ZAKOŃCZENIE LEWE LAMELI, L0101L MARDOM DECOR, BIAŁE LEWE ZAKOŃCZENIE LAMELI, BIAŁE LAMELKI ZAKOŃCZENIE, LEWE ZAKOŃCZENIE LAMELEK Zobacz większe

L0101L to zakończenie lameli w kolorze białym do modelu L0101. Zakończenie daje gwarancje estetycznego wykończenia z lewej strony. Zakończenia występują również prawo stronne o symbolu L0101R. Zakończenie L0101L Mardom Decor montuje się po przez przyklejenie do ściany i wsunięcie w lamele. L0101L jest fabrycznie białe lecz surowe i można je pomalować na wybrany kolor najlepiej po montażu.

L0101L MARDOM DECOR - BIAŁE LEWE ZAKOŃCZENIE LAMELI

L0101L ZAKOŃCZENIE LEWE    Nowy produkt
ProducentMardom Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaStretto
Długość270cm.
Szerokość3,6 cm
Głębokość1.2 cm.
MateriałPolimer + Sctratch Shield
WodoodpornaTAK
Uwaga 2Zakończenie lewe do lameli L0101
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy39 zł (kurier Mardom)

34,99 zł brutto  /szt.

12,96 zł za 1mb

W magazynie: 963 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Zakończenie L0101L Mardom Decor - kolor biały

L0101L Mardom Decor to dedykowane lewe zakończenie w kolorze białym. Lamele w tym samym kolorze występują o symbolu L0101 także w kolorze białym. Zakończenie pozwoli estetycznie zakończyć lamele z lewej strony. Wykonane z odpornego na uszkodzenia materiału, który można malować. Wymiary zakończenia L0101L Mardom to 270 x 3,6 x 1,2 cm. Montaż na dedykowany klej.

wymiary paneli ściennych

Stretto

Kolekcja Stretto to wnętrzarski must - have dla zwolenników delikatnych i subtelnych akcentów we wnętrzach. Wąskie profile tworzą gęsty wzór, który stanowi piękne urozmaicenie na gładkiej ścianie. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie odcienia lameli do podłogi, czy mebli. Najwyższe parametry użytkowe sprawiają, że możesz stosować je w każdym pomieszczeniu - w łazience, przedpokoju, czy salonie. W kolekcji występują również Lamele w kolorze białym, które można pomalować na dowolny kolor. 

panele ścienne drewnopodobne lamele

Technologia ScratchShield®

Technologia ScratchShield to nowość na rynku. Wprowadzona nowa technologia to skutecznie utwardzone lamele z polimerów.
Lamele ścienne w technologii ScratchShield to twardsze o 24% modele od standardowych produktów.
Różnica pomiędzy zwykłym materiałem, a wykonanym w nowej technologii jest bardzo zauważalny przy próbie zarysowania powierzchni.

ScratchShield® - najtwardsze lamele polimerowe 

Pomiar wykonywany twardościomierzem - liczony w skali Shore’a

WODOODPORNE LAMELKI ŚCIENNEpolskie panele ściennetechnologia scratchshield
redukcja dźwiękówszybki montaż paneli ściennych lamelipanele podlegają recyklingowi
dlugie panele ścienne lamelkipanele w odcieniach drewnamożliwość malowania paneli ściennych

Lamelli producenta Mardom Decor to synonim jakości, precyzji i najlepszego designu. Lamele ścienne to absolutny hit wnętrzarski, który na stałe zagościł we współczesnym
projektowaniu. Lamele to poszerzenie już bogatego asortymentu Mardom Decor - wiodącego producenta listew dekoracyjnych ( sztukaterii wewnętrznej ). Doświadczenie oraz jakość, którą wypracowaliśmy w produkcji sztukaterii, zainspirowały nas do stworzenia tej wyjątkowej dekoracji w formie lameli, produktu który całkowicie odmieni projektowane wnętrze.

Dekoracje ścienne to to, czym zajmujemy się nieustannie od ponad 20 lat. Stale śledzimy panujące trendy na świecie. Jesteśmy świadomi wyzwań, które stawia przed klientami współczesne budownictwo. Wiemy jakie właściwości powinien posiadać produkt idealny. Wypełniając te wszystkie założenia, stworzyliśmy całą gamę nowych produktów. Lamele ścienne dopracowane w najmniejszym detalu.

Bliski kontakt z klientami i projektantami wnętrz dał nam możliwość poznania potrzeb odbiorców, oraz inwestorów do zaprojektowania dedykowanych wzorów perfekcyjnie dostosowanych do ich preferencji - zarówno pod kątem użytkowym, jak i wizualnym. Gama kolorów została opracowana z uwzględnieniem różnych stylów wnętrzarskich. Kształty i wymiary lameli to efekt wielu konsultacji technicznych. Materiał, z którego wykonane są lamele to bezkompromisowa jakość, trwałość i wodoodporność, którą klienci znają już ze sztukaterii Mardom Decor. Opracowana przez nas technologia montażu daje możliwość błyskawicznej i łatwej instalacji, której sprosta każdy klient.

Cieszymy się, że możemy przekazać Państwu kolejny produkt, który ozdobi Wasze przestrzenie. Jesteśmy pewni, że Lamelli w połączeniu z listwami dekoracyjnymi
Mardom Decor nadadzą ostatni, decydujący szlif w Waszych wnętrzach.

Listwa podłogowa MD014 Mardom służy do wykończenia lameli przy podłodze. Wykonana z wodoodpornego materiału PolyForce. Może być malowana na dowolny kolor przy użyciu farby wodnej. Wymiar: 200 x 8 x 1,4 cm.

Opinie

Napisz opinię

L0101L MARDOM DECOR - BIAŁE LEWE ZAKOŃCZENIE LAMELI

L0101L MARDOM DECOR - BIAŁE LEWE ZAKOŃCZENIE LAMELI

L0101L to zakończenie lameli w kolorze białym do modelu L0101. Zakończenie daje gwarancje estetycznego wykończenia z lewej strony. Zakończenia występują również prawo stronne o symbolu L0101R. Zakończenie L0101L Mardom Decor montuje się po przez przyklejenie do ściany i wsunięcie w lamele. L0101L jest fabrycznie białe lecz surowe i można je pomalować na wybrany kolor najlepiej po montażu.

Produkty powiązane