Biokominek Acara Ceramic Zobacz większe

Biokominek do zabudowy ACARA Ceramic może być również użytkowany jako biokominek naścienny (wiszący). Jego wymiary (niemal 120 cm szerokości) pozwalają na ozdobienie sporej powierdzchni ściany. Charakterystyczna dla tego modelu biokominka jest możliwość montażu różnych rodzajów wkładów.

Biokominek Acara Ceramic

Acara Ceramic Biokominek    Nowy produkt
ProducentKami
Tyb biokominkaDo zabudowy lub naścienny
Konstrukcja biokominkaWkład na biopaliwo umieszczony w podstawie wykonanej ze stali o gr. 3 mm, malowanej proszkowo; ścianka z blachy stalowej malowanej proszkowo na kolor czarny półmatowy, do której mocowana jest ceramika
Materiał konstrukcyjny korpusuBlacha stalowa o gr. 1,5 mm malowana proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny półmatowy NON 000
Wymiary nominalne (szer x gł x wys)1180 x 210 x 605 mm
Optymalna pojemność i przewidywany czas palenia2 x 2,3 l / 4-6 h - dla wkładów 160 / 370
Materiał dekoracyjnyCeramika - wzory i kolorystyka do wyboru
Waga biokominka34 kg
Wkład standardowy2 wkłady 160 / 370
Wkład opcjonalny1 wkład 160 / 500 (poj. 3,3 l) lub 1 wkład 160 / 650 (poj. 4,4 l) - przewidywany czas palenia: 4-6 h
Prawo odstąpienia od umowyTAK - zobacz warunki w załączniku poniżej
Termin realizacji 5 - 14 dni
W cenieBiokominek wraz z wkładem na biopaliwo wg wybranych parametrów, zapalarka, rygiel do regulacji płomienia.
Darmowa dostawa od3000 zł
Forma i koszty dostawy127 zł (paleta)
Gwarancja2 lata

Ten produkt nie występuje już w magazynie

3 272,34 zł brutto  /szt.

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Biokominek do zabudowy ACARA Ceramic może być również użytkowany jako biokominek naścienny (wiszący). Jego wymiary (niemal 120 cm szerokości) pozwalają na ozdobienie sporej powierzchni ściany. Charakterystyczna dla tego modelu biokominka jest możliwość montażu różnych rodzajów wkładów - standardowo są to 2 wkłady 160 / 370 typu FALA lub LINIA (czarny albo inox), które można zastąpić jednym palnikiem 160 / 500 lub 160 / 650. Konstrukcja biokominka wykonana jest z blachy stalowej o gr. 1,5 mm i malowana proszkowo na kolor czarny półmatowy NON 000. Element dekoracyjny stanowi ceramiczna rama - oferujemy kilka rodzajów wybarwień ceramiki do wyboru. Kominek na biopaliwo ACARA Ceramic świetnie bedzie się prezentował zarówno w dużym mieszkaniu, jak i w salonie w domu jednorodzinnym, a także w gabinecie czy w restauracji.

Biokominek ACARA Ceramic można zamówić w wykończeniu ceramicznym: Rust, Silver, Zebra, Dark, Light, Sand, Chic, Patina, Silver Circle, Graphite Dark i Graphite Light. Ich desenie i kolorystykę znaleźć można we wzorniku wybarwień ceramicznych Ten model biokominka może być wyposażony w szybę ochronną: SHORT - montowaną na wsuwki, o szerokości odpowiadającej szerokości paleniska lub LONG - montowaną na całej szerokości biokominka za pomocą 4 wkrętek ze stali nierdzewnej.

Ze względu na rozmiary i wagę biokominek ACARA Ceramic wysyłamy przesyłką paletową. Po zamontowaniu można od razu rozpocząć jego użytkowanie.

Opinie

Oceń 
2018-01-09

Świetne

Perfekt

  Oceń 
  2017-12-27

  Polecam

  Ekspresowa wysyłka i super kontakt

   Oceń 
   2017-12-19

   Genialne!

   Świetne

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Biokominek Acara Ceramic

    Biokominek Acara Ceramic

    Biokominek do zabudowy ACARA Ceramic może być również użytkowany jako biokominek naścienny (wiszący). Jego wymiary (niemal 120 cm szerokości) pozwalają na ozdobienie sporej powierdzchni ściany. Charakterystyczna dla tego modelu biokominka jest możliwość montażu różnych rodzajów wkładów.

    Pliki do pobrania