Promocja! PANEL ŚCIENNY, GIĘTKI PANEL 3D, W109F FLEX ORAC DECOR, PANELE ŚCIENNE 3D, PANELE NA ŚCIANĘ, W109F ORAC, Zobacz większe

Nowoczesny panel ścienny W109F Orac Decor. Dekoracyjny panel ścienny gotowy do montażu na ścianę zarówno w pionie jak i poziomie. Panele ścienne to sposób na aranżację ściany. 3D panel to krok, aby wnętrze nabrało charakteru. Panele ścienne 3D o symbolu W109F Orac Decor mają wymiar 200 x 1,3 x 25 cm. Panel 3D w wersji Flex elastyczny na wszelkiego rodzaju zaokrąglenia.

W109F FLEX ORAC DECOR 3D PANEL - PANEL ŚCIENNY - VALLEY

W109F ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
Wysokość25 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolorBiały
FLEXPanel elastyczny
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od250 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 30,75 zł
Gwarancja24 miesiące

386,78 zł brutto  /szt.

-7%

Zamiast 415,89 zł brutto

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

Panel ścienny 3D - 3D panel - W109F Orac Decor - Valley - Flex ( elastyczny )

Nowoczesna elastyczna wersja W109F Orac Decor to panel ścienny gotowy do montażu na ścianie i suficie zarówno w pionie jak i poziomie. Panel ścienny W109F Orac Decor posiada kształt prostokąta o wymiarach 200 cm. x 1,3 cm. x 25 cm. Panele ścienne 3D o symbolu W109F Orac Decor to wytrzymałe ścienne dekoracje wykonane z odpornych giętkich materiałów. Panele ścienne są wodoodporne, łatwe w montażu i co ważne z możliwością malowania farbami na kolor pasujący do wnętrza. Panel ścienny posiada ciekawy wzór niczym wzburzona fala na wodzie i daje fantastyczny efekt wizualny na ścianie. W109F Orac Decor to wewnętrzna dekoracja, która bardzo ładnie wypełni monotonną i niezagospodarowaną ścianę lub sufit. Kasetony ścienne 3D takie jak W109F Orac Decor to odporne na uszkodzenia mechaniczne elementy dekoracyjne. Panele ścienne cechuje także odporność na wilgoć, szybki montaż, oraz super jakość. Panele ścienne W109F Orac Decor to nowoczesne dekoracje ścienne w formie gotowych paneli, które zamienią pomieszczenie w oryginalne i niepowtarzalne. Każde aranżowane wnętrze z takimi dekoracjami będzie mieć swój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, a co za tym idzie także i swój styl. 3D panel możemy montować na ścianie jako dekoracja pionowa lub pozioma. Panele ścienne można stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu jak i w restauracji, hotelu, pensjonacie czy w obiektach użyteczności publicznej. Panel ścienny W109F Orac Decor - Valley dostępny jest w sklepie online www.Dekorplanet.pl. 

Panele ścienne o symbolu W109F Orac Decor idealne na wszelkiego rodzaju zaokrąglenia.

 Zaprojektowany przez Orio Toniniego. Aby pokryć 1 metr kwadratowy, potrzebujesz 2 sztuk. Promień zgięcia: R min = 40 cm, R ** min = 30 cm.

Panele ścienne o symbolu W109F Orac Decor bardzo ładnie komponują się także w połączeniu z innymi elementami sztukaterii dekoracyjnej. Podobne panele ścienne o fantastycznym nowoczesnym kształcie to W108 Orac Decor, oraz W110 Orac Decor.

Panele ścienne montowane są na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

W109F FLEX ORAC DECOR 3D PANEL - PANEL ŚCIENNY - VALLEY

W109F FLEX ORAC DECOR 3D PANEL - PANEL ŚCIENNY - VALLEY

Nowoczesny panel ścienny W109F Orac Decor. Dekoracyjny panel ścienny gotowy do montażu na ścianę zarówno w pionie jak i poziomie. Panele ścienne to sposób na aranżację ściany. 3D panel to krok, aby wnętrze nabrało charakteru. Panele ścienne 3D o symbolu W109F Orac Decor mają wymiar 200 x 1,3 x 25 cm. Panel 3D w wersji Flex elastyczny na wszelkiego rodzaju zaokrąglenia.

Produkty powiązane