Promocja! sx168, SX168 ORAC DECOR SQUARE LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA, LISTWY ŚCIENNE ORAC, NOWOCZESNE LISTWY SCIENNE, PROSTE LISTWY ŚCEIENN Zobacz większe

Listwa ścienna płaska SX168 Orac Decor z kolekcji Axxent. SX168 Orac to duża listwa dekoracyjna ścienna o wysokości 15,1 cm. bez wzorów do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Listwy dekoracyjne ścienne SX168 można użyć także jako listwa przysufitowe, listwy sufitowe i listwy przypodłogowe. Listwa ścienna o symbolu SX168 Orac Decor to wysoka jakość materiałów, odporna na uszkodzenia.

SX168 ORAC DECOR SQUARE LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA

ORAC SX168    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość15,1 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,4 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

104,34 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 114,66 zł brutto

52,17 zł za 1 mb.

W magazynie: 998 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

SX168 Orac Decor Square Listwa ścienna - dekoracyjna

Listwa dekoracyjna ścienna o symbolu SX168 Orac Decor to listwa ścienna płaska o całkowicie gładkiej powierzchni bez zdobień i wzorów. SX168 Orac Decor to model sztukaterii o wielu możliwościach zastosowań o dużym rozmiarze 15,1 cm szerokości. Listwa ścienna poliuretanowa SX168 będzie pięknie dekorować aranżowane wnętrze dodając charakteru i stylu. Model SX168 Orac Decor to duży model, który sprawdzi się w większych pomieszczeniach. Zdjęcia zamieszczone na naszej stronie mogą dodać inspiracji w jaki sposób SX168 Orac Decor może zostać wykorzystana do projektowanego pomieszczenia. Listwa dekoracyjna ścienna producenta Orac Decor SX168 może zostać zastosowana jako listwa przypodłogowa, listwa przysufitowalistwa sufitowa, a także jako obudowa - zabudowa drzwi. Model SX168 pięknie ozdobi monotonną ścianę, dodając przy tym także charakteru i klasy w aranżowanym wnętrzu. Listwy dekoracyjne ścienne są łatwe w montażu, które docinamy ręczną bądź elektryczną piłą ( z regulacją prędkości ). Montaż listew ściennych wykonujemy po przez klejenie listew klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 i tak samo ze sobą łączymy ( specjalnym klejem do łączeń DecoFix Extra FX200 ). Listwa ścienna SX168 została stworzona z odpornego na uszkodzenia Duropolymer®, który cechuje się także odpornością na wilgoć i możliwością malowania na dowolny kolor farbami.

Białe listwy przypodłogowe SX168 Orac Decor Square

Biała listwa podłogowa SX168 Orac Decor z kolekcji Axxent to wysoka listwa przypodłogowa o wielu możliwościach w atrakcyjnej cenie. SX168 Orac Decor to gładka i prosta listwa odporna na wilgoć. Listwy przypodłogowe SX168 to wytrzymałe profile odporne na uszkodzenia mechaniczne, wodoodporne przez co możemy je stosować w zawilgoconych miejscach takich jak kuchnia czy łazienka. Listwa przypodłogowa posiada możliwość pomalowania jej po montażu na dowolny kolor farbą. SX168 Orac to listwa przypodłogowa o wymiarach 200 x 15,1 x 1,4 cm. Listwy przypodłogowe SX168 Orac Decor to profile uniwersalne często stosowane także jako zabudowy do drzwilistwy ścienne czy listwy przysufitowe.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Naprawdę świetne

Fajna obsługa, szybka wysyłka polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX168 ORAC DECOR SQUARE LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA

  SX168 ORAC DECOR SQUARE LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA

  Listwa ścienna płaska SX168 Orac Decor z kolekcji Axxent. SX168 Orac to duża listwa dekoracyjna ścienna o wysokości 15,1 cm. bez wzorów do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Listwy dekoracyjne ścienne SX168 można użyć także jako listwa przysufitowe, listwy sufitowe i listwy przypodłogowe. Listwa ścienna o symbolu SX168 Orac Decor to wysoka jakość materiałów, odporna na uszkodzenia.

  Produkty powiązane