Obniżka! PROFIL ŚCIENNY FLEX 9901F LUXXUS ORAC DECOR, SZTUKATERIA, UNIWERSALNA, SUFITOWA, ŚCIENNA, GŁADKA, WYPUKŁA, ODPORNA Zobacz większe

Profil ścienny Flex P9901F Luxxus Orac Decor to sztukateria dekoracyjna w wersji giętkiej. Profil listwy typu " kapelusz Napoleona " gładki, bez wzorów. Model idealnie prezentuje się z listwami sufitowymi C335 i C990 Orac Decor tworząc wyjątkowe kompozycje na suficie. Model listwy uniwersalny stosowany na ścianie jaki suficie, a przy tym elastyczny idealny na nierówności występujące na ścianie. 

P9901F ELASTYCZNY PROFIL ŚCIENNY FLEX LUXXUS ORAC DECOR

PROFIL ŚCIENNY FLEX P9901F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
Wysokość7cm.
Długość200 cm
Głębokość1,4cm
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

213,05 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 234,12 zł brutto

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Elastyczne listwy FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy FLEX należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Luxxus Orac Decor

Kolekcja Luxxus firmy Orac Decor to oczko w głowie wśród sztukaterii Orac Decor. Produkty zawierają szeroki wybór bardzo luksusowych akcesoriów dekoracyjnych i kreatywnych, oryginalnych profili. Kolekcja zawiera kompletną gamę sztukaterii, która pomoże zrealizować najróżniejsze pomysły od początku do końca. Wyjątkowa kolekcja sztukaterii Luxxus zawierająca między innymi listwy przypodłogowe, listwy ścienne, profile, panele, elementy systemów oświetlenia, oraz elementy dekoracyjne. Wszystkie produkty kolekcji Luxxus są oryginalne, wyjątkowe i ponadczasowe.  

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-02-23

Towar godny polecenia

Ekspresowa wysyłka i super kontakt

  Oceń 
  2018-01-16

  Doskonałe

  Perfekcyjne i szybka dostawa

   Oceń 
   2018-01-15

   Polecam !!!

   Szczerze polecam

    Oceń 
    2018-01-08

    Świetne

    Super obsługa i super towar

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     P9901F ELASTYCZNY PROFIL ŚCIENNY FLEX LUXXUS ORAC DECOR

     P9901F ELASTYCZNY PROFIL ŚCIENNY FLEX LUXXUS ORAC DECOR

     Profil ścienny Flex P9901F Luxxus Orac Decor to sztukateria dekoracyjna w wersji giętkiej. Profil listwy typu " kapelusz Napoleona " gładki, bez wzorów. Model idealnie prezentuje się z listwami sufitowymi C335 i C990 Orac Decor tworząc wyjątkowe kompozycje na suficie. Model listwy uniwersalny stosowany na ścianie jaki suficie, a przy tym elastyczny idealny na nierówności występujące na ścianie. 

     Produkty powiązane