Promocja! CZARNE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, MD359B MARDOM DECOR, CZARNA LISTWA PODŁOGOWA, LISTWY PODŁOGOWE CZARNE, CZARNE LISTWY PODŁOGOWE Zobacz większe

Czarna listwa podłogowa o symbolu MD359B Mardom Decor o gładkiej powierzchni. MD359B Mardom Decor - listwa przypodłogowa 7 cm która pasuje do wnętrz nowoczesnych, awangardowych czy eklektycznych. Czarne listwy podłogowe jak MD359B Mardom wykonane są w technologii ScratchShield. MD359B Mardom Decor to listwa przypodłogowa czarna odporna na wilgoć, wykonana w czarnej masie.

MD359B MARDOM DECOR - CZARNA LISTWA PODŁOGOWA

MD359B LISTWA PODŁOGOWA    Nowy produkt
ProducentMardom Decor
Wysokość7 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,6 cm.
MateriałPolyforce + Sctratch Shield
WodoodpornaTAK
KolorCzarna
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy39 zł (kurier Mardom)

59,59 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 62,73 zł brutto

29,80 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa czarna - MD359B Mardom Decor - ScratchShield

Czarna listwa podłogowa o symbolu MD359B Mardom Decor wykonana z materiału Polyforce w technologii ScratchShield. Listwa przypodłogowa czarna jak MD359B Mardom Decor nie ma zdobień i wzorów jest całkowicie gładka. Minimalistyczna, prosta czarna listwa podłogowa pod symbolem MD359B Mardom Decor to sztukateria do wnętrz nowoczesnych, awangardowych i z charakterem. Listwy podłogowe czarne tworzą we wnętrzu niesamowity styl. Listwa przypodłogowa czarna - MD359B Mardom posiada wymiary 200 x 7 x 1,6 cm. MD359B Mardom to listwy przypodłogowe czarne wykonane w nowoczesnej technologii ScratchShield odporniejsze na uderzenia o 24 %. Listwy podłogowe wykonane z masy Polyforce w kolorze czarnym po przecięciu także pozostaną czarne z bocznej strony profilu. 

Czarne listwy przypodłogowe o oznaczeniu MD359B Mardom Decor są wilgocioodporne, łatwe w montażu. Montaż wykonuje się po przez klejenie klejami montażowymi Mardom Max lub Fix Pro Mardom. Czarne listwy podłogowe nie posiadają narożników, łączników i zakończeń. Wszystko wykonujemy samemu wystarczy odpowiednio dociąć profil pod kątem.

Technologia ScratchShield®

Technologia ScratchShield to nowość na rynku listew. Wprowadzona nowa technologia ma za zadanie skuteczne utwardzenie listwy z polimerów.
Listwy polimerowe w technologi ScratchShield to twardsze 24% modele od standardowych listew.
Różnica pomiędzy zwykłymi listwami, a listwami w nowej technologi jest bardzo zauważalna przy próbie zarysowania powierzchni listwy ostrym narzędziem.

ScratchShield® - najtwardsze listwy polimerowe 

Pomiar wykonywany twardościomierzem - liczony w skali Shore’a.

Sztukateria Mardom Decor

Cała kolekcja firmy Mardom Decor charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz wykorzystaniem w produkcji trwałych materiałów. Dzięki temu wszystkie listwy przypodłogowelistwy ścienne czy listwy przysufitowe będą służyły w doskonałej formie przez wiele lat. Aby dopełnić gamę produktową, producent wprowadził listwy oświetleniowe oraz sztukaterię elewacyjną.

Uzupełnieniem oferty są kleje do montowania sztukaterii na ścianie oraz do łączenia listew, tj. odpowiednio Mardom Fix Pro oraz Mardom Fix Extra. Kleje nie zawierają rozpuszczalników oraz charakteryzują się mocnym wiązaniem.

Firma Mardom Decor

Mardom Decor to producent o fascynujących nieograniczonych możliwościach aranżacji wnętrz jakie daje zastosowanie sztukaterii. Pasją firmy jest tworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych pomieszczeń pełnych wyjątkowej atmosfery i charakteru. Projektanci kreują unikalne wzory zgodne z bieżącymi trendami-od minimalizmu, który nigdy nie wychodzi z mody przez nowoczesne i współczesne akcenty. Puść wodzę fantazji i wyobraźni, uwolnij swój nieograniczony potencjał i stwórz wnętrze spełniające Twoje najśmielsze pragnienie.

Cała kolekcja firmy Mardom Decor charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz wykorzystaniem w produkcji trwałych materiałów. Dzięki temu wszystkie listwy przypodłogowelistwy ścienne czy listwy przysufitowe będą służyły w doskonałej formie przez wiele lat. Aby dopełnić gamę produktową, producent wprowadził listwy oświetleniowe oraz sztukaterię elewacyjną.

Uzupełnieniem oferty są kleje do montowania sztukaterii na ścianie oraz do łączenia listew, tj. odpowiednio Mardom Fix Pro oraz Mardom Fix Extra. Kleje nie zawierają rozpuszczalników oraz charakteryzują się mocnym wiązaniem.

Kolekcja listew przypodłogowych Elite

Listwy podłogowe Elite to produkt wykonany z Polyforce- bardzo trwałego i o wysokiej gęstości materiału, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cokoły z kolekcji Elite pokrywane są powłoką SupremeSatin, będący najwyższej jakości bardzo ekskluzywnym wykończeniowym lakierem. Nałożony lakier nadaje listwom nieskazitelnego wyglądu, który fenomenalnie wpływa na całą aranżację wnętrza. Największymi zaletami i cechami powłoki SupremeSatin jest oryginalność i elegancja listew, które każdego zachwycą swoja satynową głębią, idealną gładkością i śnieżną bielą. Z powłoki listwy możemy w łatwy sposób usunąć wszelkie zabrudzenia, a skład produktu z pewnością zadowoli zwolenników ekologicznych rozwiązań. Możemy śmiało powiedzieć, iż prawdziwy luksus mamy na wyciągnięcie ręki.

MARDOM DECOR COLLECTION

Mardom Decor to czołowa firma specjalizująca się w dystrybucji i produkcji sztukaterii. Markę kreują fantastyczne projekty, oryginalne unikalne wzory, a to wszystko przy współpracy wybitnych polskich designerów, dbających o utrzymanie wyjątkowego produktu w najwyższej jakości. Cechą która wyraźnie odróżnia Mardom Decor od konkurencji to oryginalne wzornictwo. Wszystkie projekty to innowacje, które są tworzone w oparciu o najnowsze trendy. Największym atutem sztukaterii firmy Mardom Decor jest jakość, a to wszystko dzięki stosowaniu wysokogatunkowych materiałów, oraz wykorzystywaniu najnowszych zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Walory estetyczne i praktyczne sprawiają, że klienci mogą się cieszyć kolekcjami Mardom Decor przez wiele wiele lat. Wyrazami uznania dla sztukaterii Mardom Decor są między innymi-Konsumencki Lider Jakości 2014, tytuł Diament Designu 2015, oraz nagroda Dobry Design 2015.

Opinie

Napisz opinię

MD359B MARDOM DECOR - CZARNA LISTWA PODŁOGOWA

MD359B MARDOM DECOR - CZARNA LISTWA PODŁOGOWA

Czarna listwa podłogowa o symbolu MD359B Mardom Decor o gładkiej powierzchni. MD359B Mardom Decor - listwa przypodłogowa 7 cm która pasuje do wnętrz nowoczesnych, awangardowych czy eklektycznych. Czarne listwy podłogowe jak MD359B Mardom wykonane są w technologii ScratchShield. MD359B Mardom Decor to listwa przypodłogowa czarna odporna na wilgoć, wykonana w czarnej masie.

Produkty powiązane