Promocja! BIAŁA LISTWA MDF, NOVA 45 LAGRUS PLUS, LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF, WODOODPORNA LISTWA MDF, BIAŁE LISTWY MDF, LISTWY LAGRUS Zobacz większe

NOVA 45 to wilgocioodporna listwa przypodłogowa MDF od producenta LAGRUS Plus. Nova 45 pokryta została półmatową farbą RAL 9003. Listwy przypodłogowe MDF jak Nova45 posiadają frezowanie umożliwiające ukrycie przewodów, oraz ułatwiają montaż w przypadku nierównej podłogi przy samej ścianie (np. po cyklinowaniu). Białe listwy MDF montujemy na klej montażowy do ściany.

NOVA 45 LAGRUS PLUS LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF - GŁADKA, BIAŁA

LAGRUS NOVA 45    Nowy produkt
ProducentLagrus
UwagaLakierowana satynowo
KolekcjaListwa odporna na wilgoć
Wysokość10 cm.
Długość244 cm.
Głębokość1,6 cm.
MateriałMDF
KolorBiała
Forma i koszty dostawy37zł / karton

54,12 zł brutto  /szt.

-12%

Zamiast 61,50 zł brutto

22,18 zł za 1 mb.

W magazynie: 965 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwy przypodłogowe MDF białe - Nova 45 Lagrus Plus

Białe listwy MDF o symbolu Nova 45 Lagrus Plus to odporne na wilgoć modele listew. Białe listwy MDF o symbolu Nova 45 Lagrus Plus mają dwa cieniutkie frezowania w górnej części, oraz ściętą górną krawędź. Listwy przypodłogowe MDF montowane są na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Narożniki zewnętrzne i wewnętrzne docinamy pod kątem 45 stopni i montujemy na styk. Nova 45 producenta Lagrus Plus to piękna listwa przypodłogowa MDf do wnętrz nowoczesnych jak i współczesnych.

Lakierowane listwy przypodłogowe z Mdf-u Lagrus PLUS 

Drugą linię produkcyjną stanowią listwy cokołowe wykonane na bazie MDF wilgocioodpornego, który wyróżnia się zielonym zabarwieniem. Zalecane są do stosowania na podłogach nie chłonnych, oraz do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności powietrza. Listwy przypodłogowe MDF z kolekcji PLUS cechuje większa stabilność parametrów, a także mniejsza absorbcja na wilgoć z otoczenia.

Lakierowane listwy przypodłogowe wykonywane są z płyty MDF - lakierowanej lakierami poliuretanowymi. Oferta sklepu www.Dekorplanet.pl jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych lakierowanych MDF firmy Lagrus.

Produkowane cokoły cieszą się bardzo dużą popularnością wynikająca z obecnych trendów mody, architektury i aranżacji wnętrz.

Lakierowane listwy przypodłogowe z Mdf-u Lagrus STD

Listwy podłogowe MDF LAGRUS to niezbędny element wykończeniowo - dekoracyjny każdego projektowanego wnętrza. Listwy podłogowe MDF wykonane zostały z rozwłóknionej tkanki drzewnej, poprzez spilśnienie listew i uformowanie pod dużym ciśnieniem. Do produkcji listew przypodłogowych stosujemy płyty MDF - płyta drewnopochodna średniej gęstości, stanowiąca podstawowy materiał produkcji mebli. Powierzchnia została polakierowana lakierami poliuretanowymi, dolna krawędź izolowana przeciwwilgociowo.
       Oferta sklepu www.Dekorplanet.pl to 43 modele listew podłogowych Lagrus o różnych kształtach i wysokościach. Pozwoli to Państwu w łatwy sposób odpowiednio dobrać wybrany model listwy do niemalże każdego rodzaju podłogi jak i aranżacji wnętrza.
       Listwy  przypodłogowe LAGRUS posiadają specjalne podfrezowanie w dolnej części pozwalające na poprowadzenie kabli i przewodów. Kolejnym ważnym atutem listew przypodłogowych Mdf są frezy poprawiające mocowanie do ściany. Modele listew podłogowych z mdf-u są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia.

       Listwy przypodłogowe wykonane z mdf marki LAGRUS to nie tylko pięknie prezentujące się cokoły, to także dekoracje nadające wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i odpowiedniego stylu.

Standard polakierowanych listew MDF - BIAŁY półmat (RAL 9003).


Do najważniejszych cech oferty listew przypodłogowych MDF Lagrus należą:
- listwy w kolorze białym - standard RAL 9003, możliwość lakierowania na dowolne kolory palety RAL, NCS
- możliwość lakierowania w połysku (wycena indywidualna)
- część oferty listew dostępna w kolorze RAL 9016
- ponad 50 modeli dostępnych stale na magazynie
- styl klasyczny oraz nowoczesny - wiele wariantów grubości, wysokości, zdobienia
- przekrój oferty dodatkowo dostępny w wersji wilgocioodpornej – modele PLUS
- możliwość wykonania listew ppoż na mdf czerwonym trudnozapalnym (wycena indywidualna)
- powierzchnie lakierowane wielowarstwowo lakierami poliuretanowymi
- materiał bazowy – twardy MDF w wersji standard lub wilgocioodporny PLUS
- dolna krawędź izolowana przeciwwilgociowo w procesie lakierowania
- podfrezowanie na kable oraz frezy poprawiające mocowanie do ściany
- długość listew białych - 2,44 mb
- produkt stale dostępny i powtarzalny w kwestii wymiaru i odcieniu bieli
- w sprzedaży lakier do korekcji połączeń

Opinie

Napisz opinię

NOVA 45 LAGRUS PLUS LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF - GŁADKA, BIAŁA

NOVA 45 LAGRUS PLUS LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF - GŁADKA, BIAŁA

NOVA 45 to wilgocioodporna listwa przypodłogowa MDF od producenta LAGRUS Plus. Nova 45 pokryta została półmatową farbą RAL 9003. Listwy przypodłogowe MDF jak Nova45 posiadają frezowanie umożliwiające ukrycie przewodów, oraz ułatwiają montaż w przypadku nierównej podłogi przy samej ścianie (np. po cyklinowaniu). Białe listwy MDF montujemy na klej montażowy do ściany.

Produkty powiązane