Promocja! GIĘTKI PANEL ŚCIENNY, PANEL ŚCIENNY 3D GIĘTKI, W108F FLEX ORAC DECOR, ELASTYCZNY PANEL 3D, GIĘTKI PANEL ŚCIENNY, Zobacz większe

Nowoczesne panele ścienne 3D - W108F Orac Decor. Eleganckie panele dekoracyjne można montować na ścianę lub sufit. Panele scienne 3D stylowo wypełniają wnętrza pomieszczeń. Panel 3D buduje także charakter pomieszczenia. Kasetony 3D o symbolu W108F Orac Decor możemy łączyć z profilem CX190 Orac Decor. Takie panele ścienne 3D to wzór przestrzenny połączonych trójkątów.

W108F FLEX ORAC DECOR - PANELE ŚCIENNE 3D - ZIGZAG

W108F ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
Wysokość25 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,8 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
FLEXPanel Elastyczny ( giętki )
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od250 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 30,75 zł
Gwarancja24 miesiące

386,78 zł brutto  /szt.

-7%

Zamiast 415,89 zł brutto

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

Panele ścienne 3D - W108F Orac Decor - Zigzag

Panele scienne 3D występują także w wersji Flex czyli elastycznej jak W108F Orac Decor - Zigzag. Model W108F Orac Decor jest częścią kolekcji 3D Wall Covering. Panele ścienne 3D zaprojektowane przez Orio Toniniego. Aby pokryć 1 metr kwadratowy, potrzebujesz 2 sztuk. Promień zgięcia: R min = 40 cm, R ** min = 30 cm.

Nowoczesne panele na ścianę o oznaczeniu W108F Orac Decor to elastyczne dekoracje idealne na ścianę. Panel ścienny W108F Orac Decor ma przestrzenny wzór połączonych trójkątów. W108F Orac Decor to dekoracja inspirowana geometrycznymi kształtami dostrzeżonymi w nowoczesnej architekturze. Panel ścienny 3D jak W108F Orac ma kształt prostokąta o wymiarach 200 x 1,8 x 25 cm. Panele na ścianę pod symbolem W108F Orac Decor to wytrzymałe i elastyczne dekoracje wykonane z polimerów " Purotouch ". Panele ścienne są twarde w dotyku, wodoodporne, łatwe w montażu i co ważne z możliwością malowania farbami. Panele ścienne jak W108F Orac Decor posiadają efektowny wzór wypukłych trójkątów, przez co daje to ładny efekt wizualny na ścianie. W108F Orac Decor to sztukateria, wewnętrzna dekoracyjna, która po zamontowaniu ozdobi monotonną i ścianę lub sufit. Kasetony ścienne takie jak W108F Orac Decor w wersji flex czyli elastycznej są odporne na uszkodzenia mechaniczne, szybkie w montażu, oraz całkowicie wilgocioodporne. Panele ścienne W108F Orac Decor to dekoracje ścienne, które zamienią pomieszczenie w nowoczesne i niepowtarzalne. Każde wnętrze z takimi dekoracjami będzie mieć swój charakter i oryginalny styl. Panele ścienne można stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu jak i w restauracji, hotelu, pensjonacie czy w obiektach użyteczności publicznej. Panel ścienny o symbolu W108F Orac Decor - Zigzag dostępny jest w sklepie online www.Dekorplanet.pl. także w wersji twardej.

Bądź oryginalny, uwolnij swoją kreatywność i zaprojektuj wyjątkowe dzieło sztuki, które idealnie pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza. Bawmy się różnymi wzorami i kształtami, a także używaj zabawnych akcentów kolorystycznych jako wykończenia.

Panele ścienne o symbolu W108F Orac Decor bardzo ładnie komponują się także w połączeniu z innymi elementami. Takim przykładem jest listwa ścienna prosta o symbolu CX190 Orac Decor.

Panele ścienne montowane są na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

W108F FLEX ORAC DECOR - PANELE ŚCIENNE 3D - ZIGZAG

W108F FLEX ORAC DECOR - PANELE ŚCIENNE 3D - ZIGZAG

Nowoczesne panele ścienne 3D - W108F Orac Decor. Eleganckie panele dekoracyjne można montować na ścianę lub sufit. Panele scienne 3D stylowo wypełniają wnętrza pomieszczeń. Panel 3D buduje także charakter pomieszczenia. Kasetony 3D o symbolu W108F Orac Decor możemy łączyć z profilem CX190 Orac Decor. Takie panele ścienne 3D to wzór przestrzenny połączonych trójkątów.

Produkty powiązane