Biokominek Kami 1200 Zobacz większe

Biokominek elektroniczny to kominek na biopaliwo dla użytkowników gustujących w produktach najwyższej klasy i zapewniających indywidualizm w wystroju wnętrz. Jego wykonanie i parametry gwarantują bezpieczeństwo i prostotę obsługi, charakterystyczny design daje wszechstronne możliwości aranżacji.

Biokominek Kami 1200

Kami 1200    Nowy produkt
ProducentKami
KolekcjaPremium
Tyb biokominkaDo zabudowy
Konstrukcja biokominkaStal o gr. 2,5 mm (pokrywa ze stali o gr. 4 mm), malowana proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny (półmat), wnętrze wypełnione matą ceramiczną pokrytą stalową siatką maskującą.
Linia ognia i rodzaj zamknięciaFala, regulacja wielkości płomienia sterowana elektronicznie
Wypełnienie ceramiczne absorbujące biopaliwoMata ceramiczna
Wymiary nominalne (szer x gł x wys)1200 x 235 x 160 mm
ParametryMaksymalny pobór mocy: 75 W; średni pobór mocy: 3 W; maksymalna moc grzewcza 6.3 kW.
Optymalna pojemność i przewidywany czas palenia2,25 l / 9 h - maksymalny czas palenia przy pełnym zbiorniku zewnętrznym (poj. 10 l).
Waga biokominka30 kg
Prawo odstąpienia od umowyNIE - zobacz warunki w załącznikach poniżej
Termin realizacjiDo 30 dni
W cenieBiokominek elektroniczny, pilot zdalnego sterowania, zewnętrzny zbiornik na biopaliwo o poj. 10 l.
Darmowa dostawa od3000zł
Forma i koszty dostawy127 zł (paleta)
Gwarancja2 lata

Ten produkt nie występuje już w magazynie

11 925,67 zł brutto  /szt.

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Opis produktu

Biokominek elektroniczny to sterowany zdalnie za pomocą pilota zamknięty wkład na biopaliwo przeznaczony do zabudowy. Jego działaniem steruje odpowiednio zaprogramowany mikroprocesor umieszczony we wnętrzu. O bezpieczeństwo działania biokominka elektronicznego dbają różnego rodzaju czujniki, a w uproszczeniu obsługi pomaga automatyczna zapalarka. Dopełnieniem funkcjonalności biokominka elektronicznego jest wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz włącznik bezdotykowy, a także możliwość zaprogramowania czasu po jakim biokominek się wygasi i wyłączy. W obsłudze pomaga także automatyka tankowania biokominka elektronicznego biopaliwem z zewnętrznego zbiornika. O jego niskim poziomie i potrzebie uzupełnienia zapasu w kanistrze użytkownik jest informowany poprzez miganie wyświetlacza.

Biokominek elektroniczny to doskonały element aranżacji wnętrz nie tylko w mieszkaniu czy domu mieszkalnym, lecz również w budynkach użyteczności publicznej. Świetnie nadaje się do gabinetu, restauracji, salonu odnowy biologicznej czy do hotelowego baru.

 

Cechy produktu:

 • 5-punktowa kontrola poziomu paliwa - niezależny pomiar poziomu paliwa w palniku i zbiorniku (3 czujniki w palniku, 2 czujniki w zbiorniku zewnętrznym).
 • Podwójne zabezpieczenie przed zatankowaniem nadmiernej ilości paliwa - chroni również przed przelaniem paliwa w przypadku montażu palnika niezgodnie z wytycznymi producenta (brak wypoziomowania).
 • Niskonapięciowy układ zapłonu - niezawodny układ zapłonowy, pozbawiony potencjalnie niebezpiecznych elementów wysokonapięciowych – sterownik oraz wszystkie elementy wykonawcze palnika zasilanie napięciem bezpiecznym.
 • Cyfrowe sterowanie otwarciem szczeliny linii ognia - pozwala w precyzyjny i bezpieczny sposób kontrolować wielkość płomienia i jego wygaszanie.
 • Cyfrowy pomiar temperatury biopaliwa – ciągła kontrola temperatury panującej wewnątrz palnika.
 • System automatycznego wygaszania płomienia w przypadku braku zewnętrznego zasilania - w razie wystąpienia awarii zasilania i braku dopływu prądu palnik używając rezerwy prądu samoczynnie się wygasi.
 • Bezdotykowy włącznik zasilania – wzbudzany ruchem dłoni.
 • Kontrola czasu palenia z wykorzystaniem zegara kwarcowego - pozwala precyzyjnie zaplanować czas pracy palnika, umożliwiając samoczynne wygaszenie po 30, 60, 120, 240 minutach (1/2 h, 1 h, 2 h, 4 h).
 • Zdalne sterowanie wszystkimi funkcjami biokominka za pomocą bezprzewodowego pilota.

 

Biokominek elektroniczny KAMI 1200 ze względu na swoją specyfikę i gabaryty dostarczamy przesyłką paletową.

Opinie

Oceń 
2018-01-08

Doskonałe

Super obsługa

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Biokominek Kami 1200

  Biokominek Kami 1200

  Biokominek elektroniczny to kominek na biopaliwo dla użytkowników gustujących w produktach najwyższej klasy i zapewniających indywidualizm w wystroju wnętrz. Jego wykonanie i parametry gwarantują bezpieczeństwo i prostotę obsługi, charakterystyczny design daje wszechstronne możliwości aranżacji.

  Pliki do pobrania