Promocja! ELASTYCZNY PANEL ŚCIENNY, W116F BAR XL ORAC DECOR, W116 PANEL ŚCIENNY, PANELE ŚCIENNE ORAC, panel na ścianę, panel na ścianie Zobacz większe

Panel ścienny W116F Bar XL Orac Decor w elastycznej wersji Flex jest idealnym rozwiązaniem na łuki i zaokrąglenia. Panele na ścianę posiadają wymiary 200 x 25 x 2 cm Panele ścienne 3D W116F Orac Decor charakteryzują się regularnym wzorem lamel. Panele 3D są wytrzymałe i można je łatwo pomalować na dowolny kolor. W116F Orac Decor wraz z listwami CX190 i SX194 tworzą harmonijną całość.

W116F BAR XL ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY - ELASTYCZNY

W116F ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Długość200 cm
Szerokość25 cm
Głębokość2 cm
WodoodpornaTAK
FLEXPanel elastyczny ( giętki )
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

545,06 zł brutto  /szt.

-12%

Zamiast 619,39 zł brutto

272,53 zł za 1 mb

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Panel na ścianę - W116F Bar XL Orac Decor - Flex ( elastyczny )

Panele na ścianę w wersji elastycznej dla modelu W116 Orac to model W116F Orac ( Flex ). W116F Orac Decor to najnowsze proporcjonalne uzupełnienie dla W111 BAR i W119 BAR MIX, również zaprojektowane przez Orio Toniniego. Razem ta doskonale zbalansowana para oferuje niekończące się możliwości, aby pokryć Twoje ściany osobowością. Graj z rytmem różnych rozmiarów i ożywiaj pomieszczenia kolorami. Promień elastyczności: R min = 40 cm, R** min = 30 cm.

Panel ścienny o symbolu W116F Orac Decor idealny na wszelkiego rodzaju zaokrąglenia, łuki, czy wypukłości na ścianie.

Panel ścienny W116F Bar XL Orac Decor to nowy element dekoracyjny z serii Bar, który doskonale pasuje do liniowych projektów ścian. Został zaprojektowany przez Orio Toniniego i charakteryzuje się kontrolowaną regularnością, która tworzy niepowtarzalny i intrygujący wygląd wnętrza. W połączeniu z istniejącymi panelami z serii Bar i Bar Mix, panel na ścianę W116F Bar XL - Orac Decor pozwala na stworzenie niekończącego się liniowego wzoru na ścianie. Dzięki dołożonym do projektu profilom CX190 i SX194 można uzyskać interesujący efekt kolorów i ożywić każde wnętrze.

Panel dekoracyjny W116F Bar XL Orac Decor to gotowy do montażu element dekoracyjny, który można zainstalować na ścianie w pionie lub poziomie. Panele 3D W116F Orac Decor to kasetony dekoracyjne o wymiarach 200 x 25 x 2 cm wykonane z giętkich polimerów. W116F Orac Decor charakteryzuje się gładką powierzchnią i dużą elastycznością. Panele 3D - W116F Orac Decor można łatwo pomalować na kolor odpowiadający konkretnej aranżacji wnętrza lecz dopiero po montażu. W116F Bar XL to wytrzymałe i odporne na wilgoć panele, cieszące się dużą popularnością dzięki swoim właściwościom i możliwością montażu na zaokrągleniach i łukach. Montaż jest prosty i szybki, a nasz sklep internetowy oferuje panele na ścianę w atrakcyjnych cenach oraz zapewnia szybką wysyłkę.

W116F Orac Decor to panele 3D - Flex czyli elastyczne, które możemy łączyć z bliźniaczymi modelami w wersji twardej W116 Orac Decor.

Panele 3D W116F Orac Decor to nowoczesna dekoracja ścian w formie gotowych paneli, które w krótkim czasie nadadzą pomieszczeniu niepowtarzalnego i wyjątkowego charakteru. Można je stosować w różnego rodzaju wnętrzach, włącznie z restauracjami, hotelami, domami czy pensjonatami. Do montażu paneli należy użyć kleju zalecanego przez producenta Orac Decor.

Kluczowy element każdego projektu liniowej ściany oraz najnowszy członek rodziny BAR to W116F BAR XL. Kontrolowana regularność łączy się z istniejącymi panelami BAR i BAR MIX tworząc niepowtarzalny i intrygujący kod wnętrza. Połącz z CX190 i SX194, aby uzyskać nieskończony liniowy wzór gotowy do ożywienia ścian i kolorów.

Panele ścienne montowane są na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

W116F BAR XL ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY - ELASTYCZNY

W116F BAR XL ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY - ELASTYCZNY

Panel ścienny W116F Bar XL Orac Decor w elastycznej wersji Flex jest idealnym rozwiązaniem na łuki i zaokrąglenia. Panele na ścianę posiadają wymiary 200 x 25 x 2 cm Panele ścienne 3D W116F Orac Decor charakteryzują się regularnym wzorem lamel. Panele 3D są wytrzymałe i można je łatwo pomalować na dowolny kolor. W116F Orac Decor wraz z listwami CX190 i SX194 tworzą harmonijną całość.

Produkty powiązane