastosowań w projektowanych wnętrzach.

    Produkty powiązane