Biokominek Kami 1200 Zobacz większe

Biokominek elektroniczny to kominek na biopaliwo dla użytkowników gustujących w produktach najwyższej klasy i zapewniających indywidualizm w wystroju wnętrz. Jego wykonanie i parametry gwarantują bezpieczeństwo i prostotę obsługi, charakterystyczny design daje wszechstronne możliwości aranżacji.

Biokominek Kami 1200

Kami 1200    Nowy produkt
ProducentKami
KolekcjaPremium
Tyb biokominkaDo zabudowy
Konstrukcja biokominkaStal o gr. 2,5 mm (pokrywa ze stali o gr. 4 mm), malowana proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny (półmat), wnętrze wypełnione matą ceramiczną pokrytą stalową siatką maskującą.
Linia ognia i rodzaj zamknięciaFala, regulacja wielkości płomienia sterowana elektronicznie
Wypełnienie ceramiczne absorbujące biopaliwoMata ceramiczna
Wymiary nominalne (szer x gł x wys)1200 x 235 x 160 mm
ParametryMaksymalny pobór mocy: 75 W; średni pobór mocy: 3 W; maksymalna moc grzewcza 6.3 kW.
Optymalna pojemność i przewidywany czas palenia2,25 l / 9 h - maksymalny czas palenia przy pełnym zbiorniku zewnętrznym (poj. 10 l).
Waga biokominka30 kg
Prawo odstąpienia od umowyNIE - zobacz warunki w załącznikach poniżej
Termin realizacjiDo 30 dni
W cenieBiokominek elektroniczny, pilot zdalnego sterowania, zewnętrzny zbiornik na biopaliwo o poj. 10 l.
Darmowa dostawa od3000zł
Forma i koszty dostawy127 zł (paleta)
Gwarancja2 lata

Ten produkt nie występuje już w magazynie

11 925,67 zł brutto  /szt.

Więcej informacji

Opis produktu

Biokominek elektroniczny to sterowany zdalnie za pomocą pilota zamknięty wkład na biopaliwo przeznaczony do zabudowy. Jego działaniem steruje odpowiednio zaprogramowany mikroprocesor umieszczony we wnętrzu. O bezpieczeństwo działania biokominka elektronicznego dbają różnego rodzaju czujniki, a w uproszczeniu obsługi pomaga automatyczna zapalarka. Dopełnieniem funkcjonalności biokominka elektronicznego jest wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz włącznik bezdotykowy, a także możliwość zaprogramowania czasu po jakim biokominek się wygasi i wyłączy. W obsłudze pomaga także automatyka tankowania biokominka elektronicznego biopaliwem z zewnętrznego zbiornika. O jego niskim poziomie i potrzebie uzupełnienia zapasu w kanistrze użytkownik jest informowany poprzez miganie wyświetlacza.

Biokominek elektroniczny to doskonały element aranżacji wnętrz nie tylko w mieszkaniu czy domu mieszkalnym, lecz również w budynkach użyteczności publicznej. Świetnie nadaje się do gabinetu, restauracji, salonu odnowy biologicznej czy do hotelowego baru.

 

Cechy produktu:

 • 5-punktowa kontrola poziomu paliwa - niezależny pomiar poziomu paliwa w palniku i zbiorniku (3 czujniki w palniku, 2 czujniki w zbiorniku zewnętrznym).
 • Podwójne zabezpieczenie przed zatankowaniem nadmiernej ilości paliwa - chroni również przed przelaniem paliwa w przypadku montażu palnika niezgodnie z wytycznymi producenta (brak wypoziomowania).
 • Niskonapięciowy układ zapłonu - niezawodny układ zapłonowy, pozbawiony potencjalnie niebezpiecznych elementów wysokonapięciowych – sterownik oraz wszystkie elementy wykonawcze palnika zasilanie napięciem bezpiecznym.
 • Cyfrowe sterowanie otwarciem szczeliny linii ognia - pozwala w precyzyjny i bezpieczny sposób kontrolować wielkość płomienia i jego wygaszanie.
 • Cyfrowy pomiar temperatury biopaliwa – ciągła kontrola temperatury panującej wewnątrz palnika.
 • System automatycznego wygaszania płomienia w przypadku braku zewnętrznego zasilania - w razie wystąpienia awarii zasilania i braku dopływu prądu palnik używając rezerwy prądu samoczynnie się wygasi.
 • Bezdotykowy włącznik zasilania – wzbudzany ruchem dłoni.
 • Kontrola czasu palenia z wykorzystaniem zegara kwarcowego - pozwala precyzyjnie zaplanować czas pracy palnika, umożliwiając samoczynne wygaszenie po 30, 60, 120, 240 minutach (1/2 h, 1 h, 2 h, 4 h).
 • Zdalne sterowanie wszystkimi funkcjami biokominka za pomocą bezprzewodowego pilota.

 

Biokominek elektroniczny KAMI 1200 ze względu na swoją specyfikę i gabaryty dostarczamy przesyłką paletową.

Opinie

Oceń 
2018-01-08

Doskonałe

Super obsługa

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Biokominek Kami 1200

  Biokominek Kami 1200

  Biokominek elektroniczny to kominek na biopaliwo dla użytkowników gustujących w produktach najwyższej klasy i zapewniających indywidualizm w wystroju wnętrz. Jego wykonanie i parametry gwarantują bezpieczeństwo i prostotę obsługi, charakterystyczny design daje wszechstronne możliwości aranżacji.

  Pliki do pobrania